IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 15th December 2014, 00:27
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Katerina_ Виж мнението
PlasticLady, Stejsito, пратила съм ви снимки. Операцията беше при Стоянов, но още не са минали и два месеца. Очаквам още да се променят.
De_ni_, не съм си и помисляла, че става въпрос за клиника в с. Горно Нанадолнище. Аз, обаче съм доста стриктна и изпълнителна и при положение, че става въпрос за операция, както и за здравето ми не бих си позволила подобно нещо. Все пак решението е индивидуално, както и последиците от него. Споделих това, което са ми дали като напътствия преди операцията
Кате, явно и двете сме оперирани при Стоянов, именно там ми казаха, че няма проблем да се пият течности преди операцията, естествено умерено (и без кафе) - разбирай предимно вода!!!!.И аз си внимавам за здравето не по-малко от самата теб, но е доста крайно е да се казва, че не трябва да се пият течности.За храната съм също на мнение, че не е добре да се яде преди операция, но за течностите не съм съгласна.Явно за около година Стоянов е започнал да ги говори различни и да дава вече различни " напътствия".И в този ред на мисли повечето операции следва да са през зимата, че без течности през лятото ще си умираме по пътищата докато чакаме заветната операцийка...стана като при нискокултурните, но високо религиозни общества - цял ден без вода и храна, пък дано се оцелее.
Споделям точно това, което ми е казал лично при консултацията и преди операцията Стоянов.Изборът си е личен, обезводняването също е въпрос на личен избор!

Последно редактирано от de_ni_ : 15th December 2014 на 00:31
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15th December 2014, 00:51
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

De_ni_, изобщо не целя да се заяждам с теб - напротив добре помня и ценя твоя съвет, когато се колебаех преди операцията относно кубиците и съм ти благодарна, за което.
И двете сме оперирани при Стоянов, но на мен ми казаха няколко пъти преди операцията да не приемам нищо през устата, никаква храна, течности и да не дъвча дъвка от 00 ч вечерта преди операцията, която при мен беше в 10ч, а това беше описано дори и в листа с необходимите изследвания. Явно найстина дават различни напътствия.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th December 2014, 01:16
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Katerina_ Виж мнението
De_ni_, изобщо не целя да се заяждам с теб - напротив добре помня и ценя твоя съвет, когато се колебаех преди операцията относно кубиците и съм ти благодарна, за което.
И двете сме оперирани при Стоянов, но на мен ми казаха няколко пъти преди операцията да не приемам нищо през устата, никаква храна, течности и да не дъвча дъвка от 00 ч вечерта преди операцията, която при мен беше в 10ч, а това беше описано дори и в листа с необходимите изследвания. Явно найстина дават различни напътствия.
Кате, имам само най-добри намерения))
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th December 2014, 14:05
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

de_ni_ ти с колко кубика си , това на снимката ти ли си ?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th December 2014, 22:20
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bor1ana Виж мнението
de_ni_ ти с колко кубика си , това на снимката ти ли си ?
bor1ana, с по 520 кубика във всяка гърда съм, но така като се гледам може и повече, нали знаеш, окото насищане няма! Като мине месец, два, година и на почти всички мацки по тези географски ширини започват да им малеят

Последно редактирано от de_ni_ : 15th December 2014 на 22:23
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th December 2014, 23:43
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

защо някои жени не носят изобщо спортен сутиен , как мислите ?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 17th December 2014, 23:29
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
bor1ana, с по 520 кубика във всяка гърда съм, но така като се гледам може и повече, нали знаеш, окото насищане няма! Като мине месец, два, година и на почти всички мацки по тези географски ширини започват да им малеят
И аз съм на същото мнение, колкото повече толкова по-добре! Дори мисля скоро да увелича размерите, но ще изчакам да минат празниците докато задвижа процедурата. Може да изпратиш снимки на plasticlady@abv.bg и ще съм ти благодарна, ако споделиш малко повече информация за доктора при който си оперирана.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th December 2014, 01:34
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bor1ana Виж мнението
защо някои жени не носят изобщо спортен сутиен , как мислите ?
Аз такива не познавам. Поне не и веднага след операцията.
Ще ти е адски дискомфортно без спортният сутиен първият месец. Да не говорим, че не е желателно да ти се лашкат имплантите насам-натам 10-тина дена след операцията.
Като се оперираш, сама ще се откажеш от мисълта да ходиш без сутиен първите месеци. Ако толкова няма какво да обелечеш за новогодишната нощ, то си сложи нормален сутиен, но му махни банелите. Или си купи на Триумф от спортните сутиени с по-тънки презрамки. Тепърва ще ги "водиш" на купони новите цици, но на този етап ще е най-добре да ги щадиш.
За яденето и пиенето на течности - бяха ми забранени от 00:00 до операцията. Онзи ден кастрирахме котката, даже и за нея ми казаха същото. Повечето ми приятелки пушиха преди операцията и след операцията, но и за това знам, че не е желателно.
Ластичните ленти ги дава хирурга, след като ти направи измервания.
За операцията отиди с дреха, която се разкопчава отпред, а не се облича през главата.
Това е в общи линии.
Успех!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 18th December 2014, 18:51
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

Мерси lidiya за изчерпателния отговор още няколко дни останаха до датата и вече нямам търпение , до колкото помня и ти беше при същия доктор оперирана , с колко кубика си и какъв профил може ли да ми пратиш снимки beautiful_vd@abv.bg. благодаря предварително
Отговори с цитат
  #30  
Стар 18th December 2014, 21:28
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Здравей bor1ana,

Аз съм с Ментор 400СС, кръгли, среден профил.
Сега ще ти пратя снимки на посоченият e-mail.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ластичналента425сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:56.