IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #841  
Стар 11th April 2008, 07:35
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

и на мен ми се придрайфа, честно
Отговори с цитат
  #842  
Стар 11th April 2008, 08:17
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

здравей миличка DAYAMANTI направо чета и не вярвам на очите си ,какво става с днешните лекари ... някакви МАЗНИ ГНУСАРИ които си мислят че няма да има наказание за тях ,този е някакъв дърт коцкар ,мисля си че има още такива случаи и дано не си мълчат иначе така ще пострадат и други ... стискам ти ръката за смелоста да пишеш може би спаси някоя девойка
Отговори с цитат
  #843  
Стар 11th April 2008, 10:40
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Мацки, чували ли сте Малвина...аз вчера се разчетох в темата и съм потресена от нейната история. Боже мой, какви лекари има!
Отговори с цитат
  #844  
Стар 11th April 2008, 11:01
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayamanti
За съжаление много трудно ще се доверя вече на когото и да било!! А имам доста неща да коригирам..... бях си обещала до 25тата си годишнина да съм супер, но тази случка уби вярата ми във всичко... незнам дали ще успея някога да го надживея до такава степен че да си направя някоя операция!!! Мъжът ми все ме успокоява, че така си ме харесва.... но лошото е че аз не се харесвам, а няма по-лошо нещо от това да не се харесваш.... Благодаря ви за разбирането!
Миличка, просто не се отчайвай и мисли така, сякаш хубавото ти предстои. Под "хубавото" имам предвид бъдещите промени, които несъмнено ще си направиш. Времето лекува! Довери му се! Остави раната да зарастне, а всичко прекрасно тепърва ти предстои. Ще видиш!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #845  
Стар 11th April 2008, 11:02
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Dayamanti,думата потресена е малко ако кажа направо изумена от такива боклуци на които се доверяваме и най странното е че не можеш да ги прецениш какви са психопати
Съжалявам за това което ти се е случило :
,но аз бих му шебнала такъв шамар в момента който тръгне да ме целува по корема.Да съм направила такъв панаир че и полиция щеше да дойде. А мъжа до мен направо да го е гръмнал ,
момичета не си мълчете защото утре ще пострада друг .
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #846  
Стар 11th April 2008, 11:15
Аватара на Padme
Padme Padme не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 35
По подразбиране

Леле, УЖАС !!! Dayamanti, много ти съчувствам! Дано си го получи тоя изрод !!!
Отговори с цитат
  #847  
Стар 11th April 2008, 11:44
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Dayamanti, поздравявам те за куража и смелостта, че го написа!!! Според мен факта, че вече говориш за това е добър показател, че ще го надживееш и преодолеееш!!!
Жените сме силни и безумно издръжливи... Смелост мила и много позитивно мислене... Опитай се за мислиш за случката, като един вид изпитание и бъди сигурна, че всичко на този свят се връща рано или късно...
Да пукне дано този изрод!!! Дано целия негативизъм от сайта му се излее на наглата мутра...
Миличка, нямам подходящи думи за успокоение, но... всички ти съчувстваме и безкрайно съжаляваме, че подобно нещо ти се е случило...
Отговори с цитат
  #848  
Стар 11th April 2008, 13:19
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Dayamanti,думата потресена е малко ако кажа направо изумена от такива боклуци на които се доверяваме и най странното е че не можеш да ги прецениш какви са психопати
Съжалявам за това което ти се е случило :
,но аз бих му шебнала такъв шамар в момента който тръгне да ме целува по корема.Да съм направила такъв панаир че и полиция щеше да дойде. А мъжа до мен направо да го е гръмнал ,
момичета не си мълчете защото утре ще пострада друг .
Мила, знаеш , че когато те рисуват преди операция си доста близо до доктора.... в интерес на истината гледах през прозореца а не го гледах в очите за да мога да предвидя какво ще направи, а дори и след това бях толкова шокирана ,че просто незнам дори как успях да кажа нещо изобщо... абе да не ти стига до главата.... Като си помисля какво може да се случи на една жена в такова състояние.... освен с гърди може и с бебе да се сдобие (преувеличавам разбира се, но нищо не се знае.... и кой може да го гарантира....) За това мисля ,че надали ще се подложа на операция с пълна упойка повече....
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
  #849  
Стар 11th April 2008, 13:27
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

Искам абдоминопластика да си правя... насочила съм се към д-р Е.Георгиев, който каза ,че може и с епидурална анестезия, но и каза че първо трябва да се оправят гърдите, което вече няма да мине без пълна упойка ииии аз пасувам доста дълго време вече.... Да не говорим, че мъжът ми изобщо не ще и да чуе, след като щях да си умра на масата за едното чудо.... да не разводнявам темата повече... целувам ви всички и внимавайте.
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
  #850  
Стар 11th April 2008, 15:48
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Dayamanti,права си защото във такава ситуация не очакваш такова нещо.Но аз съм перде и като нищо ще му изшия един каквото ще да става после.А за операция да забрави нямаше да отида никога.
Да не те връщам на зад във гадните неща които си преживяла.
А ти пожелавам успех във всичко и дано си преживяла вече този кошмар от този не Доктор -това е титла а той не я заслежава .Ще го нарека психопат
Успех мила
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:04.