IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd December 2012, 10:02
aleks.kitov.1 aleks.kitov.1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 1
Unhappy не знам какво да правя моля помогнете ми

здравеите всички имам много гаден проблем значи момче на 17 години съм 1.80 съм висок и тежа 103 килограма нямам никакво самочуствие момичетата искат да сме само приятели нямам самочуствие да отида на дискотека .
и въпроса ми е трябва ли да сваля няколко килограма, ако тръгна на фитнес сега (103 кила никаква мусколна маса) дали ще има някакви резултати, ако има резултати за колко време гере долу ще направя мусколна маса, трябва ли да пия някакви хранителни добавки благодаря ви !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th December 2012, 16:58
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Cool

Аз съм момиче,
но въпреки това смятам, че съветите ми няма да ти са излишни. На първо място - не е нужно да рухваш от липса на самочувствие, все още си в крехка възраст в която метаболизмът е добър и излишните килца по-лесно се стапят. Второ - ЗАЩО ТОЧНО ФИТНЕС??????????????? Той изгражда и оформя релеф, но ти имаш нужда от кардио тренировки. Мазнините не могат да се трансформират в мускули, могат да се стопят и на тяхно място да се изградят мускули, но това е тежък и бавен процес и мисля че за момента фитнеса не е най-добрия избор. Можеш да го комбинираш с някой вид спорт - плуване и т.н. Вземи си въже за скачане и скачай /вкъщи/ винаги, когато имаш възможност - това прави чудеса!!!
Колкото до хранителните добавки - не съм фен на продуктите за отслабване, защото те са за мързеливци. Ефект има само при комбинация от здравословен нискокалоричен режим + спорт.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th February 2013, 09:50
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Истината е в щангите и кардиото. Започни с тях, а после си купи Ацетил Л-карнитин като този на PrimaForce и ще станат нещата. Малък си още, така че няма да ти е трудно да свалиш тези килограми.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th February 2013, 14:55
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

За ацетила и аз ти го препоръчвам, опитай с него, но не забравяй диетата и тренировките!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th February 2013, 16:59
survivor survivor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 18
По подразбиране

Стриктна диета, яки тренировки, яко кардио, хранителни добавки и нещата ще се получат.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th March 2013, 19:07
Аватара на gecatabg
gecatabg gecatabg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 13
По подразбиране

Я се стягай и стига си се самосъжалявал.Не те харесвали момичетата, ми явно не са за тебе.Всеки си намира своята половинка. Въобще затова не трябва да ти пада самочувствието!!!
Иначе както казаха по-горе съчетай кардио тренировките с добра диета и някой инструктор да ти направи добра програма!За 4-5 месеца ако спазваш всичко, ще си като Супермен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: незнамкакводаправямоляпомогнетеми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:57.