IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 8th December 2010, 10:36
Аватара на *pussycat*
*pussycat* *pussycat* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Вчера Мирчевска ми постави Juvederm 4 в устните и много малко в назолабиалните. Много съм доволна! Много е внимателна, съобрази се с желанието ми и устните ми в момента са точно както ги исках Хареса ми, че ако искаш повече, отколкото би ти отивало, няма да се съгласи.Досега съм си поставяла при друг доктор филъра, но определено бих отишла отново при Мирчевска.Бях притеснена по-скоро, че ще се върна в офиса с голям оток, но слава богу почти не се забелязваше. Интересното е,че днес съм с по-голями устни от вчера, веднага след процедурата Вчера дори не ме забелязаха в офиса, а днес.... Но предполагам е заради лидокаина, знам ли...Не се притеснявам, харесвам си ги много и така, а и знам, че ще поспаднат след ден, два.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 9th December 2010, 07:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

*pussycat*,честити
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #43  
Стар 9th December 2010, 09:04
Аватара на *pussycat*
*pussycat* *pussycat* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Благодаря! Много си ги харесвам
Отговори с цитат
  #44  
Стар 9th December 2010, 20:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *pussycat*
Благодаря! Много си ги харесвам
Нека само това да се чете.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #45  
Стар 5th January 2011, 18:13
valkiss valkiss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *pussycat*
Вчера Мирчевска ми постави Juvederm 4 в устните и много малко в назолабиалните. Много съм доволна! Много е внимателна, съобрази се с желанието ми и устните ми в момента са точно както ги исках Хареса ми, че ако искаш повече, отколкото би ти отивало, няма да се съгласи.Досега съм си поставяла при друг доктор филъра, но определено бих отишла отново при Мирчевска.Бях притеснена по-скоро, че ще се върна в офиса с голям оток, но слава богу почти не се забелязваше. Интересното е,че днес съм с по-голями устни от вчера, веднага след процедурата Вчера дори не ме забелязаха в офиса, а днес.... Но предполагам е заради лидокаина, знам ли...Не се притеснявам, харесвам си ги много и така, а и знам, че ще поспаднат след ден, два.
А каква е цената при Мирчевска за 1 ампула?
Отговори с цитат
  #46  
Стар 9th January 2011, 20:35
Аватара на *pussycat*
*pussycat* *pussycat* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Аз се възполэвах от една промоция и ми излезе 320 лв само Иначе е някъде към 450 - 500 лв. Но за мен Теосиал си остава номер 1. По-траен е!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 10th January 2011, 20:54
Аватара на Shonned
Shonned Shonned не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofiqqqqqq
Мнения: 108
По подразбиране

Момичета, а каква е разликата между Juvederm 3 и 4? Четох че е в плътността, но на практика миказаха че било едно и също.
Има разлика в цената и за това питам.
Миналата година много се бях навила, но забременях и нямаше как.
Сега съм пак на линия с проучванията. Тогава проблема беше, че някои филъри почти не даваха резултат и си хвърляш парите на вятъра. Сега като гледам ефект има, но какви са разликите.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 10th January 2011, 22:13
Аватара на *pussycat*
*pussycat* *pussycat* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Juvederm 4 е по-плътен и затова се използва за оформяне на скули, брадичка, за запълване на средни до дълбоки бръчки. Поставя се в по-дълбока дерма и му дават по-голяма трайност. На мен Теосиал Ултра Дийп, който също се използва за същите цели, ми издържа 1 година, даже имам и остатък още от него. Така ми каза дерматоложката при последното поставяне. От Juvederm не съм очарована..Остана само контура, а е минал само месец и малко По-болезнено е поставянето на по-плътните филъри, но трайността е по-голяма, определено! Някои много са доволни от Juvederm-a, явно си е индивидуално. Не съм доволна от трайността
Отговори с цитат
  #49  
Стар 10th January 2011, 22:38
Аватара на Shonned
Shonned Shonned не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofiqqqqqq
Мнения: 108
По подразбиране

Благодаря ти *pussycat*
То е ясно, че като си сложа първия път ще дръпне бързо (навсякъде чета така) и след месец- два ще съм пак под иглата.
Другото което ми е интересно, при положение, че не искам друг контур на устата, а само малко обем.. така може ли? Просто не искам да имам твърде изразени дъги на контура на горната устна не знам дали ме разбирате




http://www.cecofne.com/wp-content/up...-full-lips.jpg
На това му викам дъги


А това е нормално изглеждаща уста от тази гледна точка, поне за мен:


http://www.plasticsurgerypulsenews.c...ohrich_01b.jpg
Отговори с цитат
  #50  
Стар 13th January 2011, 16:53
Аватара на *pussycat*
*pussycat* *pussycat* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Може, да! Аз лично имах нужда и от малко контур, но не ми изглежда като тази устна на снимката Исках да изглежда съвсем естествено. Но още по-добре, ако ти трябва само обем. Тъкмо така ще имаш повече материал за обема, защото на мен първия път за контура ми отиде по-голямото количество от ампулата май Обема хем беше малко, хем изчезна за няма и месец. Но контура се запази доста време след това. Даже смятам, че една цяла ампула ще е множко за обем наведнъж.. Но знам ли..на някои отива. Моето лице е по-малко и не ми отиват големи устни и не ламтя за такива, но пак са ми пухкави и сочни Може на две ходения да искаш да ти я сложат, за да се възприемеш постепенно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Направихсиустниsurgidermискаммнение
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:49.