IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th November 2012, 23:09
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране Колариум?

Купих си карта с 20 продцедури, бяха на промоция. Днес прявих първата. Доста е странно - влизаш в кабинка, досущ като вертикален солариум, и те облъчват лампи. Които обаче не правят тен, защото не съдържат вредните УВ лъчи, а стимурат производството на колаген в тялото. Казаха ми, че помага за заличаване на фини бръчки, изглаждане на тена, дори при стрии и белези. А аз такива имам доста.
Има и бонус функция "антицелулит" - пода вибрира, съответно тялото ти, и вибрацията се увеличава по интензитет до степен да те хване страх да не ти грумнат жизненоважни органи.. Но се доверявам на уверението в безопасност.

След първата продцедура (12 мин) чувствах кожата си леко изсушена, а лицето и бузите ми бяха леко поруменели.
Момичето в залата ми каза, че е нормално да чувствам кожата си като намазана с крем.. Което при мен не се случи.

Имате ли някакъв опит с този нов уред? Някой ползвал ли го е и имал ли е забележими резултати.

Погледнах кабинката, на фирма Ergoline е и пише Health Fitness.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th November 2012, 21:13
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Cool

здравей Нелс,
аз имам опит единствено с вибрираща платформа - усещането ми е напълно познато , но пък си заслужава. Колкото до останалото - незнам, но честно казано ме заинтригува въпреки че съм противник на процедури като кавитация, хипокси и тем подобни.
Надявам се изсушаването на кожата ти да е отминало и процедурата да има положителен ефект! /но да си бъдем честни и без тези процедури си достатъчно хубава, така че не виждам защо се подлагаш на това/.
Надявам се да ни информираш за ефекта.
А от вибрацията очаквай само положителен ефект - особено при целулит.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th November 2012, 22:29
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

ugly_duckling мерси много
Обаче е хубаво да се превентира стареенето до колкото е възможно. А аз изкарах доста тежко лято - цигари, алкохол, липса на сън и тренировки. И от скоро почнах да забелязвам признаци на стареене в огледалто.

Спрях цигарите (за кой ли път), ограничих алкохола, почнах да тренирам и да спя и ми се прииска да подсиля процеса на регенериране на клетките, и да си призная този метод ми се стори интересен.

Колкото до целулита, аз съм се убедила, че има само една единствена формула, коятоработи - много спорт+много вода+правилно хранене+спокоен живот. Останалите винаги ги гледам под въпрос. Но ако има ефект - супер!

Ще докладвам какво се случва и дали съм доволна!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th November 2012, 09:08
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Някой подлагал ли се е на кавитация? Чух, че има голям ефект върху премахване на целулита и промяна на формата на тялото. Ако някой се е възползвал от тази процедура, нека да сподели какъв е ефекта.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th November 2012, 10:27
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ето ти цяла тема за кавитация:

http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12064
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th November 2012, 19:59
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Искам да докладвам, че ефект от колариума има и е страхотен.

Днес се видях с майка ми , не бяхме се виждали от месец и от вратата ме погна, че й се виждам супер променана в лице и ме пита какво пак съм си правила. Да не съм си слагала ботокс, че кожата ми била опъната... ) Аз сама си забелязах, но си викам да не си въобразявам...
Правила съм само 4 продцедури през ден, два, и наистина има промяна в кожата на лицето ми - тена е изравнен и като че ли фините бръчици загладени. Чак не ми се вярва от това да е, но пък няма от какво друго да е..

Имам още 16, ще докладвам и за тях!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th December 2012, 19:33
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

Весели празници на всички!!!!

Нелка, приключиха ли процедурите, какъв е ефекта след цели 20 ???????
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th December 2012, 16:35
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Аз също съм любопитна да разбера крайния ефект от процедурите.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th January 2013, 17:08
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Страхотна тема! Записвам се да я следя с интерес и аз))
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колариум
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:15.