IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 13th February 2009, 13:17
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Чакам вашите коментари - какво знаете по въпроса? Почвам ли сега на 28 или не почвам
Ами да ти кажа честно, ако можеш да задържиш още момента със слагането - по-добре е да го отложиш. Гледала съм твои снимки, на които изглеждаш повече от великолепно и дано наистина нямаш нужда, а е просто каприз...Аз също знам, че е по-добре да се започне след тази възраст, но понякога се налага и преди това - има случаи със силно изразени бръчки, които по-трудно и по-малко ефективно се оправят ако ги изчакаш да се "врежат"...Едва ли съм била полезна с този пост, но... поне исках да кажа, че горе долу съм на същото мнение с това, което си написала, защото и аз съм чела и ровила доста по този въпрос....
Отговори с цитат
  #42  
Стар 13th February 2009, 13:44
Аватара на sexxy
sexxy sexxy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Sofia
Мнения: 29
По подразбиране

Aset, точно това четях в момента
Откровено за БОТОКСА

До преди малко бях 50:50 дали да не си сложа, обаче ..... май размислих да задържа още малко.... тоест колкото мога повече
__________________
Успял мъж е този, който може да задоволи всички желания на една жена.
Успяла жена е тази, която може да си намери такъв мъж.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 16th February 2009, 13:27
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexxy
Aset, точно това четях в момента
Откровено за БОТОКСА

До преди малко бях 50:50 дали да не си сложа, обаче ..... май размислих да задържа още малко.... тоест колкото мога повече
Благодаря за статията, и аз се чудех кога се слага следващия път.Лекаря каза след 6 м. , но не каза,че трябва да се изчака напълно изчерпването на действието на ботокса , жалко ,че трябва да изчакам да се сбръчкам както си бях . Дано по бързо измислят нещо което да е със същия ефект и да може да си го слагаш, слагаш.. и да си красив ,красив.......
Отговори с цитат
  #44  
Стар 18th February 2009, 23:19
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Здравейте момичета,
аз съм се записала за ботокс при д-р Тонев и чакаме още две желаещи.
Ако има такива от София, нека се обадят и да стане по-бързо, че хич не ми се чакат 2-3 месеца
Отговори с цитат
  #45  
Стар 19th February 2009, 11:32
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от grace
Здравейте момичета,
аз съм се записала за ботокс при д-р Тонев и чакаме още две желаещи.
Ако има такива от София, нека се обадят и да стане по-бързо, че хич не ми се чакат 2-3 месеца
Когато ми дойде времето и аз ще пиша за желаещи, ако още не си сложила, ще бъда втората , ще се обадя и на другата жена с която заедно ни слага д-р Тонев , тя как е , ще си слага ли , ще дойде ли пак до Сф (тя е от Пд , но дойде до Сф ) .
Но, на мен ми е добре още, не ми се вярва до 2.04. да ми се върнат бръчките в същото положение каквито бяха преди ботокса , сега на увеличително огледало са като чертички, малко по очертани чертички са гневните.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 19th February 2009, 12:21
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Добре Ина, ще те имам предвид, въпреки че силно се надявам да стане по-скоро от април
Секретарката ме записа и каза, че ще се обади на някои жени, които си слагат редовно и скоро пак им предстои.
Ти направи ли блефаропластиката? Ако искаш ми пиши на лични, да не спамим тук.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 21st February 2009, 12:00
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

kokona_ на ЛС ти написах телефона, на който трябва да се обадиш.
Хайде момичета, няма ли още една желаеща за ботокс?
Отговори с цитат
  #48  
Стар 11th March 2009, 10:05
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Момичета, попаднах на Мюзик айдъл снощи, Катя от Ритон беше там. Има ли ботокс тази жена, знае ли някой? Лицето й изглеждаше много спокойно и гладко.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 11th March 2009, 10:33
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Момичета, попаднах на Мюзик айдъл снощи, Катя от Ритон беше там. Има ли ботокс тази жена, знае ли някой? Лицето й изглеждаше много спокойно и гладко.
Не само че има какво ли не...... ами на мен ми изглежда като статуя на Мадам Тюсо. така изкуствено изпъната........ мноооооого мноооооого грозно.....даже по-дразнещо от джуката на Мария
Отговори с цитат
  #50  
Стар 11th March 2009, 10:47
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Без да съм я видяла си мисля ,че не може да е без ботокс и друго ,то й мъжа й предполагам има пл.намеса, почти всички тв "говорителки" имат ,аз сега само това гледам в хората. Както една съфорумка писа за нейна колежка която давала сума пари за дрехи ,а ходела с бръчки и колко грозно било , и аз като вида жени нагласили се , а назолаб.бр.им висят и чело и пачи крак като хармоника , това са най безобидните манипулаций който подобряват външния вид на лицето. Но ботокса мисля че като възраст по късно се слага ,освен ако има трайно изразени бръчки ( в по млада възраст ).
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:57.