IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th October 2012, 16:45
jmk jmk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 2
Wink Да поговорим за лабиопластиката!

Здравейте момичета ! Изчетох целият интернет свят и де що намерих информация за лабиопластиката но въпреки,че се твърди,че напоследък много жени си правят тази процедура , информацията на вече преминалите по този път е оскъдна.Така стигнах до този форум и реших да пусна темата тук с идеята да намеря повече момичета,които са си направили тази процедура,такива които смятат да си я правят и изобщо цялостна информация за лекари,клиники,добри и лоши отзиви.
Аз вече съм напълно решена да се подложа,остава ми само избора на лекар,а това не е никак маловажно.Доста съм притеснена,затова искам да се свържа директно с хора които са минали по този път и да пия вода от извора както се казва.Инфото в нета е от 2008,2009 година, няма ли по нови мнения ? Едни хвалят д-р Емил Георгиев,друго момиче пък плюе клиника Нефертити...та съм доста объркана.
Дано темата да се получи и наистина да се осъществи взаимопомощ! Моля момичетата,които вече са направили процедурата да споделят и да не се притесняват.Така само ще помогнат на нас,които сме решили да я направим и ще ни предпазят от грешки.
Благодаря на всички предварително!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дапоговоримзалабиопластиката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:57.