IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 6th March 2007, 16:27
allnatural allnatural не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1
По подразбиране Калмацина

Цитирай:
Първоначално написано от kotence
Голямата опаковка на калмацина върхи м/у 16-18лв. а малката м/у 6/8лв. най-на далавера е голямата ако не се лъжа бяха 100хапчета а малката 25 не съм 100% сигурна.Аз пих калмацин в продължение на 3м./за толкова е голямата опаковка,по 1 на ден не се препоръчва повече/.Сега пия 2ра опаковка,след задължителната почивка от 1м.Резултат никакъв ама абсолютно никакъв е зависи за какво го пиете аз го пих за заздравяване на косата,и защото фризиорката ми ме излъга че страшно бързо ще ми порасне косата.Е ИЗМАМНИЦА /тя и за доста други работи излъга...ХАХАх като се сетя../Сега неискам да ви настройвам , може аз да съм примерно индивид дето не му действа знам ли....тцтцтц Но в интерес на истината от него ми пораснаха ц*ц*те с 3-4см. още като почнах да го пия първия месец започнаха доста да ме болят и да стоят надути е сега не са надути а са с големината на надути,е имало и хубава страна на нещата.Но незнам аз като продукт не съм доволна но все пак тайничко се надявам от 2та опаковка да тръгне таз коса или да почне да расте по здрава и затова си купих още 1 , ако и след тази няма ефект...просто пари на вятъра и излишно приемане на лекарства...

Моля не приемайте поста ми като настройване , а просто като пила този продукт и мои ЛИЧНИ наблюдения...

Пожелавам на всички ви успех
Поздрави
Мммммммдааааа.....някои наистина не разбират 4е избора и съчетанието на добавките е най важното решение....не се хващайте на бляскавите реклами и лъскавите рекламни плакати....хора 4етете и питайте....
Само един съвет от мен:Щом една компания е фармацевти4на, какво очаквате от нея....да прави натурални продукти.....4е защо...синтети4ните са 2,3 пъти по ефтини.....и българина търси евтинотоооооо.....я да продаваме сега тука....тъкмо няма конкуренция на натурални продукти а и селяните не знаят какво се продава на запад,кое е натурално ,кое не е ....МЗ-то ...спрете синтетиката...пуснете натуралните витамини в България.....стига монопол...искаме американски натурални добавки на пазара !!!!!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Калмацин
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:45.