IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 27th August 2009, 11:13
Аватара на kardoula
kardoula kardoula не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране

Здравейте и от мен!

Нова съм и май оттук ще почна. Отслабването не е основната причина да се регистрирам, просто напоследък чета доста форума и ми харесва. Накратко за целта

Пролетта (ок април месец) навлязох в много хубав период - хранех се добре, тренирах редовно (с малки прегрешения отвреме-навреме, но нищо фатално), чувствах се чудесно...нещата се пообъркаха последния месец-месец и нещо. Първо - една прекрасна и дълга ваканция, морета, излизания...толкова 'ваканционно' ми беше, че му поотпуснах края. Резултат - +1-2кг. После - емоционални драми и много кофти раздяла (знам, че не би трябвало да е оправдание, но...)Зарязах диетите, тренировките, честно казано изобщо не ставах от леглото и т.н...Както и да е! Имам да свалям 3-4 кг, не са много и не ме плашат, но пък ме дразнят! И съм се мотивирала много, ще пиша какво ям и как тренирам, надявам се на мнения.

Поздрави на всички!
__________________
Think positive!
Отговори с цитат
  #162  
Стар 28th August 2009, 15:49
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Задравей kardoula и добре дошла


Цитирай:
Първоначално написано от kardoula
...После - емоционални драми и много кофти раздяла (знам, че не би трябвало да е оправдание, но...)Зарязах диетите, тренировките, честно казано изобщо не ставах от леглото и т.н...Както и да е!...
Нищо ново под слънцето В момента и аз преминавам през един такъв много кофти период... Не сме нито първите, нито последните- така че горе главата

Присъединявай се към нашите предизвикателства и си споделяй менютата в "дневник на отслабващите" ще получиш много подкрепа и полезни съвети- имаш ли волята да ги спазваш- проблемът с 3-те ненужни килца ти е решен
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #163  
Стар 29th August 2009, 19:39
Аватара на Daliqastro
Daliqastro Daliqastro не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 149
По подразбиране

Здравейте и от мен ))))) Регистрирах се тук за да има на кой да се оплаквам с две думи Не срещам никакво разбиране и никаква подкрепа в борбата ми с килограмите.Точно обратното : " писна ми да слушам за твоите диети". Ама аз имам нужда не съм от тея по 40 кг. дето разправят колко са дебели От малка имам проблеми на 16 бях 115 кг. Сега съм на почтииии 20 и с последната диета съм го докарала на 80кг. Спортувам от 2 години с прекъсвания и така.... Художничка съм и водя като цяло заседнал начин на живот пред платната с четка в ръка
Отговори с цитат
  #164  
Стар 31st August 2009, 00:51
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Здравейте!Аз отдавна имам профил във форума,обаче основно чета и не съм давала много мнениея.Да си кажа координатите:на 17 години съм,от Пловдив и тази година завършвам.Като малка бях добре сложено дете,но когато станах 7 клас баба ми дойде у нас да живее за да внимава дали уча...и аз по цял ден учех и се тъпчех с манджите й(правеше почти всеки ден милинки,а торта Добуш-през ден)В резултат качих 15 килограма(тежах 65 килограма,с които се чувствах добре-височка си бях,както и сега)Обаче не можах да ги сваля,а се случи така че седях в гипс 3 седмици,в които се качих до 90..Кошмар..Стегнах се,отслабнах с повече от 20 кг и горе долу поддържах 70 килограма с фитнес и добро хранене.И изглеждах много добре.Обаче за 3 месеца качих 15 килограма(срам ме е....стрес и т.н...няма да се оправдавам)Сега пак съм се хванала в ръце...ям здравословно и супи Маги(обожавам ги..боклуци,обаче не са кой знае колко калорични) и започнах домашна тренировка,а от утре или другиден пак си тръгвам на фитнес..И се надявам да се държа в същия дух и на бала..след няколко месеца да съм си супер!
Съставих си режим на хранене,като гледах тези на всички форумки и за което благодаря и да се подкрепяме заедно!
Отговори с цитат
  #165  
Стар 31st August 2009, 01:00
Аватара на smart4ety
smart4ety smart4ety не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 75
По подразбиране

