IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd July 2010, 09:16
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране доктор Джамбазов

Решила съм се на рианопластика при горе посочения доктор . От досега прочетеното разбрах , че цените му варират около 1000 лв. Точно парите са моят проблем , и затова я отлагам . Работя, но не на трудов договор и нямам познат на чието име да изтегля заем и парите бих ги събрала , чак след месеци . Въпроса ми е , доктора оперира ли на излащане или не ... и ако , имате идеи за снабдаване с кредит в моето положение - споделете ... Благодаря , ви !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd July 2010, 10:10
crazy lady crazy lady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 43
По подразбиране

Ох моят случай е същият. Сега всячески се опитвам да спестя пари. Не знам със сигурност, но не мисля, че някой доктор ще се съгласи да му изплащаш сумата. Иначе и аз съм се чудела и на мен ми се иска да има такъв вариант, но няма.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd July 2010, 10:37
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

лошо , най лошо е да искаш нещо толкова много , т да изпълва мечтите ти , и да те спират тези пари ...а сумата се плаща след операцията нали така ? И цялата ли трябва да се плати в същия ден ... май питам простотий , ако смятате за безсмислена темата , нека я изтрият .
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd July 2010, 11:05
crazy lady crazy lady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 43
По подразбиране

Плаща се предварително цялата сума в деня на операцията. Ми много добре те разбирам, изключително мъчително да искаш да се оперираш, защото страдаш, а да нямаш пари за да се изплъни тази цел. Ако имаш приятели от които можеш да потърсиш на заем събери сили и се опитай. Ми то в този форум има хора всякакви и е възможно да ти направят забележка, но ти недей да се стряскаш
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd July 2010, 11:24
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

еми аз съм опитала всичко , проблема е , че никой не ме разбира - "ти си достатъчно красива и операций не ти трябват" такива исказвания чувам , а само аз си знам колко щаслива ще ме направи тази интервенция , но аз съм оптимист и ще събирам и за нова година може да съм част от оперираните ! Благодаря ви , много сте мии всички !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd July 2010, 11:28
crazy lady crazy lady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 43
По подразбиране

Ми хубаво е да се замислиш върху това, което ти казват другите. Иначе ти пожелавам най-скоро да ти се сбъдне мечтата.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd July 2010, 11:40
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Мила , crazy lady вярно е , че съм красива , но с неодходящ по съразмерност нос , и картинката става , недодялана ! Не е достатъчна красотата , необходимо е и душевно удоволтворение , кото ми липсва , а с перфекционист , като мен НИКОЙ не може да излезе на глава .
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd July 2010, 14:03
lipuhpo lipuhpo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: София
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче
Мила , crazy lady вярно е , че съм красива , но с неодходящ по съразмерност нос , и картинката става , недодялана ! Не е достатъчна красотата , необходимо е и душевно удоволтворение , кото ми липсва , а с перфекционист , като мен НИКОЙ не може да излезе на глава .
Миличка, напълно те разбирам за желанието ти да се промениш към по-добро и в своите очи да изглеждаш красива, без значение какво мислят околните.
Паричките за операцията обаче ти трябват предварително и не ги взима доцента /или този, който ще те оперира, без значение на кой ще се спреш/, плащат се на регистратурата, с деня на операцията /тук се повтарям с един предишен пост/. Освен тези 950 лв /ако си през касата/ или 1 500 лв /ако си на ''частно''/ ще ти трябва и известна сума за пътуване до Пловдив /ако не си от там/, прегледите в клиниката, които са по 40 лв в момента, за престой в болницата на твой близък /ако пожелаеш да имаш такъв до себе си, разбира се, а на мен ми бе от голяма полза/. За изследванията аз лично не съм плащала /с изключение на 3 лв за кръв и урина/.
Много е писано по тези въпроси и в двете теми за доц. Джамбазов. Лично аз, както и много други, съм се решила на такава стъпка именно, заради опита споделен тук от преминалите вече наши съфорумнички/ци през това ''приключение''.
Успех с начинанието ти.
Ще споделя с всички тук една от великите мисли на един съвременен пророк-Джубран Халил:
''Да следваш Красотата, дори когато тя те води към ръба на пропастта; и въпреки че тя е окрилена, а ти си безкрил, и въпреки че тя ще прекрачи ръба, ти я последвай, защото там, където няма Красота, няма нищо.''
__________________
http://s2.bg.battle-knight.com/index...e&ref=OTUxODQ= нашият рицар http://Kokoto9.mondozoo.com нашият зоопарк
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th July 2010, 08:45
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

благодаря на всички за отделеното време , засега явно ми остава само мечтите , които да ме окрилят напред до събирането на нужната сума ...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th July 2010, 10:59
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

а искам да попитам друго - цената на операцията зависи ли о това какво точно ще ти правят или има един определен таван 950 лв. и след това само нараства , защото при мен ще се наложи само махане на гърбица , и евентуално леко повдигане на връхчевто и искам да знам доло горе дали ще мога с тези интервенций да се впиша в сумата от 1000 лв. ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: докторДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:46.