IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th July 2011, 14:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mira_sm Виж мнението
Щом е завършила медицина през 2006 г., както пише в интернет, вероятно Мирчевска е около твоята възраст, Нелс - година-две по-възрастна.
Еми някъде около 30 да е. Ама аз това искам да подчертая - лицето й изглежда доста по-младо и свежо от моето. Може и ген да е, ама не вярвам в случая обущаря да ходи бос, все пак си е ходеща реклама на практиката.
Имаше едно момиче, което работи там, изглеждаше точно на 18 години. Аз разбира се и нея питах дали си е правила нещо (дано не ми се обиждат хората ) тя каза, че си е сложила ботокс преди няколко дни. Ама нищо неестествено нямаше в лицето й, мимиките й бяха нормални, никога нямаше да предположа, че е ботокс.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th July 2011, 15:39
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

На 29 е, питала съм я

Нелс, аз поразпитах Гуен (скоро пихме "кафенце") за твоята идея с мезотерапията и на нея никак не й звучеше разумно да се правят три експресни процедури. Другото което каза, от попълването лицето "напълнявало", т.е. получаваш повече обем и по този начин губиш скулите, ако имаш такива. А иначе скулите може да се оформят с филър отделно.
Аз едва ли някога ще се навия за мезотерапия, имайки предвид колко чувствителна е кожата ми. Това значи поне седмица след всяка процедура да ходя като нахапана от комари
На мен много ми харесва кислородната терапия. С нея не се постигат някакви фантастични резултати, но след процедурата лицето ми свети почти като на Мирчевска, или поне аз така си мисля
Ако имах неограничени финанси, щях да си я правя всяка седмица
Отговори с цитат
  #13  
Стар 29th July 2011, 23:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Охх, Ем! Златна си!


Ок, аз искам скули, значи мезото отпада.
Чакай да те разпитам поне докато си на линия!

Имам леко отпуснат контур на лицето, разбира се всички мислят, че съм крейзи, но аз забелязвам разлика от както бях на 22 и сега. Което е нормално, знам. Най ми е кофти за назолабиалните гънки, които придават на лицето ми изморен вид. Каква терапия мога да комбинирам с филинга на устните, нещо, което от веднъж ще има някакъв ефект? О, и нещо, което мога да направя след излагане на слънце (интензивен плаж ) ??

Много сложен ми стана казуса, знам...

Тази кислородна терапия това ли е:
Цитирай:
Кислородна мезотерапия

Кислородната мезотерапия е нов, революционен метод за допълнително насищане на кожата с кислород. В основата на терапията стои въздействието на струя с 98% чист кислород, който се подава под налягане и е способен да прониква в дълбоките слоеве на кожата. Към него са добавени хиалуронова киселина и витамини, което допринася за невероятна хидратация на кожата, свежест, блясък и лифтинг ефект. Тя става по-гладка и с повишен тонус.

Процедурата може да се приложи, както с anti-age ефект, възвръщайки жизнеността на лицето, шията и деколтето, така и с цел поробряване състоянието на кожата при акне.

Подходяща е за всяка възраст, като резултатът от процедурата се забелязва веднага, а ефектът е дълготраен.
Има в сайта и някаква кислородна терапия с Колин? Ти кое си правила?

Още нещо:
Мисля за попълване на скули с ХК, защото по моята (скромна) лигика, като я опнеш скулата и назолабиалната гънка трябва да се опне?? На прав път ли съм?
Ама ме е страх от асиметрия и ненатурален вид.. Изобщо някой виждал ли е пълнени скули с хилуронова к-на?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 30th July 2011, 00:34
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
На 29 е, питала съм я

Нелс, аз поразпитах Гуен (скоро пихме "кафенце") за твоята идея с мезотерапията и на нея никак не й звучеше разумно да се правят три експресни процедури. Другото което каза, от попълването лицето "напълнявало", т.е. получаваш повече обем и по този начин губиш скулите, ако имаш такива. А иначе скулите може да се оформят с филър отделно.
Аз едва ли някога ще се навия за мезотерапия, имайки предвид колко чувствителна е кожата ми. Това значи поне седмица след всяка процедура да ходя като нахапана от комари
На мен много ми харесва кислородната терапия. С нея не се постигат някакви фантастични резултати, но след процедурата лицето ми свети почти като на Мирчевска, или поне аз така си мисля
Ако имах неограничени финанси, щях да си я правя всяка седмица
Само да ти кажа че Неллс няма никакви назолабиални гънки , нито пък лицето и е отпуснато ! Предлагам да я банем от тази тема и да я пуснем едва като стане на 40 години
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th July 2011, 08:29
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Сюз,вярвам ти!!
Като гледам Nells колко хубаво лице има,не мога да си представя,че се нуждае от някакви терапии.Тя има естествена красота,но не може да я види
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th July 2011, 08:47
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Мише , вчера в един магазин я попитаха дали е фотомодел!
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 30th July 2011, 09:42
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Мише , вчера в един магазин я попитаха дали е фотомодел!
Да! И ти какво каза??? Само за over-aged model става! Хубу, че е майтапа да си кажем някои истини!

