IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th August 2006, 10:50
zuzina zuzina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 36
По подразбиране

Това за 4-5 го четох в някакъв сайт, но наистина по-добре не бързайте
__________________
Сто пъти мери, един път режи!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th August 2006, 11:24
veselana veselana не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 405
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
6 години е долната граница.
Прости, че отговорих аз.
Мерси Асет,замислям се сина ми...някой ден може сам да поиска подобна корекция Още като се роди едното му ушенце е малко по-различно от другото - леко е клепнало дори като беше бебе, педиатърката ме посъветва да купя специални лепенки,които да придържат ушето към главичката за да се оправи.Не е кой знае колко забележимо,но все пак момчетата ( мъжете ) винаги са с късо подстригани коси и си личи Някой ден ,като порасне ще го оставя сам да си прецени,но аз все пак се интересувам сега е само на 4
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th August 2006, 13:29
zuzina zuzina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 36
По подразбиране

Майки, съветвам ви най искрено- не се вторачвайте в дребните несъвършенства на децата си, именно те ги правят уникални и неповторими. Като пораснат малко сами усещат дали имат нужда от нещо такова! Обичайте ги и благодарете на съдбата или на Бога, че нямат наистина сериозни проблеми!
__________________
Сто пъти мери, един път режи!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th August 2006, 15:30
Фелисити Фелисити не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 5
По подразбиране

zuzina, ти от къде си и къде е правена операцията? Защо не остана доволна от първата и как така щръкнаха ушите отново?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th August 2006, 16:00
zuzina zuzina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 36
По подразбиране

Ами просто ей така-щръкнаха почти както си бяха преди. Гадното е , че като клепне ухото, няма вече и гънка в която да се скрие белегът.От Бургас съм, а колкото до това кой е оперирал, не искам да бъда некоректна. Аз съм си виновна, че не питах за техника, не поисках да видя снимки и се хвърлих набързо в това. И да ви кажа честно, искрено се надявам случилото се с нас да е единичен случай
__________________
Сто пъти мери, един път режи!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th August 2006, 18:26
Krassi Krassi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 2
По подразбиране

Синът ми има щръкнали уши. Моля, посъветвайте ме, при кой лекар да се оперира. Можем ли да намерим добър пластичен хирург за уши във Варна? Имате ли информация за цената?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 30th August 2006, 18:45
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Krassi,имам приятелка лекар уши,нос,гърло.Тя ми каза за професор от софия,който идва да оперира във Варна,понеже и аз искам да си правя,ще попиам как му беше името и къде точно оперира и до 1-2 дни ще ти кажа.Бил много добър лекар и оправял доста грешки на негови варненски колеги.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30th August 2006, 19:54
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

Аз си правих такава операция при д-р Динев във Вита, София. Той оперира и във Варна във Валем (предполагам това е докторът). Доволна съм.

Струваше ми 400 евро.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30th August 2006, 19:59
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Krassi,лекарят се казва проф.Ценев и оперира в "Царица Йоана",мисля че и при него операцията е 400 евро,но може би за дете цената ще е различна,все пак мисля че е държавна болница.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 3rd October 2006, 15:44
vessiana vessiana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 16
По подразбиране Re: корекция на уши

[quote="zuzina"]До всички, които смятат да коригират клепнали уши- внимавайте! Техниките, които се предлагат при тази операция са различни и някои не дават добър резултат. Не се съгласявайте на изрязване и т.н."надрязване" на хрущяла, после вида на ушите е неестествен.(като издялкани с а). Търсете хирург използващ техника за изтъняване на хрущяла, с нея ухото изглежда със съвсем нормално, и не личи, че е коригирано.

Mojl ako njkoi ima informazia za metoda sas s4upvsneto na hru6tjala,molj da spodeli.Boli li pove4e i kakav e vidat na uhoto sled operaziata.Dobar metod li e?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:18.