IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th December 2014, 22:13
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

определено изглеждат много добре и симетрично , направо са перфектни честито а какъв профил са ?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th December 2014, 22:26
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Благодаря . Надявам се още маааалко да се намалее разстоянието между тях като се отпуснат напълно. Профилът е среден.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th December 2014, 22:34
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

а колко време носи спортния сутиен без прекъсване
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th December 2014, 22:45
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Първите три дни. След първата превръзка ми разрешиха да го свалям за 5 мин да си взема душ, но без да мия косата, само тялото, за да не се стича вода върху превръзките. Иначе след като ми свалиха конците на 10-ти ден се къпех нормално вече, но да го сваляш за нова година, 8-9 дни след операцията найстина е много рано. Можеш евентуално да си вземеш някакъв друг спортен, без банели и подплънки, който са е малко по-изрязан, за да не се вижда.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th December 2014, 22:55
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

също така ме притесняваше това , че тъй като живея малко по далече от София пътя ми е 4 часа и ще е доста трудно да издържа без нещо за пиене и цигари , яденето не е проблем но не може ли поне нещо да пия и да изпуша поне 1-2 цигари понеже 4-5 часа си е доста време
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th December 2014, 23:02
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Напълно забранено е да пиеш, ядеш или пушиш каквото и да е 12 часа преди операцията. Не приемаш абсолютно нищо през устата, за да те хване упойката.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th December 2014, 02:53
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Katerina_ И аз очаквам да видя постигнатото plasticlady@abv.bg
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14th December 2014, 19:19
Аватара на stejsito
stejsito stejsito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Katerina_ при кого се оперира, ще ми пратиш ли и на мен снимки stanislava_fy@abv.bg
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14th December 2014, 23:25
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bor1ana Виж мнението
също така ме притесняваше това , че тъй като живея малко по далече от София пътя ми е 4 часа и ще е доста трудно да издържа без нещо за пиене и цигари , яденето не е проблем но не може ли поне нещо да пия и да изпуша поне 1-2 цигари понеже 4-5 часа си е доста време
bor1ana, абсолютно няма никакъв проблем да пиеш течности преди операцията - и упойката ще те хване напълно и безпроблемно.Моята операция беше миналата година при ИС , беше насрочена за 10 часа сутринта.И аз не съм от СФ, пътувах повече от 4 часа, за да пристигна преди операцията.Пих си вода и сок преди това по време на пътя - няма абсолютно никакъв проблем!Даже пих и хапче против гадене, понеже ми става лошо като пътувам с кола. Преди операцията им казах, че съм пила течности и хапче и те ми казаха, че това не е проблем.Упойките им са достатъчно качествени, за да не им влияе пиенето на течности - все пак това са скъпоплатени клиники, а не поликлиниката в с.Горно Нанадолнище.За пушенето не знам ефекта какъв ще е, аз самата не пуша вече от 10 години и не мога да ти посоча + или - ще ти бъде.По-важното е да си спокойна и уверена, че всичко ще мине ок за самата операция.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 15th December 2014, 00:05
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

PlasticLady, Stejsito, пратила съм ви снимки. Операцията беше при Стоянов, но още не са минали и два месеца. Очаквам още да се променят.
De_ni_, не съм си и помисляла, че става въпрос за клиника в с. Горно Нанадолнище. Аз, обаче съм доста стриктна и изпълнителна и при положение, че става въпрос за операция, както и за здравето ми не бих си позволила подобно нещо. Все пак решението е индивидуално, както и последиците от него. Споделих това, което са ми дали като напътствия преди операцията
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ластичналента425сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:38.