IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #811  
Стар 19th November 2014, 16:31
victoriaprincess victoriaprincess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Здравейте!
Забелязах, че вече рядко се пише по темите в този форум Четох мнения за кубиците, на мен 350 и нагоре ми звучат много. Искам да си сложа силикон, пуснах запитване и в темата за д-р Динев, но няма включили се.
Аз нямам никакъв бюст, искам да си сложа малки, кръгли, с разстояние между тях, но съм висока 170 см и слаба 46 кг.. Искам да си сложа под 300, как мислите ще изглежда? Ако има някоя снимки с под 300 сс може ли да качи да добия представа?
Все още нищо не разбирам, нито ми говори нещо профил висок, нисък ли и т.н.
Моля за съвет
Отговори с цитат
  #812  
Стар 22nd November 2014, 16:38
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

victoriaprincess,
Моят съвет е да отидеш при хирург, да му кажеш какво искаш и след преглед и измервания от негова страна да ти каже какъв е оптималният резултат който можеш да очакваш, с каква кубатура, вид имплант и профил смята да го направи. Можеш да занесеш и снимки на бюстове, които ти харесват и доктора в зависим от физиката ти да се опита да постигне същият резултат.
Просто физиката на всяка от нас /гръден кош, разстояние между гърдите, птоза, различия между големината на двете гърди/ е толкова различна, че всеки съвет от наша страна ще бъде като стрелба на сляпо.

Тук във форума ina.ina е с по-малка "кубатура", можеш да и пишеш.

Желая ти успех!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #813  
Стар 22nd November 2014, 17:48
victoriaprincess victoriaprincess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Благодаря ти, lydia! Аз се ориентирах към д-р Кънев, четох много из форума, но предимно постовете са от по-отдавна. Мисля да си запиша час, за да видя той как вижда нещата.
Има ли някой, оперирал се наскоро при него, тъй като и неговата тема не е с много актуални коментари ?
Отговори с цитат
  #814  
Стар 23rd November 2014, 21:45
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Няма защо!
Наскоро не знам да се е оперирал някой при Кънев /от пишещите тук/, но ако не греша lily.ana се е оперирала при него и с ръка на сърцето мога да кажа, че тя е с едни от най-хубавите СиСи тук.

УиУе, къде си? Да не отиде на гости у Ханс и очарователната му съпруга
?
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #815  
Стар 24th November 2014, 09:00
victoriaprincess victoriaprincess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Lidiya,
Много благодаря за отделеното време да ми отговаряш
Друг не се включи. Ще поровя още по форума и ще си запиша час да видя дали няма да се откажа, защото ме е ужасно страх
Отговори с цитат
  #816  
Стар 24th November 2014, 15:09
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

И аз се страхувах ужасно! На прага на операционната бях готова да се врътна и да се откажа. Обаче... Влязох, легнах на операционната маса и после се събудих с нови цици. Всичко мина като един миг. Да не говорим, че като отворих очи, първата ми работа беше да се пипна, за да се уверя, че съм оперирана, защото не усещах никаква болка. Месечният ми цикъл е по-болезнен от операцията. Ако наистина го искаш, не позволявай на страха да отнеме мечтата ти!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #817  
Стар 24th November 2014, 16:11
victoriaprincess victoriaprincess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
И аз се страхувах ужасно! На прага на операционната бях готова да се врътна и да се откажа. Обаче... Влязох, легнах на операционната маса и после се събудих с нови цици. Всичко мина като един миг. Да не говорим, че като отворих очи, първата ми работа беше да се пипна, за да се уверя, че съм оперирана, защото не усещах никаква болка. Месечният ми цикъл е по-болезнен от операцията. Ако наистина го искаш, не позволявай на страха да отнеме мечтата ти!
Благодаря! Много си мила! Мен не ме е страх след това, страх ме е преди това как ти слагат упойката, боцкат ли те, какво къде ти слагат..Такива неща. Аз дори не мога да дам кръв от вената, все от пръста ми взимат като се наложи...
Не ме е страх дали после ще ме боли,настройвам се, че ще е лек дискомфорт и вярвам, че ще бъде така. Страх ме е от момента преди това. Ако имаш време сподели как мина твоята операция.
Отговори с цитат
  #818  
Стар 24th November 2014, 21:05
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ей мъ на ве.... от месеци не е писано у форОма и аз само фърлях по ено очо.

Виктория, Кънчо е добър ако нямаш птоза.


За изследванията ще трябва да дадеш кръв от вена. Приспиването преди самата операция не е страшно.

Последно редактирано от lily.ana : 24th November 2014 на 21:15
Отговори с цитат
  #819  
Стар 25th November 2014, 21:23
victoriaprincess victoriaprincess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Щом не знам какво е птоза..предполагам нямам или бъркам? Имам много малки, кръгли, стегнати гърди. Искам и малко кубици, под 300. Не съм раждала. Вярвам, че съм с лесен старт както се изразявате тук затова и сеориентирах към него..дано не съм сгрешила
.
Отговори с цитат
  #820  
Стар 25th November 2014, 23:10
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от victoriaprincess Виж мнението
Щом не знам какво е птоза..предполагам нямам или бъркам? Имам много малки, кръгли, стегнати гърди. Искам и малко кубици, под 300. Не съм раждала. Вярвам, че съм с лесен старт както се изразявате тук затова и сеориентирах към него..дано не съм сгрешила
.
Виктория, изборът на лекар обикновенно не е мого лесен.И е напълно нормално - няма как да вземеш решение преди да си посетила поне двама лекари, за да можеш да направиш поне сравнение м/у тях. И аз имах дилема - кой лекар, какъв метод на поставяне, цени, но моята дилема беше само м/у двама лекари.Направих консулт и с двамата и взех решението си в полза на единият от тях, като избрах вторият още преди да съм минала консултацията при него.
И понеже искаш да знаеш за операцията- не се тревожи толкова - момичетата са прави като ти казват, че нямаш време да мислиш колко и как ще те боли, става много бързо и като се събудиш имаш чувството, че е било само миг, още повече няма никаква болка, е, поне докато си в клиниката.Послеееее става интересно - боли, дърпа, скубе, не можеш да седнеш или легнеш, като седнеш-не можеш да станеш, първият месец-два гърдите ти са като два камъка и на усещане и на пипане и други такива усещания, но пък всичко се изтрайва да знаеш - особенно, след като после ще се развяваш с чисто нови бомби и ще ти е супер готино

Последно редактирано от de_ni_ : 25th November 2014 на 23:21
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:31.