IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 30th March 2005, 21:31
Диана
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: бутокс

Ок,но какво слагат тогава?И защо е отхвърлен?Моля,обясни.
Цитирай:
Първоначално написано от фея
Много сте зле... бутокса вече бе тотално разкритикуван и отхвърлен. Само, че в нормалните страни.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 6th December 2005, 11:00
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране Re: бутокс

Цитирай:
Първоначално написано от фея
Много сте зле... бутокса вече бе тотално разкритикуван и отхвърлен. Само, че в нормалните страни.
Първо не е бутокс ,а е БОТОКС
Това е ботулинов токсин,отделян от причинителите на болестта ботулизъм,която се характеризира с парализа на мускули
а ако ми кажеш къде е разкритикуван ше е добре...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th December 2005, 11:41
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Точно в "най-нормалната" от тези страни които визираш - САЩ, в момента е супер модно да се инжектира ботокс в лицето, за да парализира мускулите и да спре остаряването.

Имаше специален филм по VH-1 за това какво правят звездите за да се разкрасяват. Освен звездите, по ботокса са луднали и всякакви обикновени жени.

Но в интерес на истината не казаха почти нищо за това дали и какви странични ефекти би могло да има.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th December 2005, 18:03
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ина
На 35-40г.не си стара.Може за момента Botox да не ти вреди,но няма изследвания дали след 20г.ще си в състояние да си мръднеш лицето.И ако още на 35 си на Вотох,скоро ще трябва да планираш пластична операция.А ако спреш вотох-а?Дали лицето няма да колабира?Имаш време да инвестираш в добра козметика и "природни"средства.И в повече самочувствие
Хм, докато си правех бюста и посещавах клиниката за прегледи и т.н. колко жени се изредиха за ботокс... И бяха много проз 35, доста от тях наши манекенки, но не искам да казвам имена. Така че ботоксът на 35-40 е нормално нещо. Майка ми е на 42 и определено й го препоръчах, но я спира краткият му ефект. Ефектът му изчезва напълно за няколко месеца до година.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th December 2005, 22:56
lady_godiva lady_godiva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 55
По подразбиране

Това за ботулизъм за пръв път го чувам... ужас... А както каза Liophy, наистина в САЩ е страшно разпространено - дори в най-обикновените козметични салони го правят. Преди няколко седмици ходих на козметик и се опитаха да ми продадат пакет 6 процедури - и то при положение че нямам и 30 още, а нямам и нужда (по скромното ми мнение!). Абе това е индустрия в която се въртят страшно много пари, затова и наистина да има лоши странични ефекти си траят.

Засега единственото което официално се казва е че при 3 до 10 процента от пациентите може да се появят симптоми подобни на грипните, като главоболие, треска, болка, сърбеж, и потене на други части на тялото. Хора със слабо сърце можело да имат по-сериозни реакции.

Иначе по твърдят че е по-безопасно и от аспирина. Абеее, всеки май трябва си преценя риска, трябва да се чете преди да се боцка.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 7th December 2005, 12:21
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady_godiva
Това за ботулизъм за пръв път го чувам...
Иначе по твърдят че е по-безопасно и от аспирина. Абеее, всеки май трябва си преценя риска, трябва да се чете преди да се боцка.
Да, наистина е токсин, отделян от причинителя на ботулизма.
Но какво от това? Дозата прави отровата, нали знаете

А иначе съм точно на това мнение - решили ли сте, четете, ровете се из чужди сайтове и когато сте спокойни го правете.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 8th December 2005, 09:34
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Четох,че хиалуроновата киселина(дано го изписвам правилно)била алтернатива на ботокса и много по-добра от него.Даже има и кремове,но те едва ли са с ефекта на спринцовката.Който се интересува,може да се порови из нета и да каже после...
Аз се радвам,че има такива средства за подмладяване,дойде ли му времето,навярно бих ползвала.Мое лично наблюдение е,че не трябва да се избързва и прекалява с това.Имам приятелки,които са манячки на тема най-авангардни козметични процедури,през ден са в салона и се дават стотици лв. за кремове.При такива инвестиции очаквах кожата им да остане на 15 завинаги,но всъщност изглежда по-зле от на тези дружки,които си купуват кремчета от Метро и домашно си забъркват маските.А и кожата им сякаш е загубила защитните си и регенериращи функции.Sorry зa offtopic-a,ако някой знае нещо за хиалурона или пък нещо още по-ново,нека сподели.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14th January 2006, 12:50
Neuken ln De Keuken Neuken ln De Keuken не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Имам два въпроса ако може:

1. Колко струва (ориентировъчно)?
2. На по-малко от 30 години рано ли е да започвам?

А да, и не съм жена, дали ще ме зяпат странно, ако им кажа че искам ботокс? Имам една много досадна бръчка между веждите и искам да я разкарам.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 16th January 2006, 00:14
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neuken ln De Keuken
Имам два въпроса ако може:

1. Колко струва (ориентировъчно)?
2. На по-малко от 30 години рано ли е да започвам?

А да, и не съм жена, дали ще ме зяпат странно, ако им кажа че искам ботокс? Имам една много досадна бръчка между веждите и искам да я разкарам.
Цена не мога да ти кажа, но мога да кажа, че малко под 30 не е рано.
А за това, че не си жена - струва миде дори похвално, че искаш да се погрижиш за себе си и по този начин. Не би трябвало да те интересуа как ще те гледат, а освен това - защо пък да казваш, че имаш ботокс, ако те притеснява? Процедурата отнема няколко часа. Няма да забележат отсъствието ти. А ако забележат промяната - тогава може.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 25th April 2006, 11:07
tanita tanita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 24
По подразбиране изглаждане на дълбочки мимически бръчки

Здравейте момичета, изчетох нещата от форума, писани дотук, но не намерих писано по моята тема. На 31 съм и имам доста дълбочки вече бръчки от носа към устата (мимически бръчки при смях). Опитвала съм доста кремове, маски, но няма ефект, а и си мисля, че като са такива упорити няма как да се изгладят само с кремчета. БИхте ли ме посъветвали какво да предприема - ботокс, хиалуронова киселина, фотосветкавица, друго..? Или поне в коя клиника или салон да отида на консултация?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: къдеинжектиратботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:19.