IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 9th July 2007, 14:27
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Калипера е най-точен, сайтовете са много относителна работа. И от протеин не може да надебелееш, няма страшно. Колкото повече - толкова по-добре.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th July 2007, 10:59
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Зареждай на всеки 3 дена със 100гр кафяв ориз или овесени ядки разделен на първите 2 хранения.
Аз като един лаик да попитам - брои ли се за зареждащ ден, ден, в който пак ядеш чисто, но с много калории /примерно от мазнини/
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10th July 2007, 14:29
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Зареждай на всеки 3 дена със 100гр кафяв ориз или овесени ядки разделен на първите 2 хранения.
Аз като един лаик да попитам - брои ли се за зареждащ ден, ден, в който пак ядеш чисто, но с много калории /примерно от мазнини/
попринцип ти трябват въглехидрати повече но не от хляб и т.н най-добре хапни 2-3 чаши ориз и ти стига..или може би картофи но те повече не са за препоръчване
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 10th July 2007, 18:55
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Зареждай на всеки 3 дена със 100гр кафяв ориз или овесени ядки разделен на първите 2 хранения.
Аз като един лаик да попитам - брои ли се за зареждащ ден, ден, в който пак ядеш чисто, но с много калории /примерно от мазнини/
Не. Не се зарежда с мазнини, а само с въглехидрати. Действието им е различно.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12th July 2007, 16:20
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

А калорийния прием какъв да е? И предполагам се имат предвид бавни въглехидрати за зареждане? И в този ден протеини и мазнини ядат ли се както обикновено или се намаляват?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12th July 2007, 21:07
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Зарежда се с бавен въглехидрат за ~50kg жена около 70-80гр, което са към 100гр ориз преди варенето. Като калории не го знам, отдавна не ги смятам.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th July 2007, 23:47
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

значи на 100 кг примерно аз трябва да зареждам с около 200грама ориз хубаво ли е да приемам аминокиселини при нвд...чувал съм че са много полезни и при сваляне и качване
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15th July 2007, 17:11
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

E нали в началото ти обяснявах, че не трябва да смяташ на 100кг ами на активното тегло. Демек ако си с 20% мазнини смяташ на 80кг. Мазното искаме да го махаме, не да го храним. А аминокиселините(както и 99.99% от всички добавки) са излишни пари според мен.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 15th July 2007, 20:40
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

абе тъпо парче съм не съм разбрал мн....въпреки че и 20-30 грама отгоре да са не ми се струва толкова фатално....защото ся примерно съм на работа(физическа)по 7 часа на ден,след това вечер бягане по 40м и три пъти седмично фитнес с кардио когато не бягам и смятам че натоварването е повече от достатъчно за да компенсира тия 20-30 гр ориз но се пак си е добре да се спазва най-доброто,доколкото за аминиокисиелинте те са ми необходими за възстановявне....зашото от всекдиневните тренировки и натоварванията в работата мн ми се изчерпват запасите в тялото...
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 17th July 2007, 16:03
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Малко отклонение Sorry
Видях снимки на момичета от Пластична хирургия от "преди" и "след", но не срещнах такива снимки от действието на "ВМ-НВД".Има ли изобщо такива във форума?
Аз лично съм виждала как за 8 месеца се топят мазнинки, но от "Low fat " диета.Съпруга ми я прави много стриктно и имаше изумителни резултати. При мен за съжаление не подейства толкова добре.Сега искам да опитам НВД, но ако мога да видя как е повлияла на някое момиче на снимки "преди" и "след", определено ще бъде чудесно за мотивация.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МоетоНВД
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:33.