IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 5th July 2007, 19:52
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Обиколките също са много относителни. Следете огледалото
Отговори с цитат
  #32  
Стар 29th October 2007, 12:23
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Искам да ви питам точно за НВД и мазнините. Жена съм на 26 години, 49 килограма, 163 см, не броя калории, спазвам НВД. Като количество и аз хапвам доста, като apoklistika, но имам едно притеснение. От месец, два започнах да ям доста високомаслени храни, защото другите не ме засищат. И въпросът ми е дали ми е такъв метаболизмът и все така мога да ям, щом не пълнея, или още организмът ми не се е адптирал и на един по-късен етап ще почна да се омазнявам яко. За да ви е по-ясно ям кашкавал доста и пълномаслени млека, и доста ядки (случва се 150-200 грама ядки на ден). Надявам се, че разбрахте въпроса ми.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 29th October 2007, 12:31
yaourt yaourt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liana
Искам да ви питам точно за НВД и мазнините. Жена съм на 26 години, 49 килограма, 163 см, не броя калории, спазвам НВД. Като количество и аз хапвам доста, като apoklistika, но имам едно притеснение. От месец, два започнах да ям доста високомаслени храни, защото другите не ме засищат. И въпросът ми е дали ми е такъв метаболизмът и все така мога да ям, щом не пълнея, или още организмът ми не се е адптирал и на един по-късен етап ще почна да се омазнявам яко. За да ви е по-ясно ям кашкавал доста и пълномаслени млека, и доста ядки (случва се 150-200 грама ядки на ден). Надявам се, че разбрахте въпроса ми.
според мен може да е всяко едно от двете.. едно е ясно: сигурно ще имаш много здрави кости и зъби и освен това яко ще ти сече пипето..
__________________
това си е мое лично мнение... за да си сигурен чети от много места и сравнявай...
Отговори с цитат
  #34  
Стар 29th October 2007, 15:11
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Мерси много
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НВДмазнини
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:23.