Шегата на страна. Благодаря ви мацки многоооо, ама в тоя форум има изключително много красиви жени, въпреки това не са спряли да се подържат, просто се инспирирам от тях. Сега, знам, че 27 не е преклонна възраст и малко понякога си хиперболизирам проблемите, ама като ме дразни нещо, не мога да живея така - трябва да го ликвидирам!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30th July 2011, 09:48
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Да! И ти какво каза??? Само за over-aged model става! Хубу, че е майтапа да си кажем някои истини!

Шегата на страна. Благодаря ви мацки многоооо, ама в тоя форум има изключително много красиви жени, въпреки това не са спряли да се подържат, просто се инспирирам от тях. Сега, знам, че 27 не е преклонна възраст и малко понякога си хиперболизирам проблемите, ама като ме дразни нещо, не мога да живея така - трябва да го ликвидирам!
Хахахаха за овър ейдж не ставаш щото нямаш още 60 години пък и както си решила да си правиш разни разкрасителни процедури , може никога да не изглеждаш като 60 годишна
И стига си лъгала хората за ''бръчките'' си защото ще взема да им пусна твои снимки и да видят ква си лъжкиня
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30th July 2011, 10:16
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Нелс е много хубаво момиче и не виждам нищо лошо в това, да търси начин да остане колкото се може по-дълго така хубава и свежа

Нелс, за да не пиша свободни съчинения за кислородната терапия, цитирам от сайта на "моето" студио:
Процедурата представлява комбинация от абразио с диамантен накрайник и система за впръскване на кислород в кожата. С диамантената повърхност се почистват мъртвите клетки и се „дава път на” кислорода свободно да проникне в дълбочина. Като допълнение се добавят растителни екстракти, плацента, витамини и други, които засилват магическия ефект на кислорода.
В това което ти си цитирала не виждам абразио, но затова пък присъства някаква хиалуронова киселина. Сигурно всяко студио има свой метод на работа. При мен сякаш това абразио има по-силно действие върху кожата ми, отколкото накрая обливането с кислород. Пак казвам, тази процедура е подходяща като постоянна поддръжка на кожата, или примерно ако ти предстои някакво специално събитие, но не и за еднократно магическо въздействие. Между другото аз точно така се зарибих по нея преди около 5 или 6 години. Отидох в студиото и им казах: утре трябва да съм най-красивата на света искам нещо което да действа сега, а не след n-брой процедури, да чакам да ми се натрупва и бла-бла....та така се почна и сега винаги когато мога се глезя с нея.

За скулите - Гуен е правила скули с филър (все тя ми е на устата, ама какво да правя, като тя си е ходеща енциклопедия за всевъзможни процедури и филъри), но да правиш скули, за да опънеш назолабиалните звучи несериозно, това е като да слагаш импланти в циците и да очакваш да ти се стегне дупето
Защо не помолиш Мирчевска като ти попълва устните, от същата ампула да сложи по мъничко и в назолабиалните? Не съм виждала кожата ти на живо (надявам се това скоро да стане ), но според мен с ежедневни домашни грижи и дребни трикове ще ти ги кажа на уше можеш да помогнеш на кожата си да сияе не по-малко от тази на Мирчевска. Иначе и аз искам кожа като нейната, ама нямаааааааа

Ето това за мен е съвършеното лице, и откъм кожа, и откъм черти, и откъм излъчване, и изобщо откъм каквото се сетиш
Макар че ти сигурно ще кажеш, че има леки наченки на назолабиални
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30th July 2011, 10:49
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Нямам нищо против разкрасителните процедури , но в момента Неллс има нужда от подържащи а не от разкрасителни Просто се е вманячила че има назолабиални и това е
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МЕЗОТЕРАПИЯХИАЛОРОНОВАКИСЕЛИНА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:01.