IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st April 2006, 19:32
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

Bimbi,

цените за липосукция са:
- д-р Бояджиев 2 000 лв;
- д-р Емил Георгиев - 1 800 лв;
- д-р Николай Георгиев - зависи от количеството мазнинки и от вида лиспосукция. Той единствен предлага липосукция с един мн модерен уред (забравих как се наричаше) и на мен ми каза: за ултразвукова липосукция 1 450 евро, за оназ модерната 1 600 евро.

За д-р Динев и Тонев - ще дам инфо, след като се видя с тях. Иначе за тях което им е на сайта:
http://vita.bg/ceni_klinika.php?k=29
http://www.rakursy.com/tonev/atprices-b.html
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th April 2006, 09:24
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

И аз минах през липосукцията преди 5 дена:
Очаквах да боли много повече - само първата нощ в болницата, както и втората вкъщи не бяха никак леки. За резултати още ми е малко рано да говоря, но това, което установих: обувам си дънки, гледам дупето - бре, няма ги онези козунаци от бричове, които ти се ще да резнеш Пощипвам там, където са любовните дръжки - бре, няма много за щипване.

Но дрехите, които си нося, не са ми станали по-големи, просто подчертават добре оформени бедра, дупе.

Колкото до целулита - докторът каза, че в по-честите случаи се задълбочава, защото те не остраняват горния слой масна тъкан (в която е целулитът). За там препоръчва мезотерапията..... (???).

Ако гледате подобни снимки http://www.makemeheal.com/pictures/v....php?picid=445
(както аз правех) - синините ми нямат нищо общо, много по-малко са (но все пак нелицеприятни). То при всеки организъм е различно.

Сега един месец трябва да нося един стегнат чорапогащник, който ми спира кръвообръщението.

Ако имате въпроси, питайте каквото се сетите
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th April 2006, 10:05
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

кажи при кой я прави и колко струваше? на кои зони - бричове и паласки ли?
и тоя чорапогащник как ше го носиш до края на май, няма ли да ти е горещо...или той е само до коленете или нещо от сорта...
и какво количество ти изсмукаха?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th April 2006, 10:54
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

Във Вита, при д-р Динев. Цената ми я определяше по зони - общо платих 800 евро. Ами на мен ми изсмука от бричове, надолу по бедрата, паласки, както и при колената. Типично женските проблеми

Има си специални клинове за след липосукция, които струват към 80-100 лв. Аз не си купих такова нещо, защото после е неизползваемо. Докторът ме посъветва да нося чорапогащник за разширени вени - със силна компресия е (аз съм с максималната - 140 ден), изглежда добре (става за поличка) и после също може да се носи. И струва 20-на лв. Купуват се два за смяна, защото се носи един месец нон стоп.

Колкото до това дали няма да ми е жега - сега се търпи, ако стане нетърпимо ще отрежа чорапогащника до коленете (т.е. до третираните зони).

Махна ми 1,9 л - максималното, което можело. А и то не е препоръчително повече от 2-3 л.

Като ми минат синините, ще ти кажа колко време е било. Но това наистина си е според кръвоносните съдове на човек. Мажа се с един специален крем срещу синини. Като стигнеш дотам, ще ти обясня и от коя аптека се набавя, защото го няма навсякъде. Не мирише на рози, а и цената му е 36 лв.

Може да изпускам много неща...
Ако имаш други въпроси, ме питай, помагам както мога
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th April 2006, 11:36
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

Amelie, и аз смятам да си правя при д-р Динев точно и затова искам да те питам за подробности - болеше ли те след това, имаше ли неравности, и знаеш ли до колко зони могат да се изсмучат на една операция?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th April 2006, 11:39
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

Разбрах колко те е боляло
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th April 2006, 12:44
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

а тече ли ти нещо от дупките? щот ми бяха казали и за такава екстра
аз ше изчакам до есента. ама кажи все пак после колко време са ти били сини краката
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26th April 2006, 20:02
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

и аз мисля да се подложа на липосукция в скоро време ,и сам избрала д-р Бояджиев ,тъй като той вече ми е правил една интервенци1я,моля ви кажете ми имате ли впечатления как се справя той в тази област
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th April 2006, 08:25
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цвета С
и аз мисля да се подложа на липосукция в скоро време ,и сам избрала д-р Бояджиев ,тъй като той вече ми е правил една интервенци1я,моля ви кажете ми имате ли впечатления как се справя той в тази област
Ами аз съм чувала, че е най-добър на липосукция. А ти какво си си правила при него?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 27th April 2006, 10:32
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

Цитирай:
болеше ли те след това, имаше ли неравности, и знаеш ли до колко зони могат да се изсмучат на една операция?
Болките са действително както при силно натъртване на всички третирани зони (аз досега на толкова голяма площ не съм се натъртвала ) и затова е непознато усещане. Първата нощ в болницата НЕ се спи, със "съкилийничката" ми (тя беше с нови цицки) се будехме през един час; втората нощ също не съм спала, защото дори лекото обръщане на крачето носи болка. Но като си намериш място, не се чувства нищо (то затова е измамно). От третата насам - понаболва си. Ние, жените, търпим
Не мога да визуализирам "грапавините" (макар че на едната консултация един доктор ми каза, че има такава възможност). Не знам, аз не забелязвам такива грапавини.
На мен ми махнаха от паласки, брич, бедро, коленца - това са си проблемните зони. Мисля, че въпросът е не колко зони, а какво количество се изсмуква. По този въпрос - най-добре доктора
Цитирай:
а тече ли ти нещо от дупките? щот ми бяха казали и за такава екстра Smile
Искрено се засмях Какво може да тече? През първата нощ кръвчица малко

Има нещо друго, за което не бях подготвена. Подготвена бях, че ще боли, че ще има белегче, че ще съм синя, но не и че оперативната интервенция толкова омаломощава организма. Никога досега не съм лежала в болница, не са ме оперирали и нямах реална представа на какво се подлагам. Първият час след излизане от упойка се трепери, но не от студ, после минава; от интубирането гърлото ме боли много и сега още не мога да спя нормално поради ужасно силна кашлица.

Докторите ми казваха, че практиката била жените си правят четв/петък липосукция, после понеделник са на работа. Е, аз това не мога да си представя! На четвъртия ден излязох на разходка за 2-3 часа и страшно много се изморих.

Сега само ми мечтая кога пак ще имам силици да тръгна бодро, но и гордо на тае бо и спининг.

Цитирай:
и аз мисля да се подложа на липосукция в скоро време ,и сам избрала д-р Бояджиев ,тъй като той вече ми е правил една интервенци1я,моля ви кажете ми имате ли впечатления как се справя той в тази област
Той беше първият, при когото отидох на консултация. Не мога да си представя, че има област, в която да не се справя по оптимален начин. И той ми каза, че лек и средство срещу целулит няма. Така че просто да се заобичаме и с него
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липоскулптура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:07.