IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th July 2013, 09:19
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Идеалното е домашни тренировки и фитнес едновременно. Аз така правя - ходя в един фитнес в Младост 3 пъти в седмицата, а всеки ден вкъщи си правя коремни преси, лицеви упори и упражнения за крака, вдигам гирички и тичам. Мисля, че комбинацията от всичко това извайва тялото. Естествено и внимавам какво хапвам.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th July 2013, 18:53
ROXXBG.COM ROXXBG.COM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 18
По подразбиране

Отлични резултати в домашна обстановка се постигат с програмите на Синди Крауфорд. Тя има няколко диска с различни тренировъчни програми, които натоварват различни групи мускули. Първата такава серия от програми я имам от 17 години. С нейна помощ успях да отслабна и да си стегна тялото след раждането. Дискът съдържа 2 програми от по 40 минути и една 10 минутна, за когато нямате време. Редувайки двете дълги програми се постигат идеални резултати. Използват се само гирички, стол и постелка.
Няколко години след този диск Синди издава втори с едночасова програма, която си е доста натоварваща, включва и малко аеробика, освен фитнеса. Тази програма ми идва трудничка и не съм я правила много.
Лошото е че ме мързи и когато реша да тренирам се получава резултат, но когато спра за няколко месеца сещате се, че няма как да се задържи формата.
Затова моето мнение, че става и само с домашни тренировки при подходяща програма, но трябва постоянство.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th July 2013, 10:05
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
МОжеш да живееш във фитнеса,но ако не ядеш чисто само си губиш времето!
не си права.

Прочетох и не въздържах,
няма вариант, в който си губиш времето (тва е забележка и към първото мнение) , но корема изисква най-голямо постоянство Което е и ключовата дума в темата, тренировките вкъщи няма как да донесат мигновен резултат, освен ако вкъщи не разполагате с фитнес оборудвана зала
Търпение и упоритост, изберете си програма, която ви харесва и не забравяйте да се мотивирате без желание.. нещата стават доста по-бавно
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th July 2013, 11:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite Виж мнението
не си права.

Прочетох и не въздържах,
няма вариант, в който си губиш времето (тва е забележка и към първото мнение) , но корема изисква най-голямо постоянство Което е и ключовата дума в темата, тренировките вкъщи няма как да донесат мигновен резултат, освен ако вкъщи не разполагате с фитнес оборудвана зала
Търпение и упоритост, изберете си програма, която ви харесва и не забравяйте да се мотивирате без желание.. нещата стават доста по-бавно
Според 99% от билдърите е така,а не само според мен.
И има логика.Няма как да набиваш боклуци,
мазнотии,сладко,газирано,а кохол...
и да очакваш,че ще има резултат от тренировките.
Това го знаят всички активно спортуващи,фитнес инструктори.
Както те казват 80% ти е диета,а 20 ти е тренировки.
Иначе аз лично няма нужда да ям чисто,
за да имам преса и изобщо тяло
А точно пък за корема не става само с упражнения,
трябва си диета за повечето хора.
И безброй коремни да правиш като се тъпчиш с боклуци,
се въртиш в един безмислен кръг.
БЕЗ ЖЕЛАНИЕ НИЩО НЕ СТАВА,ТВА Е ИСТИНАТА!
И само с програма без хранителен режим пак не става!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 17th July 2013 на 09:36
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th July 2013, 08:51
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

е, щом 99% от билдърите се намесват.

__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th July 2013, 09:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Чудно ми е обаче защо казваш,че нямало вариант да си губиш времето?
Пълно е с хора,които се гърчат уж да постигнат някакъв
резултат ,но нейсе не могат и се отказват.
Тяхното си е загуба на време.
С неправилен хранителен режим не става така работата.
Горният ми пост не излиза целия,опитах да редактирам,но не става.
Моето мнение е същото като на билдърите,
тъй като и аз съм такава от 15 години.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 17th July 2013 на 09:36
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th July 2013, 11:30
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Чудно ми е обаче защо казваш,че нямало вариант да си губиш времето?
Пълно е с хора,които се гърчат уж да постигнат някакъв
резултат ,но нейсе не могат и се отказват.
Тяхното си е загуба на време.
С неправилен хранителен режим не става така работата.
Горният ми пост не излиза целия,опитах да редактирам,но не става.
Моето мнение е същото като на билдърите,
тъй като и аз съм такава от 15 години.
абсолютно съм съгласна с този пост, въпреки че не съм билдър. Изказвам мнението си от лично наблюдение. В моя град фитнес няма, за това тичам като загрявка около три километра и след това продължавам в къщи упражнения за дупе и бедра основно; корем, малко ръце. Всеки ден около час тренировка абсолютно редовно и съм постигнала желания резултат. А моя желан резултат е стегнато тяло без тлъстини. Не търся релеф. Но познавам един куп жени, които искат да отслабнат стегнат и т.н. но само мрънкат и решават да спортуват една или две седмици нещо, и първо го правят без желание и по неправилен начин, което си е абсолютна загуба на време и само се потят безрезултатно и излишно и след това се хранят неправилно и няма как да получат желания резултат. Остави това, но когато се дискутира тази тема и аз реша да си изкажа мнението, което се случва рядко защото мразя да говоря с радио, започват да ми спорят как не било така те нали били пробвали.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th July 2013, 11:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Мене постоянно ме питат и им казвам какво трябва и как,
ама отвръщат,че било трудно и не могат да се ограничават.
Ами никой не е казвал,че е лесно.Добрият резултат се постига с пот
и стискане на зъби.Веднъж като се свикне с един режим на хранене
после е лесно.
Нагледала съм се в залата на гърчещи се хора,които дори не дишат
правилно,не изпълняват упражненията правилно...изобщо съм потресена
от невежеството.Повечето пият вода само докато тренират,което е
напълно погрешно.Ядат по 2 пъти дневно и се чудят що не свалят.
Набиват мега шитни и се чудят що шкембето не спада,ами как..хаха
А най-зле са пушачите,там няма да коментирам колко
капацитет използват от белите си дробове/ако са още бели де/.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th July 2013, 21:37
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Чудно ми е обаче защо казваш,че нямало вариант да си губиш времето?
защото има съществена разлика между резултати, леки резултати и никакви. Всяка физическа активност, която добавиш в ежедневието си в траен аспект ще донесе позитиви.

