IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 28th June 2006, 09:16
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

момичета имам малък проблем операцията ми мина преди 2 седмици ,а вчера както си седях ми потече кръв от единя шев,предполагам ,че му е паднала коричката ,но е гадно,моите приятелки мн се оплашиха и искаха да ме карат да ме зашият отново,но азотказах,говорих с Тонев ,той каза,че според него няма нищо тревожно,но ако искам да отида да ме види .Вие какво мислите,случвало ли ви се е подобно нещо
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28th June 2006, 13:22
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цвета С
момичета имам малък проблем операцията ми мина преди 2 седмици ,а вчера както си седях ми потече кръв от единя шев,предполагам ,че му е паднала коричката ,но е гадно,моите приятелки мн се оплашиха и искаха да ме карат да ме зашият отново,но азотказах,говорих с Тонев ,той каза,че според него няма нищо тревожно,но ако искам да отида да ме види .Вие какво мислите,случвало ли ви се е подобно нещо
КАКЪВ ШЕВ, МИЛА, НАЛИ СИ ПРАВИЛА ЛИПОСУКЦИЯ, ТАМ СЕ СЛАГА САМО ЕДНО КОНЧЕ, ВЪРХУ ЕДНА МЪНИЧКА ДУПЧИЦА, КЪДЕТО Е БИЛА КАНЮЛАТА. АЗ СИ ПРАВИХ ЛИПОСКУЛПТУРА ПРИ НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ. НАПРАВО СЕ УЧУДВАМ НА ТОВА, КОЕТО ПИШЕШ
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28th June 2006, 16:57
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

e да права си аз имам 4 малки дупки по половин сантиметър някъде,но просто ме стреснаха приятелките ми,все пак си е разрез и може да се инфектира,но предпологам,че не е нищо сериозно,просто исках да знам дали е н вероятно да се получи инфекция,за мое успокоение
Отговори с цитат
  #24  
Стар 29th June 2006, 18:44
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

На кое си прави липосукция, Цвета? Малко ми се вижда цената да е на цяло тяло? Добре ли изглежда сега?
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #25  
Стар 3rd July 2006, 15:33
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

на паласки и бричове и малко ми повдигнаха задника и на мен ми се видя малко цената обаче ми го препоръчаха(по-скоро се запознах с негови пациентки и видях резултати) а разликата е доста ,само че аз и отслабнах мн след операцията,така че е комплексно,но съм 1-2 номера по-малко,ако дойдеш на срещата мога да ти покажа
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th July 2006, 14:30
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

много ли имаше за сваляне...аз сериозно се замислям за липосукция вече, но нямам кой знае колко килограми за сваляне и си мислех, че ще е добре, ако се постарая да постигна желаната фигура без оперативна намеса..
а знаеш ли колко ще ми струва липосукция от кокалчетата до коленете...искам да си видя глезените пак много тънки, не че сега са зле, но...винаги може и по-добре
Отговори с цитат
  #27  
Стар 5th July 2006, 14:42
Lilu Lilu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Варна
Мнения: 69
По подразбиране

много питате всички аз няма да питам ми направо хвърлете по една снимка ПРЕДИ и СЛЕД процедурата че поне да знаем дали ефекта се вижда или само така си го представяме
Отговори с цитат
  #28  
Стар 5th July 2006, 14:49
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Да бе, на цици се нагледахме, я мацките с носове и липосукция да пратят малко фото.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #29  
Стар 5th July 2006, 15:43
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

ми всъщност още не съм си направила снимка след ,а перди съм гледала мн да не си снимам задника,но Тонев има мои снимки преди .Освен като ме снима след да го помоля да ми ги даде и ще ги пусна
Отговори с цитат
  #30  
Стар 5th July 2006, 15:52
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
много ли имаше за сваляне...аз сериозно се замислям за липосукция вече, но нямам кой знае колко килограми за сваляне и си мислех, че ще е добре, ако се постарая да постигна желаната фигура без оперативна намеса..
а знаеш ли колко ще ми струва липосукция от кокалчетата до коленете...искам да си видя глезените пак много тънки, не че сега са зле, но...винаги може и по-добре
не не съм имала мн за сваляне махнаха ми 1,700 л от бричовете и паласките,а за това колко ще ти струва зависи мн при кой ще решиш да се оперираш .Естествено ,че винаги е по-хубаво да махнеш излишното без оперативна намеса ,но при мен колкото и да се ограничавам и да спортувам от години,такава ми е структурата и нямаше начин
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: моятден
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:23.