IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th November 2008, 16:11
papatu6o papatu6o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 11
По подразбиране ??

Как мислите кростренажора или бягащата пътека?? чудя се кое от двете да си купя за вкъщи
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th February 2009, 15:45
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране Re: ??

Цитирай:
Първоначално написано от papatu6o
Как мислите кростренажора или бягащата пътека?? чудя се кое от двете да си купя за вкъщи
Ако ме питаш мене пътеката е по-доброто решение. С тичане можеш да постигнеш по-добри резултати. Както отслабване, така и стягане на цялото тяло!
Кростренажора също не е лош, но на него според мен не можеш да се изпотиш толкова, колкото на пътеката
Но все пак, това което ти е по-приятно да правиш, това си вземи. Ще вложиш някакви пари в това, нека си заслужава и да ти доставя удовлствие. Защото в крайна сметка спорта трябва да е удоволствие, а не задължение
__________________
Не следвай път, върви там, където няма път и остави следи!!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th February 2009, 13:44
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

Аз тичам във фитнеса,на пътечка,предпочитам сутрин на гладно.Тичането ми е поне 30 минути като гледам да поддържам пулса на високо ниво-около 150(за възрастта ми това е 80% от максимума).Прави ми впечатление само,че,че когато се кача на степера с минимално натоварване на 1ва степен,пулса ми удря заветните 155 и нагоре удара в минута .
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th August 2009, 15:46
Аватара на smart4ety
smart4ety smart4ety не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 75
По подразбиране

Здравейте Аз също мисля да започна от утре с бягането, само че не съм тренирала нищо от около година и съм сигурна, че в началото ще ми е много трудно. Поради различни заболявания натрупах много излишни килограми и мисля, че бягането сутрин ще ми от голяма полза. Вие по колко време бягате? Аз мисля (ако и толкова успея) да бягам половин час в началото, че и на всичкото отгоре съм пушач. Чувала съм, че е хубаво 5 мин поне преди и след бягането да се ходи, а не изведнъж да спреш и да се прибереш да си легнеш например. Така ли е ?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th August 2009, 17:41
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от smart4ety
Здравейте Аз също мисля да започна от утре с бягането, само че не съм тренирала нищо от около година и съм сигурна, че в началото ще ми е много трудно. Поради различни заболявания натрупах много излишни килограми и мисля, че бягането сутрин ще ми от голяма полза. Вие по колко време бягате? Аз мисля (ако и толкова успея) да бягам половин час в началото, че и на всичкото отгоре съм пушач. Чувала съм, че е хубаво 5 мин поне преди и след бягането да се ходи, а не изведнъж да спреш и да се прибереш да си легнеш например. Така ли е ?
Да..така е ..но най-важното е и преди тичането и след него да се прави стречинг !!! А това за ходенето .. след тичането.. "не изведнъж да спреш и да се прибереш да си легнеш например" не вярвам да спреш тичането пред вратата ти .. и без това ще си ходиш до вас
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th August 2009, 18:30
Аватара на smart4ety
smart4ety smart4ety не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 75
По подразбиране

Цитирай:
Да..така е ..но най-важното е и преди тичането и след него да се прави стречинг !!! А това за ходенето .. след тичането.. "не изведнъж да спреш и да се прибереш да си легнеш например" не вярвам да спреш тичането пред вратата ти .. и без това ще си ходиш до вас Laughing
да, изказах се доста тъпо! мерси за идеята за стречинга, не се бях сетила, наистина ще ми е от полза, утре ще пробвам. Благодаря
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th August 2009, 20:54
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от smart4ety
Цитирай:
Да..така е ..но най-важното е и преди тичането и след него да се прави стречинг !!! А това за ходенето .. след тичането.. "не изведнъж да спреш и да се прибереш да си легнеш например" не вярвам да спреш тичането пред вратата ти .. и без това ще си ходиш до вас Laughing
да, изказах се доста тъпо! мерси за идеята за стречинга, не се бях сетила, наистина ще ми е от полза, утре ще пробвам. Благодаря
Да знаеш,че от стречинга в спорта по-важно НЯМА..
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th August 2009, 21:38
Аватара на Хранител
Хранител Хранител не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 114
По подразбиране Re: Бягането

Цитирай:
Първоначално написано от desislavay
Трудно ли вкарахте бягането в ежедневието си и как го приемате сега? Аз лично понякога сам много енергична и мога всеки ден да ходя,но понякога нямам и грам желание,а се иска постоянство,за да се постигне дадена цел(издръжливост,отслабван е или просто здравословно състояние).
Аз заочнах да бягам първо от География. След няколко месеца започнах да бягам и по Биология. Днес мога да кажа, от личен опит, това си е мое лично менение, че бягането помага на здравето.
__________________
www.lichentrenior.com
Вашата диагноза: пред-диабет; плаки по артериите; недостиг на витамини A и D, Ca, Zn и много др.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18th August 2009, 21:58
Аватара на smart4ety
smart4ety smart4ety не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 75
По подразбиране

evelinho амм...понеже бягам на стадиона, а той е на другия край на града и ходя до там с кола.....може ли да си правя стречинг упражненията вкъщи примерно 15-20 минути преди и след бягането или трябва да е непосредствено преди и след това?
P.S. сигурно много ми се смееш на въпросите , ама аз да си попитам
Отговори с цитат
  #20  
Стар 18th August 2009, 22:16
Аватара на smart4ety
smart4ety smart4ety не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 75
По подразбиране

evelinho сега се поинтересувах за какво иде реч, защото да си призная такива упражнения съм правила рядко, дори и не знаех, че се наричат така. В някой дискове с упражнения има и дихателни упражнения, които също ми се виждат много приятни и полезни, не знам дали спадат към тази група! Ето тук намерих няколко упражнения - цък . Утре мисля да ги пробвам.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бягането
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:50.