IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 27th February 2013, 23:08
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

Има ли опасност да почнем да хъркаме след операцията? Все пак с грозен нос ще ме търпят в леглото, но хъркащааа никой няма да ме ще ахаха
Отговори с цитат
  #52  
Стар 28th February 2013, 05:28
ЕГС ЕГС не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Успявам отново да се включа Има ли някой с дата за операция 04.03.2013 и някой, който може да помогне с фотошоп ?
Отговори с цитат
  #53  
Стар 28th February 2013, 08:07
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЕГС Виж мнението
Успявам отново да се включа Има ли някой с дата за операция 04.03.2013 и някой, който може да помогне с фотошоп ?
Ако искаш метни едни снимки на имейла ми и ще видя какво мога да направя!
titivi4@gmail.com
Отговори с цитат
  #54  
Стар 1st March 2013, 21:17
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЕГС Виж мнението
Успявам отново да се включа Има ли някой с дата за операция 04.03.2013 и някой, който може да помогне с фотошоп ?
ЕГС,значи с теб сме били заедно на консултация,октомври месец!Ще стискам палци всичко да е наред и резултата да е страхотен!Ще чакаме да споделиш впечатления,след като се почувстваш добре,разбира се!Моята операция е на 18.04.

Последно редактирано от Ачелия : 2nd March 2013 на 13:16
Отговори с цитат
  #55  
Стар 2nd March 2013, 13:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Не зная, Nells, едва ли е лично предпочитание (не съм му никаква), по-скоро сигурно е до устройството на самия нос и естествено късмет.
Едва ли е до устройство и късмет! В такъв случай тея туркини големи късметлийки ще излязат, как една от тях не изтегли късата клечка?..

До седмица ми излиза клипа, днес го гледах и си е чиста антиреклама на доцента - направо в описанието ще пише
Музика:..
Аранжимент:..
Нос: Доцент Карен Джамбазов

Ще го постан тук да видите що за чудо е сътворил.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 2nd March 2013, 15:31
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Леле, Нелс, ти ли си това на аватара? Ако е така, си много хубава. Аз на предишния даже мислех, че е Кармен Електра и после ти прочетох мнения, че си ти и, че пускаш клип. Нямам търпение да видя клипа и стискам палци да е много успешен!
Отговори с цитат
  #57  
Стар 2nd March 2013, 19:00
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Едва ли е до устройство и късмет! В такъв случай тея туркини големи късметлийки ще излязат, как една от тях не изтегли късата клечка?..

До седмица ми излиза клипа, днес го гледах и си е чиста антиреклама на доцента - направо в описанието ще пише
Музика:..
Аранжимент:..
Нос: Доцент Карен Джамбазов

Ще го постан тук да видите що за чудо е сътворил.

Нелс,незнам с какво се занимаваш и за какъв клип става въпрос,но съм сигурна,че си едно прекрасно момиче!Ще чакам с нетърпение да те видя!!!Успех!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 2nd March 2013, 19:19
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Много ви благодаря, момичета!
Аз съм на аватара, но на клипа ще ме видите в анфас - много ми е важно точно вие да го гледате за да видите работата на Джамбазов. Без фотошоп, без добър ъгъл... в целия си блясък!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 2nd March 2013, 21:41
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Много ви благодаря, момичета!
Аз съм на аватара, но на клипа ще ме видите в анфас - много ми е важно точно вие да го гледате за да видите работата на Джамбазов. Без фотошоп, без добър ъгъл... в целия си блясък!
Нелс,ако това на аватара си Ти,си много красива жена-ПРЕКРАСНА СИ!Нослето изглежда перфектно ,каквато си и самата ти!
Отговори с цитат
  #60  
Стар 2nd March 2013, 21:53
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ачелия Виж мнението
Нелс,ако това на аватара си Ти,си много красива жена-ПРЕКРАСНА СИ!Нослето изглежда перфектно ,каквато си и самата ти!
Ох, Господи, благодаря ти много за милит думи!
Знам, че се втелявам, но това е ужасно жесток бизнес, в който е по-важно как изглеждаш от колкото колко си талантлив! Повярвайте ми, хората са ужасно жестоки и зад паравана на анонимния интернет юзър, могат да изсипят една кофа помия върху ти и после ходи на психиатър!

Всеки заслужава да изглежда прекрасно! Но има няколко професии, за които нямаш друг избор!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:23.