IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #521  
Стар 8th September 2006, 07:26
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blondi
dama, аз и седмица нямам и вече се чувствам страхотно. Само много се пазя да не вдигам малката ми дъщеря (която е на 10 месеца). А толкова искам да си я гушкам.
Ето това ми беше и на мен мъката.... За това и изчаках да стане на 2 години, ама то пак си иска гушкане. Пък и ти искаш гушкане. Едва изтърпях около два месеца и я нарамих отново да я мъкна.

Цитирай:
Първоначално написано от blondi
Сложих си 450g на McGan, 410 MM. Ето тук ги има малко по-надолу в табличките.

http://www.mcghan.ru/production/matriximplantant/

Мога да се похваля, че и обезболяващи не съм пила от вчера. Наистина не очаквах, че ще се чувствам толкова добре. Само сутрин ми е малко по-неприятно докато се раздвижа.
Ха честито и от мен!
Страхотна кубатура. Радвам се като някой си направи обемисто балконче и още повече като се възстановява така добре, мен хората направо ме гледат резервирано като кажа, че не ме е боляла операцията.

Честито, да се здравичка да ги носиш с гордост дълги години.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #522  
Стар 8th September 2006, 07:31
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

честито мацо най-сетне една колежка по кубици да си ги носиш със здраве

п.п. според мен истината е следната - колкото повече се движите, толкова по-малко боли. аз на третия ден чистих, простирах... а и сина ми беше на годинка и три месеца и съм го вдигала поне по 10 пъти на ден, тъй като тогава го гледах сама. и още на първата седмица ми нямаше нищо. може би има значение че съм над мускула, но това са фактите
Отговори с цитат
  #523  
Стар 8th September 2006, 08:15
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Както каза и док. всеки има различен праг на болката. Децата ги родих нормално без никакви упойки и се чувствах чудесно. Мъжа ми като дойде 15 мин. след раждането направо не можеше да повярва, че току що съм родила. Два часа по-късно се разхождах по стаята.




Цитирай:
Първоначално написано от bimbi

п.п. според мен истината е следната - колкото повече се движите, толкова по-малко боли. аз на третия ден чистих, простирах... а и сина ми беше на годинка и три месеца и съм го вдигала поне по 10 пъти на ден, тъй като тогава го гледах сама. и още на първата седмица ми нямаше нищо. може би има значение че съм над мускула, но това са фактите
в интерес на истината Н. Георгиев ми каза, че няма проблем да вдигам по-тежко, но да не е рязко. И аз колкото повече се движа толкова по-добре се чувствам.
Отговори с цитат
  #524  
Стар 8th September 2006, 08:53
dama dama не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: varna
Мнения: 65
По подразбиране

да,Блонди аз също от седмицата нямам болки,но просто не ги чувствам още както трябва.Поизтръпналички са.Аз на 5 ден вече карах колата и то почти по цял ден.Вдигах малката,която е на 2,5 г.Помагам на голямата.Наистина и аз след ражданията бях готова за купон,но там не правеха
Отговори с цитат
  #525  
Стар 9th September 2006, 16:54
tiara_71 tiara_71 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 24
По подразбиране

Здраейте момичета,и моят ден мина,четвъртък,днес се прибрах от болницата.Задържаха ме 2 нощувки,защото СтЗ е далече.Оперира ме д-р Стоянов,375cc,изцяло под мускула.Сега съм стегната с едни ластични бинтове,едва дишам,не мога да кажа,че се чувствам комфортно.Лявата ми гърда е доста повече оточна от дясната,а и тя си ме понаболява повече!
Отговори с цитат
  #526  
Стар 9th September 2006, 17:00
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Честито мило Така ще е първите дни, а при напълно подмускулното без бинт не минава. Мисли си как ще си след 1 месец, ще се пъчиш гордо и няма да те боли
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #527  
Стар 9th September 2006, 17:25
tiara_71 tiara_71 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 24
По подразбиране

Благодаря ти за подкрепата,надявам се тези отоци по-бързо да спаднат,аз сега и не мога да ги видя добре-целите са облепени с разни марли и лепенки!А най-неприятното беше,когато след двудневно носене на дренажите ми ги измъкнаха,доста си боли тази манипулация!
Отговори с цитат
  #528  
Стар 9th September 2006, 18:22
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Честито и от мен, да си ги носиш със здраве
бтв и при мен лявата беше доста по-голяма, чак се бях уплашила да не останат така
Отговори с цитат
  #529  
Стар 9th September 2006, 21:46
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Привет на всички! Нямаше ме известно време, а първото, което виждам във форум, е, че има много нови членове - много се радвам!
Честито на всички момичета, които са се "ъпгрейднали" през последните дни! Да се чувствате все по-красиви от ден на ден и с радост да си носите новите придобивки!
Отговори с цитат
  #530  
Стар 10th September 2006, 00:41
dama dama не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: varna
Мнения: 65
По подразбиране

честито и от мен Тиара Така е няколко дни-кофтичко.Аз съм надмускулно и пак бях с бинт.После като сложиш сутиена е нещо друго.Важното е всичко после да е безпроблемно и да си се пъчим всички
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:01.