IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 4th May 2006, 13:42
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

Magie Noire,

звучиш доста компетентно. Затова ще запитам:
1. Какво разбираш под "активно спортуване" (колко пъти седмично)?
2. За какви заглаждащи процедури иде реч?
3. Как би ми се отразила една серия антицелулитни масажи около месец/месец и половина след процедурата?
Отговори с цитат
  #32  
Стар 4th May 2006, 15:24
Magie Noire
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отново здравейте!
1. Активно спортуване е (според мен) три пъти седмично фитнес. Ако можете да си позволите инструктор би било много добре защото той може да ви ориентира за кои мускулни групи как да тренирате.
2. Заглаждащи процедури - това е масаж на оперираните места, който не е много агресивен. Хубаво е да се прави след консултация със специалист, който може да прецени дали местата са достатъчно възстановени за да правите такива масажи.
3. Антицелулитните масажи са доста агресивни и болезнени и ми се струва, че месец и половина е доста бързо след една такава интервенция. Но това се прави пак след консултация със специалист.
Поздрави! 8)
Отговори с цитат
  #33  
Стар 9th May 2006, 12:16
dani_koleva dani_koleva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 2
По подразбиране Масажи трябва ама много боли.

Масажи трябва ама много боли. Аз ходя на аромотерапия и съм много доволна. После цял ден хубаво ухаеш, че чак и през ноща! На фитнес и плуване също ходя има ефект
Отговори с цитат
  #34  
Стар 9th May 2006, 12:31
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

Цитирай:
На фитнес и плуване също ходя има ефект
Аромотерапията за какво има ефект?
Отговори с цитат
  #35  
Стар 7th June 2006, 12:04
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

М! Липосукцията не оправя целулита. Ако някой се опита да ти го "смукне", ще получиш бразди по кожата. Липосукцията работи върху по-дълбоката мазнина и целта й е да моделира силуета.
И освен това липосукцията не е метод за отслабване, над 3 литра аспират (мазнина+разтворът от инфилтрацията на тъканите) вече е сериозна намеса в твоята обмяна на веществата.
Просто се опитвам да ти кажа истината. Ако имаш реални очаквания, има голям шанс да останеш доволна от резултата
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #36  
Стар 8th June 2006, 08:03
Magie Noire
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
М! Липосукцията не оправя целулита. Ако някой се опита да ти го "смукне", ще получиш бразди по кожата. Липосукцията работи върху по-дълбоката мазнина и целта й е да моделира силуета.
И освен това липосукцията не е метод за отслабване, над 3 литра аспират (мазнина+разтворът от инфилтрацията на тъканите) вече е сериозна намеса в твоята обмяна на веществата.
Просто се опитвам да ти кажа истината. Ако имаш реални очаквания, има голям шанс да останеш доволна от резултата
Това е точно така. С липосукция нито се отслабва, нито целулитът се заглажда. Само се моделират определени места от тялото. Преди да предприемете такава драстична мярка задължително се консултирайте с лекар и ако той е достатъчно откровен ще ви каже точно какво да очаквате след операцията.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 18th June 2006, 17:46
007 007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Д-р Динев е въздух под налягане! Правих си липосукция при него, но честно казано си остави ръцете!!! Това ме амбицира да поразпитам повече за него и с ужас установих, че няма специалност по обща хирургия, камо ли по пластична! Не знам кой дава разрешителни на такива самозванци да работят в България - страната на неограничените възможности, но определено ще си потърся правата по съдебен ред!!! А в сайта си Динев се дуе и се бие в гурдите до посиняване, а всъщност си е гола вода, засхтото жецхе се срещнах и с други пострадали от него.............
Отговори с цитат
  #38  
Стар 18th June 2006, 17:56
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 007
Д-р Динев е въздух под налягане! Правих си липосукция при него, но честно казано си остави ръцете!!! Това ме амбицира да поразпитам повече за него и с ужас установих, че няма специалност по обща хирургия, камо ли по пластична! Не знам кой дава разрешителни на такива самозванци да работят в България - страната на неограничените възможности, но определено ще си потърся правата по съдебен ред!!! А в сайта си Динев се дуе и се бие в гурдите до посиняване, а всъщност си е гола вода, засхтото жецхе се срещнах и с други пострадали от него.............
Има и специалност по обща хирургия и по пластична хирургия. А ти , който и да си май доста си изнервен. Всеки може да му поиска дипломите на Динев и досега не знам на някой да е отказал да ги покаже. Ако разгледаш сайтовете на всички пластични хирурзи, от хвалби няма повече.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #39  
Стар 19th June 2006, 14:30
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

Всъщност- Динев няма свой сайт!!
Така,че не е зле да провериш нещата преди да дрънкаш глупости!
__________________
Животът е хубав.Грабни го с две ръце!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 19th June 2006, 19:00
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

[
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липоскулптура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:40.