IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 4th April 2007, 19:20
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

напълно си права joy - гнусно, вредно, неудобно! и то е навсякъде така! а това за японците и аз го четох някъде, но като естествено в природата положение!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 5th April 2007, 11:09
Аватара на Morozko
Morozko Morozko не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 217
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от skica
Цитирай:
Първоначално написано от Morozko
Пробвайте го за 2 месеца трябва да има голямо подобрение и дори изчезване на пробелма.
Най малкото японците го правят, а това са най- развитите хора на тоя свят!
Аз се "японизирах" в продължение на 2 години и наистина си прав, че е по лесно, но не може да се излекуваме по този начин...
Добре а какво предизвиква хемороидите? Точно напъните когато е седнал човек- повече напъни- повече сили действат- кръвоносните съдове не издържат и се пукат..
__________________
That's mee!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 5th April 2007, 14:37
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

ето го и адреса и малко уикипедия
Отговори с цитат
  #54  
Стар 10th April 2007, 18:54
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Aз също имам хемороиди от около 5-6 години! Ходил съм по лекари много - ползвам съм кремчета, хапчета, свещичи но лекарството което най- много ми е помогнало е АНТИФЛЕГМИН(ANTIFLEGMIN)! Предписано ми е от хирyрг, които също има този проблем. Лекарството е вид крем, но ще го намерите само по Ветеринарните Аптеки! За животни е, но върши страхотна работа /поне при мен/ . Бил съм в доста тежки случаии когато немога да сядам от болка, но откакто го ползвам /вече ~3 години/ нямам проблеми*. като казвам че нямам проблеми нямам в предвид че са изчезнали, просто не ми са се усложнявали като преди; малко пpоблеми - кръв при ходене по голяма нужда понякога но само това, вече не излизат, или ако излязут, показват се не повече от 5mm .... имам приятел които също използва това лекарство, при него ефекта е още по добър, но той не вдига, а и НЕ ИЗПОЛЗВА тоалетна хартия, която при бурcане ги раздранзва още повече! Той се 'чистеu' с вода, знам кофти, но той е НЯМАл хемороиди от около 2 години! ... много важно е също и диетата, а и нчина на живот, но веднъж появят ли се няма оттърване
__________________
Отговори с цитат
  #55  
Стар 11th April 2007, 19:48
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

добре де при болки, при изхождане, и кръв задължително ли трябва да е хемороид... щот при мен отдавна не се е получавало нищо, а след като се получи е за седмица най-много...
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат
  #56  
Стар 11th April 2007, 22:01
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MiCskillZ
добре де при болки, при изхождане, и кръв задължително ли трябва да е хемороид... щот при мен отдавна не се е получавало нищо, а след като се получи е за седмица най-много...
не е задължително при мен например при съвсем същите симптоми се оказа фисура- и си имаше име, което ми подсказва, че има и други видове фисури. сега се сещам, че съм чувала за някакви рагади ли имаше там и не знам си какво още.... и изобщо не искам да го казвам, но понякога дори и онкохирурзи се занимават с това място.... най-добре отиваш при хирург (внимателно си го подбираш преди това) и му задаваш въпроса може да е най-баналното нещо, но оставиш ли го- с времето едва ли ще стане по-добре... пък и няма никакъв смисъл да се мъчиш дори и 3 дена, не седмица-нали!?
Отговори с цитат
  #57  
Стар 14th April 2007, 09:33
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Дайте някой добър хирург в областта, че и аз имам проблемация и май ще трябва на лекар да ходя... Не знам какво е, ама е гадно.Някой да препоръча добър доктор?!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 14th April 2007, 12:42
GOPLAY GOPLAY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Morozko
И имам една молба- някой да каже какво преставлява кървенето в първия стадий на хемороидите? колко е силно, кога се появява? Става въпрос да ми го опи6е някой, който го е преживял, иначе съм чел научните описания...
E, те научните описания са на база на практиката . Какво представлява? Малко количество бледочервена кръв на тоалетната хартия. Т.е. изключително слабо. Появява се след относително затруднена дефекация съпроведена с напъни . След което с месеци може да не се появи кървене.

Без хирургична (оперативна или безоперативна) намеса е мноооого трудно да се излекуват напълно, но има и такива хора. Ако мога да степенувам трите най-важни неща за успешно излекуване, а и за предпазване от поява, то това са:
1. Изключителна дисциплина на хранене и хигиена.
2. Ежедневно, максимално продължително движение, но без да е съпроводено с големи натоварвания.
3. Добър лекар.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 16th April 2007, 08:04
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Попаднах на тази клиника от вестник Труд. Просто ми направи впечатление, че пишат безоперативно лечение.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 16th April 2007, 10:35
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

и аз съм попадала на нея от нета - първо много се зарадвах, че имало било и безоперативно лечение -не знам, може и така да е в по-леките случаи или за известно време (до следващия път)? не съм питала лекар за тях и методите им, нито пък познавам техен пациент.
виж изричението : "в 90% от случаите на своевременно потърсена помощ е възможно безоперативно лечение"
а за не толкова своевременната (която е и преобладаващия случай у нас)!? според мен просто не могат да се наемат с по-сериозните операций- квалификация нямат или нещо подобно, а тези лекичките манипулаций ги правят навсякъде вече. Предполагам, че си имат своите пациенти- някои много съзнателни и смели, които са отишли бързо на лекар, без да се бавят?..
и пише още "при скоро появили се фисури кръвотечението и болките изчзват през първата седмица на лечението." че то и при операцията е изчезват за това време! (а пък и минава през здравната каса донякъде, ако си осигурен)
не знам, но тук виждам нещо, че до две посещения, възстановявали половата потентност на мъжа- забележи -до 98%! (както комунистите едно време печелеха изборите) според мен тва е целта на занятието- да оберат паричките, на мъжете, които имат проблеми и затруднения в някакъв период и вместо да идат при сексолог (срам голям!), ще клъвнат тук! и понеже е много неудобна темата- как ще кажат "отивам, щот не ми става.." , дай да сложим нещо за маскиране- дупета, хемороиди, - леки интервенцийки... и псориазис-също популярно
и последно- как пък в 91 страни успяват да си следът он-лайн клиниките... много ша е сложно- не мислиш ли!?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хемороиди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:45.