IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd July 2007, 13:02
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Упс, исказах се и аз. Благодаря Samuranka, не знаех че има такъв режим.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd July 2007, 16:07
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Мисля си че говорим за един здравословен начин на живот, максимално здравословен. Въглехидратите са златото за организма, играта с тях прави чудеса, но и много поразии при неправилни диети. Вижте не казвам, че НВД е неправилно или че някой ако се подложи на НВД прави грешка. Просто разсъждавам от името на масата хора на които надали основното им занимание е бодибилдинг, тоест не са състезатели. За тях какво по-хубаво от един възможно най-неутрален и здравословен начин на хранене, въпреки че тя темата е дълга и широка и не свършва само с избиране на хартия на някаква си диета. Според мен и с НВД и с РБД ще се смъкнат килограми, то и с глад ще се смъкнат, но нали търсим най-ефикасния метод, най-здравословния, най-леко приемания, абе с две думи най-оптималния. И пак да кажа недейте да отслабвате бързо. За къде бързате? За състезание?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd July 2007, 19:04
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

алфа абсолютно прав си, ама...какво да ти кажа.....женска му работа.. Дойде лятото и изведнъж се сещаш, че определено не харесваш образа в огледалото Иначе относно мойто меню.... взех си рибено масло, увеличих малко количеството наа салатите и почнах да слагам по малко зехтин....старя се да докарам клаориите в по-нормално количество и все пак като чета разни примерни менюта ми се струва,че не мога да изяждам по толкова много..... зимата има периоди дето плюскам като разпрана ама на тея жеги буквално забравям да ям, а килограмите не мърдат
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th July 2007, 06:08
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Съветвам те да си направиш един план и то с РБД. Да сметнеш колко калории на ден гориш, да си направиш едно меню с подобаващо количество калории за твоя случай. Да наблягаш на хранителните храни. И разбира се да си намериш занимание с което ще се раздвиждаш. Било то танци, било то плуване, било то разходки из градината/природата, било то фитнес. Просто трябва да засилиш метаболизма си и резултатите сами ще дойдат.
Пак казвам защо трябва да се лишаваш от това или онова, все пак една диета трябва освен да е добра на хартия и да ти харесва, а не да се измъчваш и в най-лошия случай да се натъпкваш вечер като вече не издържаш на "тормоза". Чисто и просто трябва да си усмихната, да си щастлива от това че си точно с тази диета, а не да се чувстваш зле и подтисната.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th July 2007, 13:35
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
За къде бързате? За състезание?
Да .

А иначе тука има един човек - Reminder, които се подлага от 4 години на строга НВД и си е супер. И от липса на сила не може да се оплаче. Сигурен съм, че щеше да има доста какво да каже в опозиция.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th July 2007, 15:35
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Всеки си има разбиранията, но аз не съм казал, че ако си под НВД не трябва да си добре.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 4th July 2007, 16:12
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko

А иначе тука има един човек - Reminder, които се подлага от 4 години на строга НВД и си е супер.
Аз също - от 5 години. Но не поддържам високите мазнини на Милко, на мен кофти ми се отразяват, сигурно щото ме мързи да правя достатъчно суинг и разни такива задъхващи упражнения. Но пък открих, че ако си правя зареждащи дни с ВМ-НВД, а през останалото време - класическо НВД, много добре ми се отразява.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 4th July 2007, 16:54
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Еми за 2 път те засичам да говориш за суинг, какво е това?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th July 2007, 17:03
dikcy dikcy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 19
По подразбиране

РБД е супер, но зависи каква цел преследваш.
Не става въпрос за състезателна форма, а за релеф. Който не може да се постигне с тоя балансиран тип хранене. За да изгориш мазнини и да се види какво си правил последните няколко месеца, най-добрия вариант си е НВД.
РБД е междинна диета, тя поддържа вече постигнато тегло. А и както знаем, човекът е най-адаптивния организъм на тая планета. Тялото и към това се приспособява и му трябва промяна. Иначе - застой, т.е. плато.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th July 2007, 22:18
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
Цитирай:
Първоначално написано от Ceko

А иначе тука има един човек - Reminder, които се подлага от 4 години на строга НВД и си е супер.
Аз също - от 5 години. Но не поддържам високите мазнини на Милко, на мен кофти ми се отразяват, сигурно щото ме мързи да правя достатъчно суинг и разни такива задъхващи упражнения. Но пък открих, че ако си правя зареждащи дни с ВМ-НВД, а през останалото време - класическо НВД, много добре ми се отразява.
А НВД с въглехидратни дни пробвала ли си ? Понеже за 1 път чувам да се зарежда с мазнини, но пък след като от 5 години нямаш проблеми...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НВДмазнини
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:45.