IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 15th November 2012, 20:03
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
Thumbs up ре

Да,не го пипай по добре,не е лош носа ти,на мен ми харесва.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 16th November 2012, 09:03
kosi-bosi kosi-bosi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря Ви хора, че мислите, че е добре носа, но наистина ми е доста заострен в тригълна форма носа към върха, искам да се скъси и да ми стане по-чип. Навила съм се вече за операцията, от 2 години го мислех и все се разколебавах, но като видях как излизам на снимки като пинокио и реших, че ще се коригира този връх гаден!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 17th November 2012, 18:07
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Cool

За Йорданов съм чувала /но само чувала/, че добре оформя връхчетата. Виждала съм 1-2 снимки, но преди доста време. Сега се е върнал от чужбина и отново оперира в Бг. Този към когото аз съм се насочила е Асенов, за него знам че е доста добър специалист в ринопластиките. Скоро ми предстои консултация при него, но моя казус е друг, носът ми е месест! Колкото до Джамбазов - и аз бях от чакащите за консултация, но аз категорично се отказах да се оперирам при него и преотстъпих консултацията си на една съфорумка. Той определено е добър при гърбави носове, но в твоя случай незнам дали той е най-правилния избор.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАВЪРХАНАНОСА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:00.