IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 2nd December 2007, 16:23
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Защо обаче се говори само за грешките на пластичните хирурзи и за тяхната некадърност? Какво обаче да кажем за хирург,който отрязва здравата гърда на жена вместо болната-безобразие.Ами за забравен инструмент в коремната кухина на друг пациент? Защо не се дава гласност на тези случаи? А говорите единствено за пластичните хирурзи.Ами да,и при тях има грешки,но не ги изкарвайте касапи.

Всички работим за пари,нали приятели? Пък и на въпросния господин като не му харесват силиконови цици и силиконови устни и е против естетичната хирургия,въобще защо пише тук?
  #22  
Стар 2nd December 2007, 16:23
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Изобщо смешни са тези изказвания.
в подкрепа мнението на Милена искам само да допълня, че са не само смешни, но и неподредени и объркани тази изказвания... Стреляно е напосоки, без конкретни подбуди, примери или ясна позиция. Просто са избълвани някакви неориентирани и нездравомислещи съждения, които на какво са плод - едва ли някой в този форум го интересува. Призовавам малко по-конкретно да се пишат постове, по възможност...
  #23  
Стар 2nd December 2007, 16:29
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Е ти как си представяш един свят без лекарски грешки, без войни, глад, и тн. Това е реалността бе човек. Също бях писала, че и те са хора и естественно имат своите недостатъци. Някои повече, някои по малко.
не. според мен лекарите, каквито и да са, са си избрали такава професия, в която просто нямат право на грешки. непростимо е за мен някой лекар да сгреши
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
  #24  
Стар 2nd December 2007, 16:38
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Едва ли има лекар без грешки и въобще такъв човек .
  #25  
Стар 2nd December 2007, 16:43
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Едва ли има лекар без грешки и въобще такъв човек .
аз не твърдя и че има. просто тази професия е толкова отговорна, колкото никоя друга, и хората трябва да си вършат възможно най-добре работата.
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
  #26  
Стар 2nd December 2007, 16:56
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Възможно най-добре е едно, а съвсем без грешки е друго.
Цитирай:
според мен лекарите, каквито и да са, са си избрали такава професия, в която просто нямат право на грешки.
е то по тази логика съвсем нямаше да има лекари на тоя свят
Би било прекрасно всичко да става така, както на нас ни се иска, но е невъзможно.
  #27  
Стар 3rd December 2007, 14:29
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
е то по тази логика съвсем нямаше да има лекари на тоя свят
луди хора винаги ще се намерят. примерно учителите...как си седят на работа въпреки, че не им харесва...така и с лекарите
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
  #28  
Стар 3rd December 2007, 15:19
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Според мен всеки лекар започва с много голям ентусиазъм но с колкото повече пациенти се вижда толкова повече те му го убиват и това не пречи да има достатъчно добри специалисти и у нас, а отностно безгрешността им, такова нещо няма нито тук нито където и да било по света.
  #29  
Стар 3rd December 2007, 19:53
Аватара на либенлюбо
либенлюбо либенлюбо не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stilna_mlada
Либенлюбо,
Продължавай да харесваш естествено увиснали до пъпа цици с природно задена асиметрия и остави на нашите мъже да се порадват на нещо естетично.
А познавам жена с бюст, който е естествен, голям и забележете не е провиснал. За мен силиконовият бюст е грозна работа.

Тук май е пълно с доверчиви женички, дето вярват, че е достатъчно пластичния хирург да ги цунка по муцунката, за да ги превърне от жабета в принцеси. Дразнещо е пластичните хирурзи да взимат толкова пари, а положителния ефект да е меко казано съмнителен. При всяка операция има рязане, след което най-малкото ще останат белези. Ако пък хирурга е малко отнесен, може и очилата или ченето да си забрави във вас. Не бих имал нищо против, ако резултатите от процедурите бяха перфектни, без никакви компромиси. Не е важно колко са учили/недоучили пластиците, а каква полза получавате. Каквато ползата, такова и заплащането. Според мен взимат толкова пари не защото носят голяма полза, а защото комплексите на хората ги карат да дават мило и драго дори и за въображаеми подобрения. Опитът показва, че от нещастието на хората се печели най-много.
  #30  
Стар 3rd December 2007, 20:12
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от либенлюбо
А познавам жена с бюст, който е естествен, голям и забележете не е провиснал. За мен силиконовият бюст е грозна работа.
И аз познавах много такива. Като бях на 18, половината ми приятелки бяха с голям естествен неувиснал бюст. Само че от тогава минаха 10 години, повечето са родили поне по едно дете и големите неувиснали бюстове станаха големи бюстове до пъпа. Това тия, дето качиха по 30 кила. Тези, които не качиха, останаха с големи виснали кожи. Гравитацията не прощава на никой. Обаче ако има начин да поправи нещо, всяка жена има право да го направи. Без да слуша философските изказвания на тоя или оня задръстен мъж.
Цитирай:
ако резултатите от процедурите бяха перфектни без никакви компромиси
Виж ся, "перфектно" е много относителна думичка. Като начало, дефинирай по- конкретно понятието "перфектни гърди". И в природата дори няма нищо перфектно (демек истинските цици), какво остава за нас хората (в частност хирурзите)- кои са те, че да се опитват да създават нещо перфектно? А и извинявай, ама кой си ти, че да оценяваш нечии чужди гърди дали са перфектни или не??? Доколкото си спомням, няма жена тук, която да е написала "искам перфектни цици"- всички искат цици различни от кожите, които са им останали или от плоския гръден кош, който си носят години наред.
А в интерес на истината тук има много цици, които са ако не перфектни, то поне отлично изпипани!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Плачевнотосъстояниенапластичнатахирургия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:07.