IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 29th January 2010, 23:41
ina design ina design не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Искам да питам за съвет .
До преди 2 месеца бях синьо черна и реших , че трябва да стана руса. Изрусих се 2 пати с блондор . Сега корените са ми доста светли но на долу косата ми стана светло рижаво (тя е дълга до таза) и не знам как да го махна. Реших да взема русо пепеляво като си мислих , че може да го покрие , но за съжаление става много по тъмно отколкото е . Пробвах на различни кичурчета с Garnier 8.1 и 9.1 , Palette 219 и А10 накрая купих и aroma color 33 и с всичките става доста по тъмно отколкото е в момента , а моята идея е да става по светло. Казаха ми да намеря SERI и да пробвам с него . Дайте съвет какво да правя как да го махна това рижаво
Отговори с цитат
  #72  
Стар 29th January 2010, 23:47
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina design
Искам да питам за съвет .
До преди 2 месеца бях синьо черна и реших , че трябва да стана руса. Изрусих се 2 пати с блондор . Сега корените са ми доста светли но на долу косата ми стана светло рижаво (тя е дълга до таза) и не знам как да го махна. Реших да взема русо пепеляво като си мислих , че може да го покрие , но за съжаление става много по тъмно отколкото е . Пробвах на различни кичурчета с Garnier 8.1 и 9.1 , Palette 219 и А10 накрая купих и aroma color 33 и с всичките става доста по тъмно отколкото е в момента , а моята идея е да става по светло. Казаха ми да намеря SERI и да пробвам с него . Дайте съвет какво да правя как да го махна това рижаво

На твое място не бех рискувала такава дълга коса да си я правя сама в къщи...Отиди на фризьор и кажи какво искаш точно..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 29th January 2010, 23:51
ina design ina design не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от ina design
Искам да питам за съвет .
До преди 2 месеца бях синьо черна и реших , че трябва да стана руса. Изрусих се 2 пати с блондор . Сега корените са ми доста светли но на долу косата ми стана светло рижаво (тя е дълга до таза) и не знам как да го махна. Реших да взема русо пепеляво като си мислих , че може да го покрие , но за съжаление става много по тъмно отколкото е . Пробвах на различни кичурчета с Garnier 8.1 и 9.1 , Palette 219 и А10 накрая купих и aroma color 33 и с всичките става доста по тъмно отколкото е в момента , а моята идея е да става по светло. Казаха ми да намеря SERI и да пробвам с него . Дайте съвет какво да правя как да го махна това рижаво

На твое място не бех рискувала такава дълга коса да си я правя сама в къщи...Отиди на фризьор и кажи какво искаш точно..
Аз съм си преценила дали искам някоя смотана фризьорка да ми пипа косата или аз да си експериментирам . Не питам дали да ходя някъде, а питам за някой да ми даде съвет с какво да махна рижавото
Отговори с цитат
  #74  
Стар 30th January 2010, 00:15
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Ами иди при несмотана
Само сметни колко пъти си боядисала косата си и не си постигнала желания ефект .
Отговори с цитат
  #75  
Стар 30th January 2010, 00:23
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina design

Аз съм си преценила дали искам някоя смотана фризьорка да ми пипа косата или аз да си експериментирам . Не питам дали да ходя някъде, а питам за някой да ми даде съвет с какво да махна рижавото
Томи ти е дала най- логичния съвет, който биха ти дали и 99% от останалите във форума. На фризьорката не можеш да се довериш, че била смотана, дето го е учила и го работи, пък питаш някакви напълно непознати по форуми... Харесва ли ти или не, няма кой да ти махне по- успешно рижавото от фризьор. След всичките ти неуспешни боядисваници вкъщи може би е време да го разбереш, а не да нападаш някой, който се е опитал да ти помогне с адекватен съвет!
Отговори с цитат
  #76  
Стар 30th January 2010, 00:27
Аватара на kristalina
kristalina kristalina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Varna
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina design
Искам да питам за съвет .
До преди 2 месеца бях синьо черна и реших , че трябва да стана руса. Изрусих се 2 пати с блондор . Сега корените са ми доста светли но на долу косата ми стана светло рижаво (тя е дълга до таза) и не знам как да го махна. Реших да взема русо пепеляво като си мислих , че може да го покрие , но за съжаление става много по тъмно отколкото е . Пробвах на различни кичурчета с Garnier 8.1 и 9.1 , Palette 219 и А10 накрая купих и aroma color 33 и с всичките става доста по тъмно отколкото е в момента , а моята идея е да става по светло. Казаха ми да намеря SERI и да пробвам с него . Дайте съвет какво да правя как да го махна това рижаво
Единствения разумен и приложим съвет,който мога да ти дам е да се боядисаш отново черна или нещо друго тъмно........Има и друг начин,но той изобщо няма да ти хареса-ако си решила все пак да станеш руса,може и да успееш/но се съмнявам/,след това обаче със сигурност ще ти се наложи да се подстрижеш доста............,а едва ли искаш.........
Отговори с цитат
  #77  
Стар 30th January 2010, 00:42
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Това рижаво може да ти го махне само фризьор Била съм рижава и знам за какво става дума
Отговори с цитат
  #78  
Стар 30th January 2010, 01:07
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз съм си преценила дали искам някоя смотана фризьорка да ми пипа косата или аз да си експериментирам . Не питам дали да ходя някъде, а питам за някой да ми даде съвет с какво да махна рижавото[/quote]

Благодарим че имаш повече доверие на нас отколкото на човек ,който се занимава професионално със това...Намажи се още веднъж с блондор и после тичай за перука..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 30th January 2010, 01:16
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Благодарим че имаш повече доверие на нас отколкото на човек ,който се занимава професионално със това...Намажи се още веднъж с блондор и после тичай за перука..
хахахахаха това е най правилния съвет
Отговори с цитат
  #80  
Стар 30th January 2010, 10:24
Дияна Иринова Дияна Иринова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 20
По подразбиране

Не се притеснявай,че цветът ти става по-тъмен.В последствие след няколко измивания ще се изсветли.После може да го потдържаш с балсам оцветител .Той не съдържа окислители и подхранва косата като маска.Аз лично това ползвам.Купувам си на Престиж-бълг.-2-3лв.и се ползва поне 4 пъти.Но трябва да го нанасяш с четка както боята за да стане равномерно навсякъде.Избери си желания цвят и я мажи на 2 седмици.Дръж го поне 30 мин. и измиваш.Другия вариант е матиране.Само,че тези продукти незнам дали се продават в парфюмериите-по скоро във фризьорските салони .Или потърси в нета .
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отбрюнеткаблондинка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:47.