IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Обяви


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 9th December 2008, 17:07
dim75 dim75 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 7
По подразбиране Предлагам продукти за красота и здраве от Алое вера

Предлагаме продукти на LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS - новаторска козметика и маркови парфюми
- Продукти за пиене: Сок от алое с праскова, Сок от алое с мед;
- Продукти за мазане: Крем с алое и прополис, Алое вера коцентрат, Спрей с алое, подходящ при възпаления на гърло, очи, уши, синузит, Термолосион с Алое при мускулни болки, травми, схващания, настинки със загряващо действие, Течен сапун с алое;
- Козметика с алое, ефективна и помагаща при кожни проблеми- акне, пигментация и други кожни проблеми
- Комплекта „Грижа за тялото“ с Алое е създаден специално, за да тонизира и стегне тялото. Помага да се отървете от подкожните неравности, причинени от целулита в областта на ханша и бедрата, като изглажда и намалява обема на мастните клетки.
- Пастата за зъби с Алое Вера и Паста за зъби с алое и ехинацея те са с универсално значение. Избелват без флуор, почиства, подхранва, заздравява венците и устната кухина, запазва дъха свеж и е мощно оръжие срещу парадонтозата.
- Детска серия с Алое вера
Записвам и представители
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th December 2008, 14:27
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Аз също съм дистрибутор продуктите са страхотни ! Всъшност аз съм на Forever Living Products !
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th January 2015, 22:21
miss filis miss filis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте, аз също съм доволна от продуктите на Форевър Ливинг и по тази причина станах дистрибутор..Ако на някой му трябва информация за продукт, да си поръча нещо или иска да работи за компанията с удоволствие бих помогнала.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПредлагампродуктизакрасотаздравеотАлоевера
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:57.