IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 7th January 2010, 09:10
Аватара на devil_f
devil_f devil_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 86
По подразбиране

Ах, колко си ми злобничка Добре така да е както казваш, по-умния отстъпва, слагам край на спора, аз се опитах само да кажа каквото знам.\\, тука в този форум да не се появи някои нов хаха
Отговори с цитат
  #22  
Стар 7th January 2010, 09:21
Аватара на Rochellkaa
Rochellkaa Rochellkaa не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: NYC
Мнения: 1 457
По подразбиране

Е,ако смяташ,че си умна добре,добре...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th January 2010, 15:26
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Момичета, имам нужда от малко помощ по темата. Последният път като бях при моя фризьор му казах, че искам някаква по- осезаема промяна в прическата, но по възможност да не остана без коса. Моята е естествена дълга до кръста и черна. Той предложи да ми направи обратния вариант на прическата на Андреа, когато беше руса с черни редове отдолу. И каза, че ще е най-добре вместо да рискуваме с изрусяване да си купя екстенжъни, така че дори и да не ми хареса да ги махна после (явно човекът видя, че съм в депресия и реши да ми предложи най- лесно поправимата промяна). Та въпросите са ми следните, защото съм абсолютно боса по темата:
1. Каква коса ще ми препоръчате, откъде да си я купя, на какво да обърна внимание, когато я избирам?
2. Кой метод да предпочета, ще ми се да е шита, че нямам време всеки ден да се топирам и да закачвам щипки, но наистина ли шиенето е толкова вредно за косата?
3. Как мислите, че ще стои подобно нещо. Той ми обасни, че като си купя редовете ще ми ги сложи и ще ме подстриже така, че да изглежда точно все едно само краищата ми са руси и ми обясни нещо там, че околото лицето с по- светлото щяло еди какво си да се постигне. И каза, че в никакъв случай нямало да седи, все едно имам шахматна дъска на главата, ами щял да ми направи само акценти. А като бонус съм получавала и малко по- гъста коса
Ще съм благодарна да чуя вашето мнение по въпроса, не че няма подробно и с него да се консултирам, но едно е да си фризьор, друго е самият ти да си носил удължения.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 26th February 2010, 13:51
Аватара на ashanti
ashanti ashanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 34
По подразбиране

1. - пипай косата .... да е като коприна в ръцете ти .... те може много да ти хвалят дадена коса.... но като я пипнеш да е като четина ... такава не взимай и да е естествена .. ( то се подразбира ... никой не купува изкуствени)
2. шита не е лошо НО моя коафьор наскоро получи капси подчертавам СЪС СИЛИКОН .силикона е отвътрешната страна на капсите и не позволява косата да се плъзга . Препоръчвам ти ги защото съм опитала почти всички методи и този ми издържа най дъл го време - 6 месеца ( т.е.цялото лято + пролетта и есента ) и не ми съсипа косата . Държа да обясня че не говоря за обикновените капси които са само от метал ... НЕ те издържат най много 20 дена ... ужжжжасни са ... аз за тва и много трудно се навих и спорих дълго време за тези с силикон но добре че коафьора ми излезе по настоятелен от мен ...... евала издържаха . Ето ги ТУК сама да ги видиш
3. А дали ще е на треси или на кичури .... ми незнам .. зависи много от прическата която си намислила и дали ще съчетаваш цветове ... ако смяташ да съчетаваш ... аз бих искала ...сякаш кичури ... така поне един ден ако решиш да махнеш ( примерно) червените кичури си оставаш с товя си цвят без да изглежда като кич [/url]
Отговори с цитат
  #25  
Стар 26th February 2010, 18:53
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Евала на коафьора
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Шитаудълженакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:45.