IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th December 2018, 10:01
Mermay Mermay не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 1
По подразбиране Уникални ръчно изработени макети на къщи

Здравейте, искам да ви представя приказните ръчно изработени макети на къщи на майка ми - Радост Арт. Ако все още се лутате в търсене на перфектния и запомнящ се подарък, ние можем да ви помогнем. Само по снимки тя може да пресъздаде изоставената къща от село, в която сте израснали, любимото училище, фермата с домашните животни или мечтания дом с градина. Няма по-хубаво от персонализиран подарък, подарен с мисъл за любимия човек, нали? Камина, огнище, трикрако столче, кладенец или яболково дръвче – всеки малък акцент от къщите ви пренася в един миниатюрен свят и създава уют във вашия дом. А някои от тях светят като нощни лампи дори!





Зимата е по-красива и топла с тези уникални ръчно изработени макети на къщички. В неделя ги изложих на коледен базар, но без голям успех. Сега те са бездомни и търсят своето семейство, можете да ги видите лично в София, както и на www.radostart.net
Имам 4-ри налични къщи при мен в момента, кв. Лозенец, ако се интересувате от тях, заповядайте да ги разгледате.

Attached Images
Тип файл: jpg 9463027j.jpg (87,8 КБ, 2 views)
Тип файл: jpg 9463028i.jpg (97,0 КБ, 0 views)
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
къщи, къщички, макет, макети, подарък

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Уникалниръчноизработенимакетинакъщи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:03.