IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th September 2009, 22:52
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Някой от вас да е ходил в Англия? Влязох в сайта на ХОПС и имаше разни обяснения за ферми и т.н. но никъде нищо не пише за парите, които изкарваш, нито кога заминаваш....
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th September 2009, 14:20
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sine Qua Non
Някой от вас да е ходил в Англия? Влязох в сайта на ХОПС и имаше разни обяснения за ферми и т.н. но никъде нищо не пише за парите, които изкарваш, нито кога заминаваш....
Едва ли тази информация ще ти я даде и човек ходил на бригада в Англия Особено кога заминаваш?
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th September 2009, 15:02
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Имам приятелка, която ходи, ама не съм се интересувала колко е изкарала. Във всеки случай не беше туй, дето им бяха обещали- ни като условия, ни като пари. За студентските летни работи в Щатите съм чувала много по- добри отзиви като цяло.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th September 2009, 15:26
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

За студентските бригади в САЩ съм сигурна, че са по-добри. Моя приятелка ходи и Англия и в САЩ и определено не е доволна от условията в Англия.
Аз съм била на две бригади в САЩ. Колко са парите зависи от мястото, от часовете, които работиш на седмица и ако са по-малко дали ще успееш да си намериш втора работа. Като преживяване е уникално! Аз лично не работих много, върнах си вложените пари и си изкарах малко отгоре ..ударих го много на почивка (пред къщата където живеех имаше басейн и джакузи и изобщо ... кеф). Втората година бях на друго място, но и там беше много хубаво. Лошото е само , че на моменти като се върнеш ти липсва стандарта и лееееко отпуснатия начин на живот.

В Англия бригадите са селскостопански. Физически труд. Моя приятелка за едно лято изкара 10 000 лева. Обаче ... много работа. Аз не бих издържала, все едно да ходя да копая на село ...

Sine Qua Non, студентка ли си ? Ходи се след края на втория семестър, т.е лятото, но ти си избираш датите, на които искаш да заминеш и да се прибереш (съобразени са с офертите от различни работодатели и техните нужди).
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th November 2011, 12:42
KamiKame KamiKame не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel Виж мнението
Има ли някой на младежка бригада в чужбина ? Интересуват ме фирми, такси, работата, която предлагат и за колко месеца ? Ако има някой моля да ми пише :P
Аз бях миналата година в Ню Йорк.Използвах фирма Вега Травел.
За бригадите имаш право 4 месеца да работиш и ти се дава 5ти месец право на престой в щатите като турист. Таксите са различни във времето - колкото по - рано се запишеш, толкова по - евтино излиза.Виж сайта им или се свържи с тях да ти кажат : http://vegatravel.bg
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28th November 2011, 00:13
Аватара на eva green
eva green eva green не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Доволна съм от Интеграл за САЩ. Безпроблемно и гладко минаха нещата.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th November 2012, 23:40
Lilya Lilya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 23
По подразбиране

аз съм ходила на бригата в Атлантик Сити, много съм доволна, препоръчвам горещо
Отговори с цитат
  #18  
Стар 28th March 2013, 15:20
pacoti pacoti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Ако искате да изкарате пари Англия, ако искате да видите свят и по лека работа САЩ!
_______________
Входни Врати Блиндирани Врати Vrati Метални Решетки Цени
Отговори с цитат
  #19  
Стар 16th December 2015, 20:22
mirelka123 mirelka123 не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Аз ходих на бригада в САЩ, страхотно преживяване, изкарах доста парички, беше супер.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: БригадичужбинаКОЙКЪДЕКАК
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:37.