IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2371  
Стар 20th January 2015, 17:50
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Ето ме и мен.втори ден,поносими болки,гърдите изглеждат страхотно,още не съм видяла белезите,утре ще ми сменят лепенките и най-вероятно тогава ще видя какво се случва с мишниците. Засега вс е по план,пък ще видим...и лекарят наистина е бил прав за кубиците.при все че сега са подути и твърди изглеждат съвсем съразмерно на тялото ми...
Отговори с цитат
  #2372  
Стар 20th January 2015, 23:20
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanari Виж мнението
Ето ме и мен.втори ден,поносими болки,гърдите изглеждат страхотно,още не съм видяла белезите,утре ще ми сменят лепенките и най-вероятно тогава ще видя какво се случва с мишниците. Засега вс е по план,пък ще видим...и лекарят наистина е бил прав за кубиците.при все че сега са подути и твърди изглеждат съвсем съразмерно на тялото ми...
Честити новички придобивки!Да ти носят много хубави емоции!Добре дошла в клуба
Отговори с цитат
  #2373  
Стар 22nd January 2015, 08:33
acilar acilar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте,момичета нова съм и се извинявам предварително,ако някъде сбъркам!
Вече и аз съм със силикон.Кръгли 340сс висок профил.Вече ми е 10ден!
Имам едно притеснение и затова реших да пиша тук,ако някоя от Вас може да ме пооспокои!
Едната ми гърда е по голяма от другата това нормално ли е или трябва да се притеснявам!
Благодаря!
Отговори с цитат
  #2374  
Стар 22nd January 2015, 09:28
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Честито! Да им се радвате безпроблемно и бързо да се възстановявате
Отговори с цитат
  #2375  
Стар 22nd January 2015, 09:32
acilar acilar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Мерси,Rakovska!
Отговори с цитат
  #2376  
Стар 22nd January 2015, 10:33
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нормално е.... и преди операцията едната е била по-голяма от другата, но сега си личи повече заради отоците...
Отговори с цитат
  #2377  
Стар 22nd January 2015, 13:30
marti_14 marti_14 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте, правил ли си е някой скоро операция при доц. Тепавичарова, чували ли сте за някакви усложнения при нейни пациенти, спряла съм се на нея, другата седмица съм на консултация? Благодаря!
Отговори с цитат
  #2378  
Стар 22nd January 2015, 23:34
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от acilar Виж мнението
Здравейте,момичета нова съм и се извинявам предварително,ако някъде сбъркам!
Вече и аз съм със силикон.Кръгли 340сс висок профил.Вече ми е 10ден!
Имам едно притеснение и затова реших да пиша тук,ако някоя от Вас може да ме пооспокои!
Едната ми гърда е по голяма от другата това нормално ли е или трябва да се притеснявам!
Благодаря!
acilar напълно нормално е да има разлика във оттока, чувствителността, сетивността и цялостното състояние на всяка гърда.Това е една операция на две отделни зони и е нормално да реагират различно една от друга. При мен също имаше лека разлика м/у двете - лявата ми беше с по голям отток, но с по слаба чувствителност, дясната - по-малък отток и много добра чувствителност.С времето нещата се нормализираха и сега и двете гърди са със еднаква чувствителност, но в началото и аз доста се притесних.Двете гърди си имат свой "живот" относно възстановяване и сетивност.Освен това има значение и гръдният мускул - десният по принцип е по-развит, а левият-по-слаб в сравнение, това също оказва влияние върху цялостното усещане по време на възстановителният процес. След време ще ти премине това усещане за дискомфорт.

Последно редактирано от de_ni_ : 22nd January 2015 на 23:37
Отговори с цитат
  #2379  
Стар 23rd January 2015, 07:00
acilar acilar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Много благодаря за изчерпателния отговор!Днес отивам да ми свалят конците!А таз лява гърда не ме оставя на мира ,токлкова се е надула и така боли,чеееее ох извинявам се че мрънкам!Ама и аз съм една паника С три деца съм и таз болка и недискомфорт немога да съм адекватна!
Отговори с цитат
  #2380  
Стар 26th January 2015, 02:59
Аватара на Arizonna
Arizonna Arizonna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Я да си задам среднощните питанки тук
Колко време след операцията гърдите стават по-меки и приятни за мачкане и кога съответно не е опасно и противопоказно?

Все си мисля за първите няколко седмици след операцията и за това колко неестествено и неестетически изглеждат повечето през този период.
Какви дрехи носихте в ежедневието, защото се притеснявам, че повечето ми блузи, ризи и пуловери са тесни и вероятно "бабуните" ще си личат?

И кога ще имам пак щастието да спя настрани и да се радвам на прегръдките на гаджето ми? Ние буквално сме като сраснали, нощем под завивиките, и сега ни е обзело това дребно терзание.

Следоперативният период предполагам, че за мен ще е много, много, много тежък, защото имам изключително нисък праг на търпимост на болката. Всъщност това е най-големият ми страх свързан с операцията, наедно със страха от неуспешна такава.
Има ли някаква формула, която да ускори възстановителния период? По-активна ли да бъда в разходките, или да си мирувам на кревата повече?

Вече мога да лягам и да заспивам с чиста съвсест, че съм питала всичко що тая вечер се завъртя в главата ми.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:56.