, Charlotte!
Аз също се готвя за бала (само, че абсолвентския). За разлика от теб обаче аз имам да свалям 25 кг.
Щом веднъж си отслабнала толкова много и сега изготвяш режима си сама, значи няма да ти е толкова трудно с избора на храни, броене на калории и прочие, макар че сега килограмите навярно ще се топят по-бавно. Затова бъди търпелива, пожелавам ти успех.
Отговори с цитат
  #166  
Стар 31st August 2009, 06:29
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аобре дошла, Charlotte Мен ме стресна факта, че за скромните 17 години, а основно през последните няколко имаш такива вариации в теглото и си стигала до такива високи килограми. Много е лошо точно във възрастта на растеж да се създават такива стресови ситуации за организма
Съветът ми е да разкараш тови боклук Маги!!! Би ли постнала идеята си за меню от тези, които си чела и синтезирал!!!
Отговори с цитат
  #167  
Стар 31st August 2009, 07:23
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Charlotte,

И аз бих те посъветвала да се откажеш от изделията на Maggi. Това, че са нискокалорични, не е аргумент. Приоритетът ти трябва да бъде здравословността на една храна.
Отговори с цитат
  #168  
Стар 31st August 2009, 07:28
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Daliqastro
Здравейте и от мен ))))) Регистрирах се тук за да има на кой да се оплаквам с две думи Не срещам никакво разбиране и никаква подкрепа в борбата ми с килограмите.Точно обратното : " писна ми да слушам за твоите диети". Ама аз имам нужда не съм от тея по 40 кг. дето разправят колко са дебели От малка имам проблеми на 16 бях 115 кг. Сега съм на почтииии 20 и с последната диета съм го докарала на 80кг. Спортувам от 2 години с прекъсвания и така.... Художничка съм и водя като цяло заседнал начин на живот пред платната с четка в ръка
Добре дошла мила
незнам от кого не срещаш подкрепа за диетата си но не е правилно
ми не говори с въпросния човек за диетата си
бъди усмихната и красива
този човек /по моему отвратителен егоист/ не го заслужава
много е трудно да постигнеш нещо без подкрепа и ти трябва да си доста силна и волева за да си стигнала до 80 кг. сам самичка без подкрепата на близки
сподели режима си и се включвай в темите
Отговори с цитат
  #169  
Стар 31st August 2009, 08:46
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Имах много вреден режим на хранене,а и когато съм подложена на стрес имам ужасният навик да се успокоявам с храна и въобще не мога да се спра.За Маги..ям когато няма нищо по-здравословно нещо за ядене вкъщи(а то ако не карам баща ми специално да ми купи нещо,вкъщи само боклуци се ядат-сладкиши,суджуци и мазни сирена..ако зависеше от него нямаше да ядем нищо здравословно...)
Иначе ям основно овесени ядки с кисело мляко или варени яйца за закуска...По обяд салати-най вече шопска или зеле с моркови...за вечеря-готвено(майка ми не готви мазно,а и аз си сипвам малко и то рано)Когато излизам,пия вода и ако огладнея си купувам малко ядки,но ако наистина съм много гладна,а няма да се прибирам скоро.
Незнам дали е много здравословно,обаче се чувсвам добре.
Отговори с цитат
  #170  
Стар 31st August 2009, 08:53
Аватара на Daliqastro
Daliqastro Daliqastro не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 149
По подразбиране

Ако беше един човека който не ме подкрепя ехеее Ама както и да е. Та режима е много лесен в началото ми беше много лесно просто да правя аеробика по 40 мин на ден всеки ден...само без тея дни в които е МЦ Почнах бързо да свалям после пак имах период на стопиране на ефекта и почнах ограничения в храната нали сладко ,тесто,пържено ама пак не кой знае какви ограничения. Бях стигнала до 75 ...обаче дойде един период на взимане на противозачатъчни и спиране на спорта за около 10 месеца и всичко се отрази и бам на 96 кг. И хайде пак спорт пак ограничения ...и отново добър старт а сега съм зациклила на едно място и не мога да мръдна. Хранителен режим точно си нямам ама имам хужда да си направя за сега съм си на една диета дето не се яде почти нищо и сваляш по 1 кг на ден .Надявам се от редовното спортуване да задържа някаква част от свалените кг. а не да върна всичко И така нататък....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТокущорегистриранаЗаповядайвъвфорума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:13.