IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #761  
Стар 27th April 2010, 14:00
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Даника, не пречи да опиташ с първата диета. Ако до края й няма резултат, няма смисъл да упорстваш. Ако не друго, поне ще застопориш свалените кила. Всъщност колко свали? Четох интервю на Мира Добрева, която е ходила при Байкова да сваля кила след раждането. Била е наддала 28 кг. Сама се е преборила с 4 до 5-ия месец на бебето, просто много бавно и трудно. После се хванала с Байкова. Свалила е 10-12 кг, не помня точно, но пише, че на всеки 2 седмици Байкова й е сменяла режима. И пак е било до едно време - при това с фитнес, каланетика, джакузита, масажи и не знам какви си процедури. Има момент, в който тялото казва "стоп". Трябва да се пренастрои, за да не се разболее. Но нищо няма да ти стане да пробваш. Обаче много стриктно.
Отговори с цитат
  #762  
Стар 7th May 2010, 10:14
danika02 danika02 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: dobrich
Мнения: 7
По подразбиране ДИЕТЕ НА Д- Р БАЙКОВА

МОМИЧЕТА,СВЪРШИХ ДИЕТАТА И НАИСТЕНА ИМА РЕЗУЛТАТ,НО ИСКАМ ДА ВИ ПОПИТАМ КАК ДА НЯКОЛКО ДНИ КАК ДА СЕ ХРАНЯ,ЗАЩОТО МИСЛЯ ПАК ДА Я ПОНА ОТНАЧАЛО ЗА ДА НЕ КАВАМ АМА И ДА НИ СПАЗВАМ ,ЗАЩОТО ПОСЛЕ МОГА И ДА НЕ СВАЛЯ,ДАЙТЕ СЪВЕТ КАКВО ПРАВИТЕ КАК СЕ ЗАХРАНВАТЕ
Отговори с цитат
  #763  
Стар 10th May 2010, 10:54
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Давам ти просто идея да направиш японската диета. И тя е 2 седмици. Но не я прави толкова фанатично. Слагай си малко сол, ползвай си олио. Няма да свалиш кой знае какво, но няма да качиш със сигурност. После подкарай отначало Байкова, но не се учудвай, ако почти не ти мръднат килограмите. Не знам какво имаш да сваляш, но поне ще задържиш трайно каквото си постигнала.
Отговори с цитат
  #764  
Стар 28th May 2010, 09:35
apetitka apetitka не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 17
По подразбиране ново начало

Здравейте мацки,от днес се присъединявам към този режим,лятото дойде започват да падат дрехи и задръжки и "дебелата" истина излиа на яве.Днес ми е първи ден от първия етап на режима редовно ще споелям как се справям мотивирана съм да се справя и предвид че обойавам плосове,зеленчуци и кисм.мляко за сметка на месото смятам,че ще ми се отрази добре имам да свалям едни 7 кг от зимата и тази диета ми се вижда много подходяща,прегрътки!
Отговори с цитат
  #765  
Стар 31st May 2010, 12:50
apetitka apetitka не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 17
По подразбиране

Eхо мацки към момента само аз ли спазвам режима на Байкова?Гледам,че никой не пише....
Отговори с цитат
  #766  
Стар 6th June 2010, 14:30
apetitka apetitka не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 17
По подразбиране има ли някои:)

Ехо здравейте на всички!Трудно ми е да повярвам,че в момента никой не спазва режима на Байкова....затворена ли е тази тема?ще се радвам да споделям успехите си от този прекрасн режим с вас....,весел ден!
Отговори с цитат
  #767  
Стар 11th August 2010, 23:28
Lili555 Lili555 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 16
По подразбиране

АКо искаш аз мога да ти дам-има 3 в гардероба :Д (ама след това ще ти трябва и "преходна")

еее..обаче интернет доставчиците и изядоха хляба на тая жена-трябва да взима процент от тях :Р
Отговори с цитат
  #768  
Стар 23rd August 2010, 14:35
KRASAVICA1 KRASAVICA1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте мили дами,
чета от наколко дена постиженията Ви.Първо бих искала да ви похваля всички, които сте си причинили глада, за да те красиви.Мисли от тези дни да я започна и аз.Мисля да включа и няколко мои подобрения.
Има ли сега мъчещи се жени?
Поздрави и успехи с килограмите на всички нас
Отговори с цитат
  #769  
Стар 24th August 2010, 09:44
KRASAVICA1 KRASAVICA1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Никой ли не гладува?
Айде поне с някой да си правиме компания
Отговори с цитат
  #770  
Стар 28th August 2010, 15:13
Аватара на Desir3
Desir3 Desir3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 53
По подразбиране :)

Хeй, крacaвицa! И aз cъм c тeб в клyбa (от днec) aко ощe cи нaоколо пиши,зa дa cлeдим взaимно нaпрeдъкa cи ))
__________________
~ * The Forbidden Fruit Tastes The Sweetest * ~
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:22.