IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd February 2007, 18:43
Kalenski Kalenski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 43
По подразбиране С какво да се храня, за да увелича теглото си?

Здравейте! Аз съм на 18 години, висок съм 173 см и тежа около 65 килограма. Ходя на фитнес 3-4 пъти седмично в зависимост от това, което тренирам, също така тичам след тренировка (т.е. до скоро бягах по около 3 до 6 километра - сега карам колело). Искам да кача 10 килограма, но без никакви протеини, аминокиселини и т.н. Единственото, което пия е бирена мая за прочистване на организма. Какво трябва да ям, по колко пъти на ден и в какво количетво, за да кача килограми като активно тегло? Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd February 2007, 19:17
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Месце брато месце!
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd February 2007, 19:25
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Пици,спагети,банички с боза,сандвичи,пържени картофки с бира и си готов.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd February 2007, 19:48
plamen77 plamen77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Бургас
Мнения: 231
По подразбиране

свинска мас
__________________
Sum, quod eris, quod es, ante fui
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd February 2007, 20:14
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от plamen77
свинска мас
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd February 2007, 22:02
Kalenski Kalenski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 43
По подразбиране

Значи месце трябва определено, за свинската мас не съм убеден - все пак имах предвид нещо, с което да кача чисто тегло, а не просто маса. Та ако някой има някакъв подходящ хранителен режим за тази цел - страХОтно
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th February 2007, 08:59
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fitness84
Моля пишете на кирилица.тренираи през ден или всеки ден и прави 1 серия по 15 повторения
след 2 месеца тренираи три пъти седмично но по две сериии по 15 повторения, диета - яж яица, мляко, пиии много вода, след 18 4аса никакви въглехидрати - само някакви зеленчуци с риба или някякаво друго месо, риби - треска, скумрия, сиомга,херинга,риба тон и халибут
студено пресован зехтин км салати, салати - вечер и през деня, закуската - над 800 килокалории, след 20 часа никакво ядене,преди лягане малко л-глутамин заедно с bcaa, но това трябва да е поне час или час и половина след храната,аминокиселини преди всяко ядене - може и течни а може и в капсули, на универсал може - суроватъчни по едно хапче преди ядене, сутрин - изяждаш един или два банана, една супена лъжица студено пресован зехтин, и след това закусваш, оптималната закуска е добре да вклчва 3 яица с желтъците, а така състо и мляко, и няколко яица без жълтци, малко овесени ядки или смеси 100 грама овесени ядки, 50 грама лешници(орехи или друго нещо), никакво свинско, може в рядки случаи месо сутрин веднъж или два пъти седмично иначе наблягаи на рибата, рибата и зехтина и някои ядки ти носят мазнините които ти тряят, яицата и млякото - белтъчините които ти трябват, зеленчуците и плодовете и овесените ядки и зародиши ти носят въглехидратите,влакнините, не яж тестени неща, пресни зеленчуци може и преди закуска с зехтина , а преди това ти тряя нали ти казах един банан, по-късно през деня не яж банани ами праскови, греипфрути, ябълки и то преди всяко ядене трябвва да има някакъв плод с мноого влакнини, има някои зеленчуци които чистят мазнини - като чесъна но с нищо не бива да се прекалява, иначе се наврежда на стомаха, еми добре успех, иначе запомни - сутринтта наи-много калории, полека полека ги намаляваш, тренираш СУТРИН два часа след закуската ти, след тренировка пиеш сок от греипфрут а след това малка салата и 10 белтъци от яица, гледаи източницитте ан въглехидратите и източниците на мазнините и ще успееш
Това го пейстнах от друга тема,стори ми се подходящо
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th February 2007, 09:34
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kalenski
Значи месце трябва определено, за свинската мас не съм убеден - все пак имах предвид нещо, с което да кача чисто тегло, а не просто маса. Та ако някой има някакъв подходящ хранителен режим за тази цел - страХОтно
пич качих 12кг за 2м. и щети кажа как вземи си бирена мая мас геинер и креатин ако ходиш на зала и ще забележиш ефекта с храненето как става оше на 2 3 ден несе лишаваи от
нищо яж повече калории и после чисти в залата.. enjoy
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th February 2007, 12:31
Shnur Shnur не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 96
Изпратете съобщение чрез AIM до Shnur Изпратете съобщение чрез MSN до Shnur Изпратете съобщение чрез Yahoo до Shnur
По подразбиране

Miteto_bs с колко сантиметра ти се увеличи ръката и гръдния кош след като качи 12 кг.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th February 2007, 12:57
Kalenski Kalenski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 43
По подразбиране

Благоадря много за инфото, jedira, това определено ми е полезно. Още повече ми хареса това, че се хапват яйцата с желтъците, почти навсякъде пише, че трябва да се отбягват заради холестерола. В момента хапвам стабилно, но това си е просто заради апетита, наскоро боледувах и отслабнах малко, но за няколко дни върнах всичко. Проблемът е, че качвам (макар и малко, но с тенденция към неприятни последици) мазнини на корема. Не губя пресата, но не ща да я омазнявам с качването Именно затова питам какво да ям, за да качвам чисто. miteto, ами я вярно кажи колко качи на ръката? Иначе пия бирена мая в момента, но отскоро, та още не мога да кажа точно какъв е ефектът. Ясно ми е, че ако си взема креатин бързо ще кача килограмите и все пак искам да опитам да налея 10 кг без хранителни добавки. А, че се сетих - възможно ли е да кача килограми ако и бягам - правих такива опити, но нямаше успех.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какводасехранязадаувеличатеглотоси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:11.