IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 21st January 2007, 13:46
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

8)
Отговори с цитат
  #122  
Стар 21st January 2007, 14:03
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

незнам.. не помня вече ама бях гледал 3 жени точно по едно предаване си показваха гърдите... не приличаха на нищо.. и от там бяха казвали тези статистики и т.н. нзн дали не казаха и нещо за някакви гелове..
Отговори с цитат
  #123  
Стар 21st January 2007, 14:19
rita rita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 23
По подразбиране

Абе Николетте ти как четеш постовете, че ги разбираш по точно обратния начин?? Нали точно това казах, че не искаме тук носове Шарон Stone или други подобни, а искаме нос с които да можем да излезем на улиците без хората да ни питат кой си е оставил ръцете по него..всъщност дори това не е нормално да бъде искано..нормалното е да искаш хубав нос, след като плащаш няколко хиляди лева..така е насвякуде по света. И да, обезщетенията са огромни..а тук дори едно пардон, извинете че чуваш..защото не признават грешките си..а пък за Want..напълно неадекватен ти е коментара, след 20 000 лева и ужасът от втора ринопластика е добре, да..хайде да пуснем една нова тема за доволни or ринопластика..нека да напишат момичетата, ако има такива
Отговори с цитат
  #124  
Стар 21st January 2007, 14:25
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

8)
Отговори с цитат
  #125  
Стар 21st January 2007, 15:33
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

абе ей, я да не се карате ще ми развалите хубавото настроение

тъй, значи да ви дам отчет
импланта ми се оказа, че е обърнат наопаки тоест изпъкналата част към гръдния ми кош, плоската навън...то затова и ми приличаше на питка гърдата как е станал тоя номер, не мога да си обясня.
доктора ми намести импланта, не ми беше много комфортно, ама и не боли чак толкова. според него най-вероятно е от това качване и сваляне на килограми, ама все пак никога нищо не е сигурно. по-нататък каза ако искам може да ми намали джобовете с по един сантиметър, за да не ми се въртят. засега просто трябва да спя със сутиен.
и така...
Отговори с цитат
  #126  
Стар 21st January 2007, 15:47
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

как се е обърнал така
Добре че поне наместването поне не е било толкова сложно и се е разминало без операция
Отговори с цитат
  #127  
Стар 21st January 2007, 15:59
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Бимби, радвам се че е успял да го намести без операция и не е било много болезнено. Дано никога повече да не ти се случва
Отговори с цитат
  #128  
Стар 21st January 2007, 16:42
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Брей, Бимби, много гадно! Как се е завъртял така?
Напиши ми, моля те малко по-подробно какво ти каза Бояджиев, ако искаш на ЛС, защото Динев беше категоричен, че без операция няма да се оправят нещата, но аз виждам подобрение в себе си.
Отговори с цитат
  #129  
Стар 21st January 2007, 16:46
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране want

want и да злобее - аз напълно я покрепям, защото се поставям на нейно място.
Street ако говориш за 1 предаване по БТВ- "тази сутрин " и аз съм го гледала ставаше дума за гел който им инжектирала директно и той се разнесъл по тялото им след години. И Сердев се държа отвратително там - негово дело бяха. Така и не разбрах какво стана след предаването - до там спряха, повече не съм засичала да се говори на тази тема.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 21st January 2007, 17:05
Nikolette Nikolette не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 306
По подразбиране

Бимб много се радвам за теб мила, че всичко се е оправило.
Дано подобни инциденти да не се случват често във форума, че гледам че много лошо се отразяват на някои хора.
На всички сегашни и бъдещи тунинговани пожелавам всичко най-добро и заявявам че повече няма да пиша тук за да не дразня никой.
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нещокатопредупреждение
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:19.