IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 24th January 2010, 00:47
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Съгласна съм с Ася ,от 1996 година със постоянно със ноктопластика .Преди Нова година реших да почина и да си бъда със моите нокти,но издържах едва 10 дни..Първо защото със моите нокти трябва да се лакирвам на всеки 2-3 дни а със акрила мога да се лакирвам на 10 дни...Въобще не са ми се сасипали ноктите и нямам никакви проблеми...Другото което е че <въобще не ми пречат на домакинската работа
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #182  
Стар 24th January 2010, 00:54
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Имах няколко нокъта залепени с гел и след като ми израстна гела ноктите ми станаха 4упливи и тънки а преди това ми бяха адски твърди.
На скоро говорих с шефката ми която също си беше сложила гел и след като го махна ноктите и бяха станали то4но като моите!
Отговори с цитат
  #183  
Стар 24th January 2010, 16:24
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Имах няколко нокъта залепени с гел и след като ми израстна гела ноктите ми станаха 4упливи и тънки а преди това ми бяха адски твърди.
На скоро говорих с шефката ми която също си беше сложила гел и след като го махна ноктите и бяха станали то4но като моите!
Ама гела е за мацки с тънки и чупливи нокти, които немогат да израстнат защо си си слагала ако са ти здрави?
Отговори с цитат
  #184  
Стар 24th January 2010, 21:11
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
Цитирай:
Първоначално написано от want
Имах няколко нокъта залепени с гел и след като ми израстна гела ноктите ми станаха 4упливи и тънки а преди това ми бяха адски твърди.
На скоро говорих с шефката ми която също си беше сложила гел и след като го махна ноктите и бяха станали то4но като моите!
Ама гела е за мацки с тънки и чупливи нокти, които немогат да израстнат защо си си слагала ако са ти здрави?
Aбе да ти кажа не знам дали е то4но гел тъй като не съм запозната с технологиите и не съм си слагала на вси4ки нокти !Няколко нокъта бяха ми се с4упили отстрани през месото и беше невъзможно да ги отрежа от там за това ми предложиха да ги запе4атат отгоре докато израстнат .Това с което ми ги лепиха беше на прах и с една 4етка натопена в някакъв разтвор...Изобщо нямам представа какво е
Отговори с цитат
  #185  
Стар 24th January 2010, 21:24
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Aбе да ти кажа не знам дали е то4но гел тъй като не съм запозната с технологиите и не съм си слагала на вси4ки нокти !Няколко нокъта бяха ми се с4упили отстрани през месото и беше невъзможно да ги отрежа от там за това ми предложиха да ги запе4атат отгоре докато израстнат .Това с което ми ги лепиха беше на прах и с една 4етка натопена в някакъв разтвор...Изобщо нямам представа какво е
Знчи акрил е било, той принципно е по-агресивен.
Отговори с цитат
  #186  
Стар 24th January 2010, 22:44
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tally
Цитирай:
Първоначално написано от want
Aбе да ти кажа не знам дали е то4но гел тъй като не съм запозната с технологиите и не съм си слагала на вси4ки нокти !Няколко нокъта бяха ми се с4упили отстрани през месото и беше невъзможно да ги отрежа от там за това ми предложиха да ги запе4атат отгоре докато израстнат .Това с което ми ги лепиха беше на прах и с една 4етка натопена в някакъв разтвор...Изобщо нямам представа какво е
Знчи акрил е било, той принципно е по-агресивен.
Или пък смесената техника акригел+акрипрах,ако след това е печен в UV лампа,ако не е печен е било акрил.
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #187  
Стар 24th January 2010, 22:53
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Abbi
Цитирай:
Първоначално написано от Tally
Цитирай:
Първоначално написано от want
Aбе да ти кажа не знам дали е то4но гел тъй като не съм запозната с технологиите и не съм си слагала на вси4ки нокти !Няколко нокъта бяха ми се с4упили отстрани през месото и беше невъзможно да ги отрежа от там за това ми предложиха да ги запе4атат отгоре докато израстнат .Това с което ми ги лепиха беше на прах и с една 4етка натопена в някакъв разтвор...Изобщо нямам представа какво е
Знчи акрил е било, той принципно е по-агресивен.
Или пък смесената техника акригел+акрипрах,ако след това е печен в UV лампа,ако не е печен е било акрил.
Не са пе4ени на УВ лапма така 4е май е акрил Пове4е никога няма да си сложа такова нещо
Отговори с цитат
  #188  
Стар 24th January 2010, 23:53
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Аз съм с гел от около две години и съм много доволна.Преди не можех да си пусна малко по-дълги нокти-постоянно се чупеха,сега нямам такъв проблем.Да не казвам,че повече от три дена не ми се задържаше лак,сега ходя на две седмици да ме прелакират
Не ги пазя кой знае колко-пера,чистя,готвя,мия чинии.Нищо женско не ми е чуждо И не мисля скоро да ги махам :P
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #189  
Стар 25th January 2010, 14:48
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Abbi
Аз съм с гел от около две години и съм много доволна.Преди не можех да си пусна малко по-дълги нокти-постоянно се чупеха,сега нямам такъв проблем.Да не казвам,че повече от три дена не ми се задържаше лак,сега ходя на две седмици да ме прелакират
Не ги пазя кой знае колко-пера,чистя,готвя,мия чинии.Нищо женско не ми е чуждо И не мисля скоро да ги махам :P
Да ти кажа не познавам мацка с гел, дето да иска да си го сваля (освен по финансови причини). Супер голямо облекчение е това. Няма нещо, което да мразя повече от обелен лак , като се сетя преди как се прелакирах на всеки два дена и ми става лошо просто! Освен това ноктите по съвсем друг начин изглеждат с гела: гладки, лъскави, добре оформени (моите иначе си завиват крайчетата).
Отговори с цитат
  #190  
Стар 25th January 2010, 15:49
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tally
Да ти кажа не познавам мацка с гел, дето да иска да си го сваля (освен по финансови причини). Супер голямо облекчение е това. Няма нещо, което да мразя повече от обелен лак , като се сетя преди как се прелакирах на всеки два дена и ми става лошо просто! Освен това ноктите по съвсем друг начин изглеждат с гела: гладки, лъскави, добре оформени (моите иначе си завиват крайчетата).
Абсолютно
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ноктопластикагелилиудължителгел
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:59.