IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1291  
Стар 2nd September 2010, 08:52
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Здравейте!
При мен нещата са в ритъм, без постижения обаче Задържам си кг-мите, но все още нямам минус. Днес ми е плодов ден, дано след него спадне някое грамче.
Зозе, при теб как е, на 90-дневната ли си още или смени режима? Как си с кг-мите!
Ванюша, къде изчезна, какъв режим избра да спазваш?
Мрачното време води до понижаване на тонуса и настроението, дано скоро изгрее слънчице!
Успешен ден!
Отговори с цитат
  #1292  
Стар 2nd September 2010, 11:48
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Неде, и аз задържам ... няма мърдане. Днес ще ходя да хапна една тортичка в новооткритата сладкарничка в квартала. Нещо апетита ми се засилва и ще се възползвам днес ))
Отговори с цитат
  #1293  
Стар 2nd September 2010, 14:10
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Miss_Murderer, по принцип поне 1/2 час преди и 1 час след ядене на плодове не трябва да се пие вода, защото се появява ферментация. Съветът с пробиотиците е добър.
Отговори с цитат
  #1294  
Стар 3rd September 2010, 19:32
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Здравейте, момичета!

Аз малко зачезнах, но ето ме на линия отново.
Неда, до днес карах на режимче, в което се похапват варени яйца, пилешко, телешко, риба, сирене и зеленчуци. Три пъти седмично ориз или картофи с малко сирене и салата за вечеря, а междинни хранения плодове при глад.

От утре минавам на режим, в който ще изключа плодовете и млечните продукти за 2 месеца. Да видим какъв ще е ефектът. Обикновено се прилага от атлетите за чистене на мазнини. Ще ви докладвам след 2 седмици за резултат. Направих си контролните замервания на килограми и обиколки. Ще си проличи дали има ефект или не. Поне се надявам. Решила съм да вкарам и спорт поне 4 пъти седмично като редувам аеробни с анаеробни упражнения.

Зозе, Неда, браво на вас, че не се отказвате! Ако не сваляте поне и не качвате, а и смъкването на килата може да дойде след плодовия ден. Ще прецените по-нататък как сте.
Отговори с цитат
  #1295  
Стар 4th September 2010, 21:58
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Да ви попитам - каква горчица си купувате?
Отговори с цитат
  #1296  
Стар 5th September 2010, 18:18
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Бясна съм! Ходих на китайски ресторант, поръчах си пиле на плоча с китайски гъби и бамбук, а когато го донесоха, всичко буквално ПЛУВАШЕ в мазнина!
Отговори с цитат
  #1297  
Стар 7th September 2010, 11:30
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

lovebird, трябва да се внимава с китайските ресторанти. Преди години много ни харесваше китайския на Славянска беседа, но развалиха кухнята.
Преди година-две едни приятели ни открехнаха на един китайски в Гео Милев и като ни се дояде китайско, ходим да си взимаме от там за вкъщи.
Не ни се е случвало от доста време и скоро няма да ни се случи де, защото и аз и скъпия сме на диети.

Успешна седмица!
Отговори с цитат
  #1298  
Стар 7th September 2010, 12:12
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
Бясна съм! Ходих на китайски ресторант, поръчах си пиле на плоча с китайски гъби и бамбук, а когато го донесоха, всичко буквално ПЛУВАШЕ в мазнина!
Хаха, да не би да ходим в един и същи ресторант?

Здравейте, момичета,

днес отбелязвам още един килограм надолу. До тук с режима съм -5кг. продължавам смело напред и тръпна в очакване на водния ден, който е съвсем скоро. Вчера ми беше въглехидратния ден. Мъжа ми беше опекъл на машината страхотен хляб, но с бяло брашно, в което добавил овесени трици, фибри, ленено и сусамово семе. Стана ужасно вкусен и вкарах за обяд 2 филии със купа салата. Следобяда си хапнах едни страхотни кокосови сладки, които не са много по режима за деня, но не издържах на вида и аромата им. Хапнах си и сладолед ... абе изобщо си се поглезих вчера. За днес съм се заредила с нектарини и 2 банана, ако освирепея много. Да ви кажа, все повече започвам да харесвам това, което виждам в огледалото, макар, че ме чакат още много килограми за сваляне. Много се радвам на всички, които спортуват - поздравления!!! За мен остава разходката из парка, която ми е изключително приятна. Пожелавам ви прекрасна седмица и много свалени килца ... Lovebird - за теб не важи това Да се пазиш.
Отговори с цитат
  #1299  
Стар 7th September 2010, 12:22
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

възможно ли е коремът ми да е подут от многото течности- пия около 4 л. на ден. вече наистина незнам как да се справя- ходих и на лекар, нищо не откриха.
Отговори с цитат
  #1300  
Стар 7th September 2010, 12:38
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss_Murderer
възможно ли е коремът ми да е подут от многото течности- пия около 4 л. на ден. вече наистина незнам как да се справя- ходих и на лекар, нищо не откриха.
Според мен е възможно, ако пиеш много течности и обичаш да хапваш солени храни да се получи този ефект със задържане на вода в организма и да се чувстваш подута. Специално за корема обаче, не мисля, че водата ще се застои за дълго време в стомаха ти ... на какъв лекар ходи? Провериха ли ти бъбреците? Пиеш ли газирани напитки? Ами млечни? Причините може да са много ... в един от постовете ти мисля, че спомена, че не си редовна в тоалетната, а това също е фактор. Задържането на газове също е причина за подуване.
Аз имах подобен проблем, чувствах се с месеци като плондир - подута, тежка отпаднала. Сега обаче, откакто си промених хранителните навици и минах на 90-дневната, не съм имала проблем с надуването на стомаха. Само от време на време и то защото често се стискам, когато ми се ... пръцка ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:22.