IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd May 2007, 21:36
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране стрии

Тези гадни стрии не се махат по никькьв начин за сьжаление,виж целулита донякьде се маха
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th May 2007, 13:14
vipogosta vipogosta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 28
Изпратете съобщение чрез ICQ до vipogosta Изпратете съобщение чрез AIM до vipogosta Изпратете съобщение чрез MSN до vipogosta Изпратете съобщение чрез Yahoo до vipogosta
По подразбиране

абе хорица аз съм М много бързо отслабнах десет килограма само за десет дни и сега лелеее ако знаете какви стрии имам ужас срам ме е да се съблека някои незнае ли някакви бабини деветини те поне що годе помагат понякога да не кажа на 90% че ужас мн ме е срам
__________________
И вълка сит и агнето цяло!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th May 2007, 13:22
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vipogosta
отслабнах десет килограма само за десет дни
ко напрай бе човек
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th May 2007, 14:11
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vipogosta
абе хорица аз съм М много бързо отслабнах десет килограма само за десет дни и сега лелеее ако знаете какви стрии имам ужас срам ме е да се съблека някои незнае ли някакви бабини деветини те поне що годе помагат понякога да не кажа на 90% че ужас мн ме е срам
Беше разисквана някаква рецепта срещу стрии, която се правела, доколото помня, веднъж годишно - преди лятото. Смесваш две към едно мас и восък, но ти трябва медицински восък(не става да вземеш една пита восък от някоя баба и да го разтопиш)...Не съм пробвала, не знам има ли ефект, само знам, че нищо не отстранява напълно стриите, така че...не очаквай чудеса...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th May 2007, 18:29
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

Мила,за съжаление ще си ходим така от това няма отърване,но ако са ти пресни тоест лилаво червени могат да се заличат с разни методи от козметичните салони.Пробвай с вкарване на кислород -така съм чувала,че го практикуват в коз.салони за пресни стрии.Може да пробваш и с лазер или микродебразио но е скъпичко,но ако не са избелели мисля,че и с по леки средства ще ги премахнеш.Желая ти успех и после пиши
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th July 2009, 15:41
ttsanova ttsanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 1
По подразбиране ...

Не знам дали има напълно премахване на този проблем но смея да твърдя,че частично поне може човек да се пребори с него.Разболях се от диабет и качих почти 10 килограма за супер кратко време, в резултат на което получих стрии по вътрешната част на бедрата.Една приятелка на майка ми ми каза да ги ексфолирам с морска сол и го правя при всяко вземане на душ. После се мажа с крем против стрии на Дева и има резултати,вярно,че е до организъм, но моите почти не се забелязват вече,смея смело да твърдя,че само аз си ги виждам.Съчетах го със усилено спортуване и диета и наистина действа.Вярно ,че започнах още докато бяха червени и не бяха дълбоки но на мен ми помогна.Дано и на вас ви е от полза.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th July 2009, 10:14
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

ttsanova, радвам се, че споделяш опита си. Може да помогнеш и на други с подобен проблем.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th July 2009, 08:19
Аватара на geri.etoile
geri.etoile geri.etoile не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 54
По подразбиране

В момента във ВМА София имат уред за премахване на стари стрий и белези. Младите стрий се заличават изцяло, старите почти напълно. Терапията е електро-акустична. Правят се 6 процедури. Колагена и еластина се възстановяват бавно затова пълния резултат ще се види чак два месеца след процедурата. В съчетание с други "трикове" като кремове и масажи мисля че проблемът ще отшуми напълно Успех!
За консултации относно електро акустичната терапия търсете д-р Троев или д-р Веселинова.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd July 2009, 11:26
Аватара на geri.etoile
geri.etoile geri.etoile не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 54
По подразбиране

Повече за Електро-акустичната терапия може да прочетете в личния ми блог http://www.geritrifonova.blogspot.com/.
__________________
http://tzaia.blogspot.com/
Отговори с цитат
  #20  
Стар 29th August 2009, 03:06
nadencetoo2 nadencetoo2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 1
По подразбиране здравейте

здравейте аз съм на 16години и ми излезнаха стрии по цялото тяло освен корема много щ съм благодарна ако ме посъветвате как мога да се преборя с това,защото наистина много трудно го преживявам...само на 16 съм ;(
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: премахваненастрии
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:36.