IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3611  
Стар 22nd March 2009, 00:07
kalinka_malinka kalinka_malinka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: sofiq
Мнения: 428
По подразбиране

Не трябва да сте с лак-заради анестезеолога.Понеже ако има някакви реакции на тялото към упойката - ноктите посинвали.Така ми беше казал един лекар.
  #3612  
Стар 22nd March 2009, 00:08
kalinka_malinka kalinka_malinka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: sofiq
Мнения: 428
По подразбиране

Успех за понеделник не си мисли лошото-понеже минава по тежко.Мисли си за после как ще им се радваш
  #3613  
Стар 22nd March 2009, 03:10
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Абе хора зависи си от апаратурата, от анастезиолога...ние неможем да уверим едно момиче, че щом ние не сме си трили лaка, значи и тя не бива...или обратното.
Най-добре да се конкретизира, при кой доктор ще се оперира мацката, та оперираните при дадения доктор да кажаткакво се изисква..., но най- добре питайте доктора...аз мн питах...нали си плащам...ще ми отговарят.

А за ноктите...няма страшно ако преценят , че лaка пречи...ще ти го изтрият.....


Good Luck
  #3614  
Стар 22nd March 2009, 07:10
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

cheryta, мен ако питаш, отиди без лак, накити и т.н. Един ден ще изтраеш :P Даже облечена с анцуг ще ти е най-удобно.
Няма от какво да се плашиш - я ни виж колко сме тук, че и колко много има по улиците, все през това са минали :P Ще ти стискаме палци!!!
  #3615  
Стар 22nd March 2009, 09:40
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Сheryta , еластична блузка , която се разтяга при обличане би ти свършила работа . Момичета казват , че само дънките не трябва да са ти супер тесни , защото се получава леко подпухване след операцията и тлудно се обличат .
А с анцуг смятам , че е малко обидно . За мен това е облекло само за спорт , във всеки друг случай - пренебрежение към средата , в която отивам .
П.П. Тук намерих връзка с друга тема , в която се споменаваше " снобарско " , снобарски в случая ми е анцуга , а там за сетен път забелязах несъответствия между представян скромен стандарт и неестествено големи разходи за този стандарт , с които се хвалят в половината от създадените теми ... Този път няма да направя сравнение с мен , както обикновено правя . ... Май не съм за вашия лъжлив свят . Естествено от прочетените " извинения" и от живота си съм стигнала до извода , че разход може да се прави и с лишение и с поведение , но....
  #3616  
Стар 22nd March 2009, 10:03
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Мен също ме гледаха сза лак и накити и ме помолиха да ги сваля,единствено не свалих обецата си на пъпа.Успех утре ,всичко ще мине добре
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
  #3617  
Стар 22nd March 2009, 12:12
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
cheryta, мен ако питаш, отиди без лак, накити и т.н. Един ден ще изтраеш :P Даже облечена с анцуг ще ти е най-удобно.
Няма от какво да се плашиш - я ни виж колко сме тук, че и колко много има по улиците, все през това са минали :P Ще ти стискаме палци!!!


Аз бях точно така облечена, но нали беше лято и само по горнище бях , без тениска отдолу.
Нека горната дреха да ти бъде с копчета или цип, за да не ти се налага даз я обличаш през главата.
  #3618  
Стар 22nd March 2009, 13:15
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

За дънките момичетата са прави ,аз бях със едни тясни дънки и едвам се облякох ,но пусти срам да извикам някой да ми помогне та се напънах и се облякох...На горе си бях взела една блуза със цип и много лесно се облякох...За ноктите най добре се обади на доктора и го попитай или си вземи лакочистител в чантата и ако те накарат да махнеш лака няма да имаш проблеми...Това със посиняването на ноктите е много стара практика има какви ли не уреди и едвали някой седи и ти гледа ноктите дали посиняват..
  #3619  
Стар 22nd March 2009, 14:58
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Томи , за дънките - ти ми беше момичето . Теб визирах.
  #3620  
Стар 22nd March 2009, 15:09
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Мда, и аз бях със скини-дънки първия път и голям зор видях да се закопчая.
Дива, за анцуга по принцип си права Доскоро и малкия не го пращах на градина с такъв, а все дънки, джинси - манекен. Вечер горкия, разгащен, размъкнат... От 1 седмица е с анцуг... тип "официален" Това малко
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:48.