IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #971  
Стар 30th November 2007, 18:54
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Това е добра идея, но кого да му дойде на акъла. Еххх и за това ли мозък трябва, лоша работа.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #972  
Стар 30th November 2007, 19:33
мъни мъни не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 42
По подразбиране

Искам да ви споделя за кайсиевите ядки, че са много полезни - единствени те съдържат вит.Б 17,друга ядка е бадема и ореха.Но винаги сурови.
Отговори с цитат
  #973  
Стар 30th November 2007, 21:44
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Ох, а аз не харесвам студени варени яйца и затова рядко хапвам, защото не ми се занимава да варя и отвреме навреме майка като се сети да ми свари ям... А иначе не съм засичала кайсиеви ядки в суров вид. Приятни ли са на вкус?
Отговори с цитат
  #974  
Стар 30th November 2007, 22:38
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

хъмммм, че те основно ги продават сурови.......в халите скоро гледах, че има и тук да попитам знаете ли им калл/м/в/б???????
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #975  
Стар 2nd December 2007, 22:31
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

искам да питам понеже шоколадът дава енергия..ако искам да получа енергия преди тренировка колко шоколад трябва да изям?а някъв плод например ябълка или банан може ли да ми даде енергия също-защото нали и плодовете са бързи въглехидрати? и кое от двете ще ми даде повече енергия бананът или ябълката?а със сиг шоколадът е на първо място нали?


и искам да ми кажете нещо ако знаете за тиквата..калорична ли е?съдържа ли много въглехидрати?ако да-бързи или бавни?тя зеленчук ли се води?
Отговори с цитат
  #976  
Стар 3rd December 2007, 18:24
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Шоколадът наистина дава най- много енергия, но не е подходящ при процес на отслабване....най- добре е да ядеш ябълка защото най- бързо се разгражда. Но ака имаш проблем със загуба на въглехидрати и чувстваш въглехидратен глад яж БАНАН- няма да си в грешка!!! Всички спортисти въстоновяват силите си по време на истощтителен мач точно с бананчета.... (напримр тенисистите)
За тивата мога да ти кажа че има много захари в нея, НО е подходяща за диети...майка ми например отслабва най- много когато е на тиквена диета....
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #977  
Стар 14th December 2007, 16:28
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Кrisi_pat, това е хранителната информация за тиквата за 100 грама: калории: 26, мазнини 0, белтъчини 1, въглехидрати 6.

Тъй като покрай коледните партита не искам да изпусна контрола върху храненето, започнах да се вманиачавам. И затова, ако някакви хранителни стойности на булото можете да ми дадете, много ще се радвам. Защото днес си купих пилешка пържола в було за обяд и го изядох, не ми се занимаваше да я "беля" и сега една чуденка и питанка почна да се появява в съзнанието ми.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #978  
Стар 14th December 2007, 18:44
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Ти наистина се вманячаваш!!!
Чак хранителни стойности за булото!!!
Спокойно и аз преди 2 месеца бях така, дано те поотпусне по- скоро, защото тзи вманячавания не водят до нищо добро!!!

Не че знам твоя случай, говоря попринчип....но то всеки твърди, че не е такъв....
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #979  
Стар 15th December 2007, 14:46
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

И все пак, ако някой има инфо за това було...........please
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #980  
Стар 15th December 2007, 18:05
Аватара на yakitori
yakitori yakitori не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 15
По подразбиране

http://spidersport.com/calories.php
Шкембе 85 4 12 0
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизасемкибонбонкикалориивсичко
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:03.