IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 24th February 2007, 16:33
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

и с какао става, или ванилла и нарязана на кубчета ябълка или круша а с нектарина ми е любима. А лятото и слагам мента и пъпеш, ягоди, и всекви berries и я замразявам. Ако ми се иска още по сладичко бyхам и малко Стевя.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27th February 2007, 11:39
vladimir vladimir не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 1
По подразбиране

аз започнах да си купувам извара от скоро, но забелязах че в някаква опакована извара имаше консервант натриев бензоат. Все пак купувам насипно извара, но си задавам въпроса: "Ами ако и там има консерванти?" Някои има ли представа дали във всички слагат?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28th February 2007, 21:50
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Слагат А и гледам съм забравил да спомена, че не е хубаво да се яде преди лягане, понеже предразполага към камъни в бъбреците
Отговори с цитат
  #24  
Стар 1st March 2007, 17:12
florina florina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: kablehkovo
Мнения: 87
Изпратете съобщение чрез ICQ до florina
По подразбиране

наистина ли това за бъбреци аз знам че е най силният източник на изчистване от токсини и разни отрови от организма пак и от време на време малко извара с кисело мляко няма да навреди аз така мисля а в магазините наистина не се знае каква и аз купувам на кг един път бяла друг път сивичка леко
Отговори с цитат
  #25  
Стар 1st March 2007, 21:09
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Само за вечер става въпрос и то не зависи от изварата, даже въобще от вида на храната, а приемът на белтък вечер преди лягане.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 1st March 2007, 23:13
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Всичко, което пиште за изварата, купешка ли имате предвид Защото моя баща си гледа козичка и ми прави извара, но тя е пълномаслена и просто няма такава вкусотия. не прочетох дали някой спомена за пасирана извара с варена тиква, ммммммммм... страхотия :P Аз и от магазина съм взимала. Няма нищо общо с домашната, но пак ми е вкусна
Отговори с цитат
  #27  
Стар 1st March 2007, 23:33
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

О, да, най-вкусното кисело мляко, извара и сирене, които съм яла са точно от домашно козе мляко. Нищо общо с купените! Браво на баща ти!
Преди съм си купувала такива от бабите на Графа, но по едно време се замислих, че не зная нито какво е здравословното състояние на козите им, нито при какви условия правят крайните продукти, така че колкото и да ми бяха вкусни се наложи да се откажа от тях
Затова най-благородно ти завиждам, че можеш безопасно да си хапваш такива вкусотийки!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 2nd March 2007, 00:08
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аз вчера си купих извара "ЖОСИ" на пакета пише, че е от суроватка и в 100 гр. се съдържат 58калории.
На вкус обаче е като кашкавал, а на консистенция съвсем гладка и се маже като маргарин, така че нещо не ми се връзва с надписите.
Освен това е и доста солена
Някой опитвал ли е и какво е впечатлението ви ?
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #29  
Стар 2nd March 2007, 00:12
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

ох след това изпих един бидон вода! И леко мазничка ми се видя! Ма си я нагънах половината де!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 2nd March 2007, 00:16
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Ама и аз си я хапвам.
Чудя се обаче дали е толкова нискокалорична, т.е. да ми е спокойно ли като я ям.
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Извара
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:39.