IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 12th October 2010, 12:54
aleksmarinov aleksmarinov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Messenger
Цитирай:
Първоначално написано от nikoleta.a.a
За намаляне на цигари ОК, но с колко да ги намаля като я изпуша 5 цигари на ден я не..... Плюс това смятам, че се храня нормално като количество, даже доволно! Сравнено с хората около мен разбирасе. Затова се обърнах към този форум иначе всичко, което съм могла съм си го изяснила преди това.

Само едно не ми е съвсем ясно... Бях гледала някаква програма за качване на кила именно тук и пишеше да се избягват кафета, коли и всякакви газирани напитки.... това така ли е!?
Има не една ами доста програми за качвана кг, но в един такъв хранителен режим е наистина добре да се ограничат газираните напитки, сладки изделия и т.н. Като ще пушиш по 5 цигари на ден , по - добре изобщо не пуши!
Бях чел някъде, че цигарите помагат за храносмилането. От опит не мога да кажа...
__________________
Онлайн магазин за Фитнес добавки - http://fitneshrani.com
Отговори с цитат
  #32  
Стар 12th October 2010, 20:39
Аватара на nikoleta.a.a
nikoleta.a.a nikoleta.a.a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Мнението на един мъж относно външния вид на една жена е много по-вярно,защото по-голяма част от жените завиждат,а и цял живот се борят с какви ли не диети за да изглеждат добре А ти не полагаш усилия за фигурата си и изглеждаш добре-това ги дразни. Не качвай килограми за да задоволиш хорски прищявки
Благодаря ти много за мнението. Откакто писах в темата до сега се чувствам много по-добре и не знам дали е заради това, но най-вероятна, подхвърлянията намаляха драстично..
Явно един човек когато се чувства добре наистина така и изглежда! Благодаря! Иначе съм полагала (сега по-рядко) усилия за тялото си. Обичам да ходя на фитнес, но досега инструкторите са били такава боза.... докато си направя абонамент в тяхния фитнес то внимание, то чудо, обещания, че ще постигна желаното и т.н., а след това много ти здраве...... Такаче започнах да ходя рядко и никакви карти!
__________________
Some things will never change~!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 12th October 2010, 20:42
Аватара на nikoleta.a.a
nikoleta.a.a nikoleta.a.a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Messenger
Като ще пушиш по 5 цигари на ден , по - добре изобщо не пуши!
Благодаря за мнението, но чесно казано съм се старала да ги спра напално, но някак си като седна на кафенце и си ми е кеф да си запаля.
__________________
Some things will never change~!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12th October 2010, 20:43
Аватара на nikoleta.a.a
nikoleta.a.a nikoleta.a.a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Messenger
Като ще пушиш по 5 цигари на ден , по - добре изобщо не пуши!
Благодаря за мнението, но чесно казано съм се старала да ги спра напално, но някак си като седна на кафенце и си ми е кеф да си запаля.
__________________
Some things will never change~!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 12th October 2010, 20:43
Аватара на nikoleta.a.a
nikoleta.a.a nikoleta.a.a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikoleta.a.a
Цитирай:
Първоначално написано от The Messenger
Като ще пушиш по 5 цигари на ден , по - добре изобщо не пуши!
Благодаря за мнението, но чесно казано съм се старала да ги спра напълно, но някак си като седна на кафенце и си ми е кеф да си запаля.
__________________
Some things will never change~!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 14th October 2010, 13:13
Аватара на brutalmas
brutalmas brutalmas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 48
По подразбиране Темата е интересна

Темата е интересна и реших и аз да се включа. Както казах по горе колегата опитай първо да вдигнеш апетита витамини от група “B”са добро начало.Вдига приема на въглехидрати, естествено спортуваш за да качваш където трябва .
Нещата са прости нали? Важно е да се спазват и да има постоянство.
__________________
Ексклузивен представител на марките MEGABOL,STRIMEX и NUTRITECH за България
http://proteini-bg.com
http://bodyfan-bg.com/
Отговори с цитат
  #37  
Стар 14th October 2010, 21:02
Аватара на nikoleta.a.a
nikoleta.a.a nikoleta.a.a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Мисля че най-вече постоянство!! Благодаря отново. Други витамини освен Б вършат ли работа, лекарката преди години ми беше писала някакви лекарства от аптеката и пишеше хранителна добавка (изразявам се некомпетентно, ама не ги разбирам)
__________________
Some things will never change~!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 8th December 2010, 12:27
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

И аз като nikoleta.a.a много трудно качвам колограми. Висока съм 1.75 и тежа 54 кг. Теглото ми варира в рамките на един килограм, маааксимум два, откакто се помня, но повече от 55 кг. не съм била никога. Искам да кача 3 кг., но ми е много трудно, ама какво да се прави - ген и метаболизъм. Ям повече от повечето мъже, които познавам, преди време се хранех изключително здравословно, но сега съм далече от здравословния режим (като изключим, че рядко ям сладко, защото не обичам много).
Аз ходя на фитнес от 10 години (не си представяйте някоя билдерка ) и тялото ми е доста стегнато, и мога да кажа, че имам приятелки, които са на моите килограми, но с няколко сантиметра по-нисички, но изглеждат по-кльощави (и това не е само мое мнение), което аз си обяснявам с това, че просто телата им не са така стегнати и оформени. От друга страна, хора с по някой килограм отгоре, ако тренират и като цяло тялото им е стегнато, си изглеждат много добре (сочни ).
Отговори с цитат
  #39  
Стар 8th December 2010, 19:28
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Всеки,който иска да качи кг става много лесно с Милогама Н на инжекции или хранителна=и добавки БИО-примерно Хром.ИЛи добавка с целия комплекс от Б групата.
Аз успях да кача 5 кг за 6 месеца
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #40  
Стар 9th December 2010, 10:11
zvezdichka1 zvezdichka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 66
По подразбиране

Не знам как действат тези добавки, за които казваш, но предполагам, че ти отварят апетита. Аз от два-три месеца пия бирена мая, от която постоянно съм гладна... лошото е, че по цял ден съм на работа, и не мога през два часа да ям, а нещо все не мога да смогна вкъщи да си направя някакви сандвичи, които да мога да си ги извадя и да ги изям, без да се налага да излизам и да се чудя по един час какво да ям. Ако си взимам от протеина и си правя по някое време, като пригладнея, един или два пъти през деня, дали ще има някакъв ефект? (не да си замествам храненето, ами храната + протеина)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какдакачакилограми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:45.