IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1471  
Стар 3rd April 2011, 18:57
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

мислих 290 , амааа май ще са повече , като слушам кво става, а мен на консултацията не ми казаха че подмускулното губи кубици...
  #1472  
Стар 3rd April 2011, 19:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

На първата ми консултация и първата мамопластика и на мен не ми казаха.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1473  
Стар 3rd April 2011, 19:36
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Губят се естествено(
  #1474  
Стар 3rd April 2011, 19:46
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Губят се спрямо какво??? И на мен не ми казаха, а и мисля че няма смисъл да ми казват, Георгиев ми измери таза каза, че за максимално естествен и естетичен вид трябва гръдната обиколка да е около 92-93 и съответно прецени кубиците, с които ще се постигне това. Преценката му беше перфектна, защото се мерих днес обиколката ми е 94-95, а отток почти нямам.
Всички ли си избирате кубиците, защото аз се доверих на 100% и не съжалявам, не мисля че сама бих преценила по-добре.
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
  #1475  
Стар 3rd April 2011, 19:52
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky Виж мнението
Тогава може и кръгли да са подходящи за теб, но хирургът, който ги слага трябва да е добър, за да не то стоят като портокали.
При анатаомичните е по-голям рискът от завъртане и трябва повече да се пазят.
А пък аз знам ,че при кръглите риска е по голям,особено надмускулно. !!!! В повечето случай се дължи на по-голям направен джоб.
  #1476  
Стар 3rd April 2011, 20:10
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Pimci,
само че не говорим за надмускулно...А това за риска докторката си м и го каза. Тя като абсолютен не-любител на всякакви рискове предпочита да слага кръгли и предупреждава всички, които искат да слагат анатомични, за риска от завъртане.
А кръглите, дори и да се завъртят, са си кръгли и няма да проличи )
__________________
Ordnung muss sein!
  #1477  
Стар 3rd April 2011, 20:54
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky Виж мнението
Pimci,
само че не говорим за надмускулно...А това за риска докторката си м и го каза. Тя като абсолютен не-любител на всякакви рискове предпочита да слага кръгли и предупреждава всички, които искат да слагат анатомични, за риска от завъртане.
А кръглите, дори и да се завъртят, са си кръгли и няма да проличи )
ама много си в грешка ,миличка....хахахаха....тя слага според случая,каквито се налага...аз съм надмускулно,кръгли доц.Тепавичарова ми ги слага,тя до последно май 3-4 ми повтори предимствата на анатомичните,подмускулно и ми ги препоръчваше до последно,но аз предпочетох кръгли,защото не исках да съм без гърди 6-7 месеца. Рискът си е мой. Питай я когато отидеш да ти сваля сега конците .Недей да говориш глупусти моля те.
  #1478  
Стар 3rd April 2011, 21:00
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
Smile

Още нещо ,кръглите дори и да се завартят също си личи.Приличат на понички,на братовчетка ми и се беше завартяла ,така че недей говори аз поне съм виждала. Лъки според теб кръглите инплантанти наистина ли са сферични като топката ?

И били ми обяснила защо няма да личи? Кръглите с висок профил завартяни ? Сигурна ли си ,че няма да личи? Недей говори и пиши глупусти а поне попитай наистина доктор.На мене това ми бяха парвите въпроси .....

Последно редактирано от pimcidinci : 3rd April 2011 на 21:08
  #1479  
Стар 3rd April 2011, 21:13
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Твоят случай е доста различен. Тя е искала да те убеди за подмускулно, но ти не си искала да чакаш да стоиш без импланти..
А на нас 100 пъти ни повтраяше, че рискът от завъртане при анатомичните е по-голям. Това го пише дори и в сайтовете за импланти.
__________________
Ordnung muss sein!
  #1480  
Стар 3rd April 2011, 21:15
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Пимче, Лъкито говори за завъртане, т.е. имплантът да се завърти с горния полюс надолу.
А ти май имаш предвид обръщане, т.е. задната част (тази която ляга на гръдния кош) да дойде като лицева....или поне, на мен така ми се струва
__________________

Умният сам си създава щастие !
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:42.