IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1081  
Стар 18th December 2008, 12:34
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Искам да се оплача, че Мишето ми е смъртно обидена заради темата с кученцето. Може да съм виновна, може и да не съм, не зная.
Исках да обсъдим проблема и да го решим, но тя не иска да ми говори.
Хем ми е обидно от подобно фръцливо женско поведение, хем ми е гадно щото ми е приятелка. Не знам да пренебрегна ли собствената си обида и да я търся или да я оставя да си се сърди?
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
  #1082  
Стар 18th December 2008, 12:37
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Не ме карай и аз да се излагам да цитирам личnа кореспонденция за да се види кой е смъртно обиден и кой ми каза че нямало никога да ми прости и не иска да говори повече с мен.Ако искаш да ми кажеш нещо си има skype .Не е нужно да сме поредните правещи сеир на форума
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
  #1083  
Стар 18th December 2008, 12:37
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Искам да се оплача, че Мишето ми е смъртно обидена заради темата с кученцето. Може да съм виновна, може и да не съм, не зная.
Исках да обсъдим проблема и да го решим, но тя не иска да ми говори.
Хем ми е обидно от подобно фръцливо женско поведение, хем ми е гадно щото ми е приятелка. Не знам да пренебрегна ли собствената си обида и да я търся или да я оставя да си се сърди?
пренебрегни обидата си и я потърси
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
  #1084  
Стар 18th December 2008, 12:38
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Май току що се решиха нещата.
Все тая.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
  #1085  
Стар 18th December 2008, 12:39
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

пхахаха яяяя си извадете кирливите ризи
  #1086  
Стар 18th December 2008, 12:44
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
пхахаха яяяя си извадете кирливите ризи
Амаа ооооу сеирджийко .Тва тука да не е селския панаир
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
  #1087  
Стар 18th December 2008, 12:46
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
пхахаха яяяя си извадете кирливите ризи
Амаа ооооу сеирджийко .Тва тука да не е селския панаир
що ма обиждаш са, да ти постна ли ЛС-тата дето говориш зад гърба й и не само нейния, оплю половината форум, пък тука им се мазняриш
  #1088  
Стар 18th December 2008, 12:48
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Протегнете си ръце, момичета И двете сте умни, и двете сте самоуверени, и двете сте горди и...много сладки. Харесвам ви много, което не ми пречи да споря с вас, когато смятам че има основание за това, но то не пречи на отношението ми и към двете. Или поне няма да позволя да попречи. Мисля, че и вие се чувствате по подобен начин една с друга, но след всичко казано дотук - ви е малко неловко да си дадете по една прегръдка....но не е невъзможно Нали?
  #1089  
Стар 18th December 2008, 12:50
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Що лъжеш ма bimbe .Хич не е само половината форум .Един няма дето да не съм го плюла .Давай ЛС-тата че ше ходя да ям

Ни ма нервирай да не почна аз да изкарвам кирливите ризи че ше те видя тогава
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
  #1090  
Стар 18th December 2008, 12:53
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Протегнете си ръце, момичета И двете сте умни, и двете сте самоуверени, и двете сте горди и...много сладки. Харесвам ви много, което не ми пречи да споря с вас, когато смятам че има основание за това, но то не пречи на отношението ми и към двете. Или поне няма да позволя да попречи. Мисля, че и вие се чувствате по подобен начин една с друга, но след всичко казано дотук - ви е малко неловко да си дадете по една прегръдка....но не е невъзможно Нали?
Гвен много хубави думи ама поне аз не държа да си разисквам личите отношения с когото и да било по форумите и да правя сеир на хората.Ся докато някои си чопли в носа и да цъка-Глеи глеи тия ся как се изпокараха и т.н Повече хора ще гледат сеир ,малко ще се замислят за какво става въпрос и че може да се случи на всеки да изпадне в подобна ситуация.
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:43.