IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Виж резултатите на анкетата: От кой лекар сте недоволни или пострадали?
д-р Ильо Стоянов 22 8,84%
д-р Николай Сердев 74 29,72%
д-р Иво Рачев 2 0,80%
д-р Виолин Петров 2 0,80%
д-р Жерар Охеда 4 1,61%
д-р Стоян Михайлов 2 0,80%
д-р Димо Маджаров 7 2,81%
д-р Любомир Калудов 5 2,01%
д-р Ангелина Калкова 1 0,40%
д-р Йоланда Заякова 3 1,20%
д-р Страхил Ефремов 6 2,41%
доц. Димитър Евстатиев 9 3,61%
д-р Веселин Динев 14 5,62%
д-р Иво Герасимов 0 0%
доц. Емил Георгиев 34 13,65%
доц. Христо Бояджиев 4 1,61%
д-р Юрий Асенов 4 1,61%
доц. Юрий Анастасов 4 1,61%
д-р Николай Георгиев 28 11,24%
доц. Пенка Тепавичарова 6 2,41%
д-р Антон Тонев 9 3,61%
д-р Даниел Янков 9 3,61%
Гласували: 249. Вие не можете да гласувате в тази анкета

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 24th March 2007, 17:42
zuzina zuzina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Glesanka
........заради непоправимо опропастените й уши - прекършени хрущяли, неправилна форма, както и заради това, че пропиля надеждата й да има някога уши, които не се налага да крие под косата си...
Точно това направи и Калудов с ушите на моят син, а като се опита да поправи стореното, резултата беше дори по-лош от първия!!! Гласувам за него с две ръце!!!
__________________
Сто пъти мери, един път режи!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 24th March 2007, 17:45
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Зузина, гласува ли НАИСТИНА, щото има само един глас против Калудов и той е на Вили
Отговори с цитат
  #43  
Стар 24th March 2007, 18:09
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Риплинга не се ли получава, когато имплантанта не се побира съвсем в джоба? Т.е. набира се понеже няма място.
Не мога да си обясня как така хем джоба ти е голям, хем имаш риплинг, след като е голям джоба би следвало изобщо да не се набира имплантанта, нали
Миленче, така погледнато твоята логика е желязна относно риплинга, а как ще обясниш факта, че риплинга се получава първоначалн при повечето момичета и след време изчезва (включително и на теб)
Питам, защото и аз има риплинг и според мен не е толкова на малкото ложе, колкото на тънката кожа, която аз имам!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 24th March 2007, 18:17
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DeSIKOS
Миленче, така погледнато твоята логика е желязна относно риплинга, а как ще обясниш факта, че риплинга се получава първоначалн при повечето момичета и след време изчезва (включително и на теб)
Съвсем логично ще го обясня- в началото имах лек риплинг, с времето все повече се отпуска кожата по имплантанта и леко се разширява (както при бременност). Това естествено не е безкрайно, става въпрос за леко отпускане. По-сериозния риплинг естествено няма как да изчезне така.

ПП. Говоря само мои наблюдения и впечатления, в никакъв случай не претендирам да съм медицински запозната в детайли. Ако не е така нека някой обясни и за мен е интересно.

И да уточна- аз имам страшно тънка кожа също, но изчезнаха вълничките.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 24th March 2007, 21:48
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Миленка, и аз като Деси го отдавам главно на тънката си кожа. Но според мен риплинг може да се получи и при по-големи джобове. Визуално си представям как импланта, след като не е плътно обграден от тъкани, се набръчква и увисва надолу, понеже не е нещо твърдо, а е като найлон, пълен с желе. Може и да не съм права, но имам такова усещане. А риплинга си е факт, особено като се наведа надолу...
Отговори с цитат
  #46  
Стар 24th March 2007, 21:58
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Мда, Белче наистина може и така да се обясни. Не съм го мислила от тази гледна точка.

Аз само по себе си съдя досега - аз имам много тънка кожа, толкова тънка, че козметичката ми все разправям, че не е виждала някой с толкова тънка кожа. В началото имах леки вълнички по средата и като се наведа. С времето все повече се изглаждаха и след няколко месеца вече съвсем изчезнаха. Та за себе си така си го обясних- в началото кожата ми беше много опъната, то аз бюст нямах и как няма да е опъната като и набутах имплантантите, обаче сега омекна, разтегна се леко и вълничките изчезнаха.

Ти кога ще стесняваш джоба? А на другата, която не е изместена къде ти е риплинга- по средата ли?
Отговори с цитат
  #47  
Стар 25th March 2007, 08:50
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Аз гласувах за Калудов!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 25th March 2007, 15:34
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Всички с надмускулно поставяне и повечето с частично подмускулно, които са нямали собствена тъкан в достатъчно количество, както и са с тънка кожа, имат риплинг като се наведат. Така, че успокойте се за тоя риплинг, все пак нямаме естествени цици. Кой го гледа и забелязва освен ние самите, аз незнам честно.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #49  
Стар 25th March 2007, 15:37
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Именно че не само джоба е от значение. С надмускулно съм, моя джоб също се оказа по-голям, но кожата ми не е тънка, имам си и тъкан - риплинг нямам, и никога не съм имала.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 25th March 2007, 17:18
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХирургнаймногоНЕУСПЕШНИоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:16.