IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th August 2006, 16:01
Lady Marmalade Lady Marmalade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2004
Град: Plovdiv
Мнения: 195
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез MSN до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез Yahoo до Lady Marmalade
По подразбиране

Ето това намерих:

http://big.bg/modules/news03/comment...om_itemid=3519

http://www.medicalbg.com/zdrave/blan..._tem=15&id=490
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th August 2006, 16:37
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

По Гаспароти - обикновената липосукция.

Виж темата по-долу!
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th August 2006, 20:44
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Всъщност не знам, нямала съм възможност да сравня двата типа. Докторът си преценя най-добре.

Ще се справиш, успешна промяна))
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st August 2006, 13:14
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Странно аз пък си мислех ,че точно обикновенната липосукция не е подходяща за премехване на целулите ,доколкото аз знам така стават неприятни вдлъбнатини под кожата,но може и да бъркам
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st August 2006, 13:19
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Някой тук коментираше, че ултразвуковата е както обикновената, само че разбиването на мазнината е улеснено.
Бразди се получават, когато се работи много повърхностно или когато се обърне по невнимание срезът на канюлата към кожата. Именно защото целулитът е на повърхностния слой мазнина, той не се премахва с липосукция.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st August 2006, 13:42
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

когато мен ме оперираха ми казаха ,че много ще боли и че колкото повече изсмукват толкова повече боли,не знам дали наистина е така ,но има някаква логика.На мен доста ми изсмукаха и почти никак не ме болеше ,но лекарят каза ,че съм късметлийка ,защото аз си ставах съвсем сама и през ноща дори веднъж не съм извикала сестрата ,така ,че ще ти стискам палци да извадиш моя късмет.Само дето сега непрекъснато ме гони параноята ,че съм напълняла и питам приятела ми по20 пъти на ден
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd August 2006, 11:38
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

Имам приятелка, която преди 5-6 години си прави липосукция на колената/вътрешната част / - незная по-какъв метод беше, но изобщо не я болеше. С местна упойка я правиха, аз докато изпуша 2-3 цигари и беше готова. Дори и казаха че е добре да повърви известно време.И до ден днешен там повече не и се натрупа никаква мазнина и краката и са страхотни.
Прави си я във Валем при д-р Калкова.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th August 2006, 08:33
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Здравейте момичета! От известно време чета мненията във форума и много ви се радвам.Незнам дали му е мястото тук на въпроса ми,но мисля да си правя липосукция при д-р.Н.Греоргиев и много бих се радвала ако някой си е правил при него,да сподели мнение.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24th August 2006, 10:06
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sillygirl
Здравейте момичета! От известно време чета мненията във форума и много ви се радвам.Незнам дали му е мястото тук на въпроса ми,но мисля да си правя липосукция при д-р.Н.Греоргиев и много бих се радвала ако някой си е правил при него,да сподели мнение.
Добре си решила, мисля, че няма да съжаляваш. Аз също си правих при него и съм доволна. Е, нямам крака на модел на чорапогащници, но е по-добре от преди.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th August 2006, 10:32
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Мери,благодаря за отговора можеш ли да ми кажеш колко след консултациата ти направи липосукцията и колко посещения са необходими след това,понеже в момента не живея в BG,да преценя колко време трябва да остана.И ако може нещо за цената,и аз мисля да правя крака,макар че при мен има доста за изсмукване и сигурно ще е различно,но поме да се ориентирам
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЛипоскулптурапоГаспаротищото
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:01.