IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 28th November 2007, 20:08
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Някой беше споменал за отговорността на хирурзите, а да знае за осъден хирург от недоволен клиент. Аз знам дори за случай на смърт в медицината, при който на хирурга му се е разминавало.
Е ти как си представяш един свят без лекарски грешки, без войни, глад, и тн. Това е реалността бе човек. Също бях писала, че и те са хора и естественно имат своите недостатъци. Някои повече, някои по малко. Много от тях са готови на реоперация ако клиента е недоволен имало е случаи и за върнати пари.
Има и такива, които правят грешка след грешка и продължават да осакатяват хората, но не слагай всички под един знаменател!
На мен лично не ми трябва красив хирург /няма да се женя за него я /, важни са други качества!!!
А за естественото, кое е по добре-чифт "прани чорапи" или красиви макар и силиконови цици?
  #12  
Стар 28th November 2007, 20:14
stilna_mlada stilna_mlada не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 149
По подразбиране

Либенлюбо,
Продължавай да харесваш естествено увиснали до пъпа цици с природно задена асиметрия и остави на нашите мъже да се порадват на нещо естетично.
  #13  
Стар 28th November 2007, 22:05
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Подкрепям Бабри и Лилия - всеки сам формира цените си, както и всеки сам решава за себе си дали го устройват. Навсякъде се плаща... Това не е личния ти лекар все пак...
то и при личния лекар се плаща такса за преглед
  #14  
Стар 28th November 2007, 22:35
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Сигурно ти текат лигите като минеш покрай някоя "неестествена"мацка с готини цици,но тук си тръгнал да разправяш простотии.Май за теб гроздето е кисело!
  #15  
Стар 29th November 2007, 19:39
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Оффффф, аман от такива като любенчо...
Абе това да не форум "на война срещу пластичната хирургия"???
Мине се не мине време и хоп, яви се някой, надраска един дълъг пост с безброй глупости...даде мнение по въпрос, макар че никой не го питал за нищо, ама и той по принцип не се вълнува...и тръгва една серия от реплики и дуплики, и после форума се задръстил...
Накрая видиш ли стигнал до извода, че по-добро от естественото няма...тцтцтц.
А к'во прави във форума за пластична хирургия, само той си знае!
Айде стига, моля, ако те интересува нещо - чети, информация много, може и да ти е полезна...ама мненията си ги запази като седнеш на биричка с "естествените" си приятели и приятелки...
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
  #16  
Стар 30th November 2007, 19:46
Аватара на либенлюбо
либенлюбо либенлюбо не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 52
По подразбиране

Ужас. Жените се превърнаха в силиконочовеци.
Ако видите жена изглеждаща като след 3-рундов боксов мач с Майк Тайсън, не бързайте да я съжалявате. На нея просто са и слагали силикон в устните.
  #17  
Стар 1st December 2007, 00:59
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от либенлюбо
Ужас. Жените се превърнаха в силиконочовеци.
Ако видите жена изглеждаща като след 3-рундов боксов мач с Майк Тайсън, не бързайте да я съжалявате. На нея просто са и слагали силикон в устните.
Ти продължаваш да си говориш като завит през глава... започвам да си мисля, че имаш нужда спешно от имплантиране на мозък... Може да пуснеш такава тема ако искаш... Само че тук, в раздел "Пластична хирургия" не коментираме боксови мачове, нито ценова политика...Има си други места за такъв род коментар.
  #18  
Стар 1st December 2007, 11:01
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Остави го Гуен, говори така, защото не е виждал твоите цицки Пък и какво е правил той при Скерлев, щом е толкова против пластичната хирургия, А?
  #19  
Стар 2nd December 2007, 13:23
Raia G Raia G не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 4
По подразбиране

абсолютно съм съгласна с любен за съжаление!

добре че има хора като него, които да говорят открито. положението е плачевно в бг с лекарите, а с пластичните особено. повечето от тях са хора, които се интересуват само от бързи и лесни пари и са не само некадърни, но и нямат никакви, ама никакви скрупули. разчитат на платени реклами по медиите и на комплексите на жените, които идвеат при тях /от всякакъв характер/.

аз съм имала не една обезобразена клиентка, на която безкрайно съм съчувствала като професионалист и като жена, но въпреки всички категорични документи, които е възможно да бъдат събрани, в бг няма осъден лекар. някои от тези хора извършват груби нарушения на закона, но в правово отношение не сме америка и скоро няма да станем. единственото, което може да се направи е да се даде гласност. затова прекрасно е, че тук говорите и за проблемите и мисля, че не бива да засичате хора като любен, които имат смелост да изкажат едно различно от хвалебствия мнение.

надявам се никого да не засегна - говоря от добро чувство, имам дъщеря на възраст, на която предпологам са повечето от вас - но добре е да имате повечко самочувствие, що се отнася до това какви са вашите права като пациенти и какви са отговорностите на хората, които ви прибират парите. лъскавите списания и шарените телевизионни предавания са едно, но имайте предвид, че съществуват също и купища папки, които показват, че няма никакво място за възторг от пластичната хирургия в бг. бъдете предпазливи и със самочувствие. успех
  #20  
Стар 2nd December 2007, 15:14
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Ние много пъти сме говорили, за това, че в България за съжаление човек не може да си потърси правата след лекарска грешка, а такива за съжаление има (включително и в нашия форум).

Но факта, че съдебната ни система е зле и че пациентите нямат много права не виждам какво общо има с обвиненията не любен, че:

1. Хирурзите взимат такса за консултация - еми тяхно право е. Има ли лекар, който не взима такса за консултация? Всеки има право да си оценява труда. Вие без пари ли работите? Понеже аз твърдо не. Времето ми е ценно и се заплаща (не съм лекар).
2. Състоянието било плачевно и щастливи хора от хирургични интервенции няма. Това че има лекарски грешки не означава, че всички операции са такива. Имаме много доволни в нашия форум.
3. Силиконовите цици били неестествени и той не ги харесва. Ми хубаво, какво общо има неговия вкус тук?? Едни харесват, други не.
4. За професионалната немощ на хирурзите съдел по техния вид. Пак субективизъм. Какво той харесва и какво не няма нищо общо със квалификацията и уменията на лекарите.

Изобщо смешни са тези изказвания.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Плачевнотосъстояниенапластичнатахирургия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:49.