За 2 седмици ако ще перфектни тренировки да са - траен ефект няма да има. В първото си мнение написах, че постояноството е ключово..
Пълно е с хора, на които им липсва мотивация, желание, упоритост.. и тва има малко общо с начина, по който тренират. По-скоро проблема е, че въобще не спортуват.

Кво мислят бодибилдърите, особено докато сме в раздела за домашни тренировки, честно казано без да искам да обиждам когото и да е, изобщо не ме интересува. Бодибилдинга е начин на живот, съпътстван с много лишения и жертви - а разликата от влизане в добра форма и желанието да напомпаш всеки 1 мускул от тялото до макс. е огромна. Там вече има един перфекционизъм, който осъжда всяко отклонение и води до "тука не тренираш нищо така", "губиш си времето", "без химия няма физика", и любимото ми от стената на една зала в банско - без химия всичко е илюзия
Youtube клипчето Dennis е илюстрация на пълната крайност..

Естествено, максимални резултати се постигат с диета, спане, вода, режим на трениране, но чак пък никакви и да си губиш времето, при положение, че спортуваш, вдигаш разни тежести и се потиш - не. Неправилното изпълнение по-често води до риск от контузия, не до отсъствие на резултати. Човека Х не спазва диети? Ми той и досега не е спазвал, само че вече е започнал да спортува => гори повече калории на ден от преди.

Колкото до храненето - съдя по себе си, ям джънк фууд почти всеки ден, не се лишавам от абсолютно нищо и си хапвам торти от маркрит и сладоледи афредо (без такси за реклама ), пия колкото ми се пие, спя по 5 часа и нямам шкембе - значи става. Да, нямам пресата на Лазар Ангелов, но и не пия суроватъчен протеин, казеин, креатин, албутерекс, аминокиселини, л-карнитин и т.н. под формата на прах и хапчета..
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."

Последно редактирано от barrуwhite : 17th July 2013 на 21:40
Отговори с цитат
  #20  
Стар 18th July 2013, 10:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite Виж мнението

Колкото до храненето - съдя по себе си, ям джънк фууд почти всеки ден, не се лишавам от абсолютно нищо и си хапвам торти от маркрит и сладоледи афредо (без такси за реклама ), пия колкото ми се пие, спя по 5 часа и нямам шкембе - значи става. Да, нямам пресата на Лазар Ангелов, но и не пия суроватъчен протеин, казеин, креатин, албутерекс, аминокиселини, л-карнитин и т.н. под формата на прах и хапчета..
Ами грешката е,че съдиш по себе си,тва написах и аз по-горе,че мога да ям мазно,сладко,пия алкохол и пак да съм в мега форма.Но това идва от дългите години тренировки и добър ген.Но както вече споменах не всички са така и повечето се отказват именно,защото не знаят къде грешат,тоест ПОГРЕШЕН РЕЖИМ НА ХРАНЕНЕ
Това че тези хора са вкарали вид натоварване в ежедневието почти нищо не променя,защото със същият начин на хранене ще си връщат мазнините и холестерола обратно:ОМАГЬОСАН КРЪГ.
Относно химиците:МЕГА ПРОТИВНИ СА МИ.За мен това е опорочаване на този спорт!
И не го пиша всичкото това,защото искам да продължавам дискусията,а просто защото е пълноооо с тези индивиди,не само тук във форума.
Аз лично казах каквото имаше да казвам,всеки да си решава сам за себе си какво ще вложи в усилията си към по-добро тяло,преса и изобщо визия.Всеки решава дали иска максимално бърз резултат или да се върти в кръг и да се чуди какво не прави както трябва.Успех на всички
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 18th July 2013 на 10:47
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДомашниТренировкиЕфект
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:34.