IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2331  
Стар 17th December 2014, 00:14
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bor1ana Виж мнението
момичета , защо някой дами не носят спортен сутиен след операцията , какво по точно е предназначението му и какви може да са последствията ако не се носи такъв ?
Носенето на сутиен е задължително след операцията.През първият месец постоянно /без моментите на къпане, миене и пр.+свалянето за почистване или превръзка/.След първият месец също е желателно да се носи често, а при сън задължително.Така, като се казва задължително, звучи много заповеднически, но това си е за наше добро все пак.През първият месец единственото, което исках най-много е да махна проклетият сутиен и да мога да дишам нормално.Имах усещането, че ми е 3 номера по-малък и ще избухна всеки момент.След третият месец, когато вече поспадна оттокът и взеха да приличат на мои, усещането за стягане премина, а след половин година спортният сутиен ми стана като втора кожа.Верно, че от женска суета си накупих 5-6 сутиена, но най си ми беше комфорт в Триумфчето.Сега, вече година и половина след мамото продължавам да си нося спортният задължително през почивните дни, през деня на работа съм с обикновен сутиен, но вечер задължително съм със спортният.ИС ми каза, че носенето на сутиен след първите няколко месеца след операцията има пожелателен характер, но ако се носи редовно и/или постоянно гърдите ще са в удобна обвивка, няма да се тръскат и провисват.А нали знаеш, че гравитацията не прощава на никого. Тези мацки, които не носят спортен сутиен явно имат своя гледна точка и виждане за нещата, но пък гърдите са си техни-изборът също!

Последно редактирано от de_ni_ : 17th December 2014 на 00:17
Отговори с цитат
  #2332  
Стар 17th December 2014, 09:54
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз още си нанкам със спортен или с безшевните, а съм се оперирала през 1756
Отговори с цитат
  #2333  
Стар 17th December 2014, 11:00
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз също постоянно съм със сутиен. Спя със сутиен и даже не ми е комфортно вече да спя без сутиен.
Но, особено,точно след операцията сутиена е абсолютно задължителен. Не знам кой доктор не изисква спортен сутиен за след операцията, но кадърните доктори го изискват. Все пак гърдите трябва да пристегнати и неподвижни докато зарастнат травмите около операцията.
Отговори с цитат
  #2334  
Стар 17th December 2014, 17:17
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Шоки благодаря, супер са! Прекрасни и на мен ми се прииска такива! Естествени!
Отговори с цитат
  #2335  
Стар 17th December 2014, 21:31
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

А аз па да си кажем, сютиен вече нощем- тц! Мандахерцам си ги насам натам. Денем с некви такива, колкот да не ми стърчат зърната. В началото си бях накупила спортни и носех, супер удобни са, ама сега нещо ги позарязах. Иначе сичкото дрехи у магазина ми седи добре вече и си се кефя. Ама истинските гърди за мачкане са си най-хубави. ...Ако си имах истински, никога нямаше да сложа гумените.
Отговори с цитат
  #2336  
Стар 17th December 2014, 21:46
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ай събрахме се!!! Де се губиш мъ Уино? Мен да ви кажа с обикновен сютен се ми стиска нещо и съм си накупила от Жъмбо безшевни за по без пари и си джиткам се тех... и вечер. Миналата седмица бехме на коледен "банкет" и спах по без нищо щот ми дойдоха малко повечко блъди мери шотовете и направо уегнах и умрех в хотела.... събуждам се и ужасТ.... мисля си мауеееееееее ей са ми паднаха зизите... ма си бяха на място
Отговори с цитат
  #2337  
Стар 17th December 2014, 22:58
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Ем там ще са, къде другаде. То от убавото кой бяга?
Отговори с цитат
  #2338  
Стар 17th December 2014, 23:24
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лина Виж мнението
А аз па да си кажем, сютиен вече нощем- тц! Мандахерцам си ги насам натам. Денем с некви такива, колкот да не ми стърчат зърната. В началото си бях накупила спортни и носех, супер удобни са, ама сега нещо ги позарязах. Иначе сичкото дрехи у магазина ми седи добре вече и си се кефя. Ама истинските гърди за мачкане са си най-хубави. ...Ако си имах истински, никога нямаше да сложа гумените.
И аз моите си ги търкалям цяла вечер и мъжа ми е доволен... Напълно те подкрепям!
Отговори с цитат
  #2339  
Стар 17th December 2014, 23:25
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Скъпа, какъв да бъда импланта зависи от самите гърди. казах на доктора, че съм харесала кръгли с нисък профил и той каза, че трябва да ми измери основата, за да види дали ще станат. Оказа се, че гърдите ми са с широса основа и стават. Ако си с тянса основа тогава е по-добре анатомични. Стоянов има много точно око и можеш да му се довериш. Сега ще ти изпратя снимки.
И на мен и на мен... plasticlady@abv.bg
Отговори с цитат
  #2340  
Стар 18th December 2014, 01:52
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ай събрахме се!!! Де се губиш мъ Уино? Мен да ви кажа с обикновен сютен се ми стиска нещо и съм си накупила от Жъмбо безшевни за по без пари и си джиткам се тех... и вечер.
На мен ми се показват зърната в повечето обикновени сЮтЮени. Особено в тип бриджитка Що така не знам... Все назъртат. Едни любопитни и непослушни са станали... Не моА ги удържам!
С тези от Жъмбо и аз се обзаведох, даже си тренирВам с тях.Малко са страстоубиец, но са много удобни и без пари както каза.
Иначе и аз ги разпускам моите да си веят байраците нощем понякога. Мисля, че е до навик и вече го няма дискомфорта и усещането че са изтръпнали и паднали.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:15.